Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 199
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: X
От няколко години не ходя на школа, а правя йога вкъщи сутрин сама. От 5.30 до 6.30 ч. Свикнах някак и не ми тежи, даже напротив.

# 2 671
  • Мнения: 30 802
Както е казал един тренер- спортът и тренирането са за мързеливи хора. Ако просто си подвижен и се движиш с удоволствие, няма нужда в някакви часове да въртиш като хамстер.

# 2 672
  • Мнения: 5 060
Да де, онагледявам, че мъжът може да спортува в къщи и да няма тлъстини.  Grinning

# 2 673
  • Мнения: X
Както е казал един тренер- спортът и тренирането са за мързеливи хора. Ако просто си подвижен и се движиш с удоволствие, няма нужда в някакви часове да въртиш като хамстер.


И майка ми така твърдеше, ама тя цял живот си беше 48 кг. Аз съм с нейният манталитет и съм много подвижна и активна, но, пусто, нямам нейната структура и много лесно пълнея. Така, че не е тук ключът от палатката.
Това за паметта на тялото след дълго спортуване е абсолютно вярно. Затова децата е хубаво да спортуват.

# 2 674
  • София
  • Мнения: 2 995
Както е казал един тренер- спортът и тренирането са за мързеливи хора. Ако просто си подвижен и се движиш с удоволствие, няма нужда в някакви часове да въртиш като хамстер.
Съгласих се  Grinning

Аз спортът го асициирам с някакви затворени стаи и купища хора, които правят неестествени движения, което аз няма как да изтърпя.
И по тая причина, макар да се движим много, не го броя за спорт. Имаме градина, която иска грижи, Асосов си играе с камъни  - твори, реди, зида; караме сноуборд, плуваме много, катерим се.

# 2 675
  • Мнения: 30 802
Тлъстините са най-вече функция на храненето, не на спорта. Никой не може да спортува толкова, че да изгори всяко прегрешение с храна. А да гориш калории с въртене е мега тъпо- тялото губи сили, има оксидативен стрес, товари се сърцето и не по добър начин.

Хубавото на спорта е, че развива мускулите, а ако има известна мускулна маса, може да се поскрият някои прегрешения.

# 2 676
  • Мнения: 7 519
Аз не спортувам нищо в момента (правя планк от дъжд на вятър,но не го броя).
Иначе съм тренирала художествена гимнастика 6 години.
Моя приятел нищо не спортува и не е спортувал сериозно (ходил е на футбол малко време),но той си е висок и строен,според мен изглежда добре.
Та,доста голяма роля играе и гена.Но ако искаш да промениш нещо е постижимо. Peace
Когато си на 18-20 няма какво да говорим ...пиши пак когато минете 35-40, когато имаш на главата си 2 деца, работа и един куп семейни задължения.
Преди години и аз имах едно такова гадже, което не правеше нищо, а имаше страхотна фигура... видях го преди година и не посмях да му се обадя! Пак е слаб, но съсухрен по старчески, а е само на 45! Така че не бързай с изводите  Peace.

# 2 677
  • Мнения: 3 819


Алиска, някой на тази снимка е пропускал leg day...
Не разбирам какво е това, но сигурно съм аз  Mr. Green
И корем няма да покажа никога като видях този на Мохини  Crossing Arms

# 2 678
  • Мнения: 5 376
Аз не спортувам нищо в момента (правя планк от дъжд на вятър,но не го броя).
Иначе съм тренирала художествена гимнастика 6 години.
Моя приятел нищо не спортува и не е спортувал сериозно (ходил е на футбол малко време),но той си е висок и строен,според мен изглежда добре.
Та,доста голяма роля играе и гена.Но ако искаш да промениш нещо е постижимо. Peace
Когато си на 18-20 няма какво да говорим ...пиши пак когато минете 35-40, когато имаш на главата си 2 деца, работа и един куп семейни задължения.
Преди години и аз имах едно такова гадже, което не правеше нищо, а имаше страхотна фигура... видях го преди година и не посмях да му се обадя! Пак е слаб, но съсухрен по старчески, а е само на 45! Така че не бързай с изводите  Peace.

Баба ми ще прави 72 октомври и е 47-8 кг.
Майка ми на 29 години е влязла да ме ражда 53 кг. (имам снимки от изписването,по-слаба е от мен).Тя сега напълня заради щитовидната жлеза.
Тъй че имам примери Mr. Green

# 2 679
  • Мнения: 30 802
Ами значи това, че са обръщали повече внимание да "надуят перки" с лежанка, но краката не са толкова развити. Е, не са пилешки, но си личи, че телата не са естествено развити, с цялостни движения, а са ваяни на парче. И са прегърбени напред, свити са. Само тоя в средата беше с малко по-добра стойка, другите имат навик да си свиват пресата.

# 2 680
  • София
  • Мнения: 12 173

Това за паметта на тялото след дълго спортуване е абсолютно вярно. Затова децата е хубаво да спортуват.
Аз много се съмнявах в това, но с радост го виждам по себе си. Ама наистина от дете до 30 всекидневно правех нещо. Плувах няколко километра, тенис играех, ски карах и какво ли не. Сега вече го давам по-кротко, точно по на Сирен акъла и всичко е ок. То ясно, че с времето нещата няма да са в моя полза, ама ще го преживея. Важното е да сме здрави.


А иначе кой колко килограма е не е от значение. Един познат с нормално телосложение получи стеатоза на черния дроб и тогава разбра, че и други органи са му затлъстели, защото е балконско дете и реално до много късна възраст изобщо не беше спортувал нищо.

# 2 681
  • Мнения: 9 571
Да си слаб не значи, че имаш хубава фигура или си здрав. Познавам едри, но стегнати и активни хора, както и разплути кльощи. Имало е моменти, в които съм била повече килограми, но с хармонична фигура. Друг път съм сваляла доста, а съм била абсолютен дроб. Whistling

# 2 682
  • Мнения: 12 473
Мартина и моята майка до към 50 г беше все 50 кг., но след операция на миома - рязко почна да пълнее.

# 2 683
  • Мнения: 5 376
Да,именно и мама има миома,но не е оперирана.Има и проблеми със сърцето и кръвното и щитовидната,както казах.Заради това напълня.Иначе баба ми не пие едно хапче (пу-пу да си е все така) и е много слаба и здрава. Peace

# 2 684
  • Мнения: 2 016
Моя мъж работи и то много. От 7 до 9 е в залата да пъти през седмицата.
Но той спортува от дете, не може  без  това, като  болен е ако не отиде да тренира. Не е напомпан и нацепен, съвсем хармонично стегнато тяло има, 76 набор е, но не можеш да му ги дадеш никога.
Златен ми е той Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт