Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 494
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 640
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз си го представям точно мутренски типаж с дебел врат и много ланци  Rolling Eyes

# 2 641
  • Мнения: 30 802
Значи много сте ми интересни като кажете "фитнес батка", с подразбиращото се  негативно отношение. Нима е лошо мъжа да ходи на фитнес и да поддържа добра и стегната форма. Аз такъв тук не съм видяла. За мен мъж, който не се грижи за физическата си форма е необичащ се. Не обичам мъж да не спортува и да няма хоби.
Аз за фитнес батките имам негативно отношение. Една приятелка имаше такова животно в къщата си. Та той тормозеше всички за т. нар. "чисто хранене", което си е жива болест. И фитнесът става основен фокус на живота. След няколко години вече и физиката не е толкова хармонична, а почват да изглеждат гротескно. Някои придобиват по-лоша стойка, защото не знаят да тренират задната верига и ходят сгънати от много стегнати преси и гръдни мускули. Мислят си, че това е хубава стойка, но всъщност е смешно.

Бившият ми мъж не беше фитнес батка, но бягаше- понякога по 10-15 километра на вечер. Мен ме тормозеше да бягам по пет, че и ми се подиграваше че еди-коя си жена бягала по 10. Ама съм била млада и тъпа...между другото, нямаше особен ефект за отслабването, напротив, защото след това се отваря апетит и изяждаш двойно на изгорените калории.

# 2 642
  • София
  • Мнения: 12 751
Фитнес батката отдавна не е герой захвърлен отвъд Вала. Макар това да не ми е любим типаж, по-добре така, отколкото онези ужаси, които  прожектират през лятото по улици и плажове. Масово мъжете над 30 са кошмарно разплути чичаци. Пък да оставим естетиката, за здравето не е хубаво.

Мъжете е нормално да спортуват, това са навици. Чудно ми е тези, които не спортуват изобщо като момчета какво са правили...

# 2 643
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Бившият ми мъж не беше фитнес батка, но бягаше- понякога по 10-15 километра на вечер. Мен ме тормозеше да бягам по пет, че и ми се подиграваше че еди-коя си жена бягала по 10. Ама съм била млада и тъпа...между другото, нямаше особен ефект за отслабването, напротив, защото след това се отваря апетит и изяждаш двойно на изгорените калории.

Извинявай Сирен, но бившия ти мъж е бил манипулатор, така да го мразя туй "Еди коя си,ква мусака правила и колко добра съпруга била". Директно го изпращам при нея.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 10:25 от Глухарче

# 2 644
  • Мнения: 3 371
Аз си го представям точно мутренски типаж с дебел врат и много ланци  Rolling Eyes
Плюс силно почернял, татуиран, с гола глава и говори на диалект.

Определено не е моят тип  Stop. Но пък за всеки влак си има пътници Mr. Green.

# 2 645
  • Мнения: X
Да блъскаш във фитнеса не го смятам за спорт. При наличието на толкова различни спортове да си го причиняваш всеки ден считам за странно.

# 2 646
  • София
  • Мнения: 12 751
Да блъскаш във фитнеса не го смятам за спорт. При наличието на толкова различни спортове да си го причиняваш всеки ден считам за странно.
Така е, но това обикновено са хора, които като деца не са спортували. Останалите играят тенис, карат ски, плуват или поне футбол играят. Ама изобщо да не помръдваш ми е по-странно.

# 2 647
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Зависи и от ангажиментите.Някои работят 6 дни в седмицата от 8,30-19 часа.Визирам своя мъж, има корем да, но не виждам кога би могъл да спортува Rolling Eyes

# 2 648
  • Мнения: X
Е, сигурно показва някаква грижа сепак... Ама пак така, мързеливата...

# 2 649
  • Мнения: 3 819
Идеално си изглеждат мъжете, когато спортуват, пък било то и във фитнес  Peace

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 11:16 от Алиска

# 2 650
  • Мнения: 25 853
Фитнес батката е манталитет. Нещо като градската форма на селския бек.

# 2 651
  • Мнения: 30 802
Честно да си кажа, в ранните години с децата бях много доволна, че мъжът ми не практикува активно някои спортове. Щото направо щях да го удуша, ако ми каже чао и замине на някъде да спортува. Има такива случаи- той на ски, а детето си има майка. Та затова- в момента главно фитнес в обедната почивка и това е. Едно време е играл тенис, сега обаче няма къде да го вмести. Някой ден ще има активност, но има моменти, в които спортното хоби е много изнервящ фактор - справка, доста теми в СО.

Алиска, някой на тази снимка е пропускал leg day...

# 2 652
  • София
  • Мнения: 12 751
Идеално си изглеждат мъжете, когато спортуват, пък било то и във фитнес  Peace
Ще ви покажа снимка, на която сме с приятели на море.

Много хубава банда сте.

Глухарче, то е въпрос на желание. Човек и вкъщи може да направи малко коремни преси и други упражнения. Но хората сме различни, това е само моята гледна точка.

# 2 653
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В къщи имам само велоаргометър, ако това го смятате за спорт.

# 2 654
  • София
  • Мнения: 12 751
В къщи имам само велоаргометър, ако това го смятате за спорт.
Ама не е нужно човек да има нещо, за да се поддържа. Лицеви опори, коремни преси, клекове се правят без уреди. Ако има едни гири и велоаргометър, който е по-скоро за теб, да речем, но все пак, това си е движение и ще е във форма. Аз говоря за здраве, не да вае тяло на мистър Олимпия.

Общи условия

Активация на акаунт