Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 353
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 400
  • Мнения: 9 574
По бански се показвам само аз, какви списъци,  Андариел, да си видяла друг  :Imp
И на мене ми се искаше да  погледам хубави съфорумски тела,  но...  срам ги е, крият ги зад мониторите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ха, че за какво се червих и аз да се показвам Crossing Arms

# 5 401
  • Мнения: X
Ша, пускай нещо ти-бански, хапване, каквото и да е. Повлечи краче. Wink

Обичам животните, но в никакъв случай не ги приемам като заместител на деца.

# 5 402
  • Мнения: 1 179
Точно онзи ден гледах Анна Курникова в инстаграм страницата й, взела си е 2 овчарки и само им качва клипове как я целуват, пък снимки, пък в леглото й... и си помислих, че вместо деца си ги гледа.
Сирен, корейците са много напред в грижата за кожата, а с тези стъпки в почистването наистина кожата се избистря, стяга и изглежда много по-добре.

# 5 403
  • Мнения: 2 016
Изобщо не съм те видяла. Не трийте  веднага поне.
Темата ще е активна до неделя, има време, който желае и иска да сподели нещо лятно в снимки, ще се радвам.
В жегата пухкавите любимци претопят, гледам да не си менкаме козините много Blush
Ма Цвети, аз нямам проблем, снимки бол,, но само аз от толкова хиляден форум....ся, срамота е  да са такива кибици само Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 404
  • Мнения: X
Осмичка, и аз не съм те видяла. Crossing Arms Втори дубъл? Rolling Eyes

# 5 405
  • Мнения: 2 016
Аз харесвам хубави хора, вярно, нямам метър,  не помня обиколки, не меря хората в сантиметри и сечения,  нито съм толкова  дребнава за да си губя времето да се изказвам като инстанция на нечия физика.
Пускайте спокойно,  те тези, които  мерят и коментират ги е страх да го правят с други, мълчат като мишлета, няма да ви закачат и съм сигурна го знаете. Sunglasses

# 5 406
  • Мнения: 22 036
Постави го пред свършрн факт или ползвай децата, ако нямате, изчакай Simple Smile. Моят бивш, не искаше да взимаме второ куче, не защото не обича, а защото трудно преживя смъртта на първото.

Има разлика дали човекът обича животни или не може да ги понася. Да поставиш някого пред свършен факт върви само в първия случай, защото идеята да животно у дома не му е чужда, във втория ще те изхвърли заедно с животното, така че тези съвети може да се окажат малко опасни Wink

Е, аз казах, че във всички случаи, хората по принцип са обичали животни, дори и майка ми. На нея просто не и се занимаваше, ама като го поопозна и се влюби. Аз няма как да се обвържа с човек, който не обича животни, защото и двамата ще сме нещастни.

Имам приятелки, които не обичат и се страхуват, но с тях не живеем заедно.

# 5 407
  • Мнения: X
Аз няма как да се обвържа с човек, който не обича животни, защото и двамата ще сме нещастни.

+1
Мъча се да измисля обаче ако все пак се случи да съм обвързана с такъв човек и реша да донеса животинче в къщи, той как точно ще ме изхвърли. Thinking Всъщност няма защо да мисля, защото през целия си живот не съм се обвързвала по никакъв начин с хора, които не обичат животни, дори приятели такива няма как да имам. Един го изгоних посред нощ от къщата ни заради отношението му към бездомно куче, което беше спряло на вратата ни, без въобще да ме интересува къде ще ходи да спи или това, че е гадже на една от най-добрите ми приятелки.

# 5 408
  • Мнения: 3 371
......... Всъщност няма защо да мисля, защото през целия си живот не съм се обвързвала по никакъв начин с хора, които не обичат животни, дори приятели такива няма как да имам........

Чек, обикновено такива хора се надушват някак Simple Smile. Както и обратното.
За мен важи горното на 100%.

# 5 409
  • Мнения: 9 574
......... Всъщност няма защо да мисля, защото през целия си живот не съм се обвързвала по никакъв начин с хора, които не обичат животни, дори приятели такива няма как да имам........

Чек, обикновено такива хора се надушват някак Simple Smile. Както и обратното.
За мен важи горното на 100%.
И при мен така. То много няма и избор де, винаги в къщата ми са щъкали какви ли не животинки, а посрещам често гости. Laughing Само една приятелка имам, която не обича животни, но при нея е от страх и с моите любимци само няма проблеми. От всички други умира от ужас.

# 5 410
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз харесвам хубави хора, вярно, нямам метър,  не помня обиколки, не меря хората в сантиметри и сечения,  нито съм толкова  дребнава за да си губя времето да се изказвам като инстанция на нечия физика.
Пускайте спокойно,  те тези, които  мерят и коментират ги е страх да го правят с други, мълчат като мишлета, няма да ви закачат и съм сигурна го знаете. Sunglasses

Май точно ти беше където разказваше , че с дебели хора не дружиш  Mr. Green

# 5 411
  • Мнения: 30 802
Не, това бях аз. Във Фейсбук има само няколко дебели, в реала- на практика няма. Не че не бих дружала, просто животът ми е такъв, че не се засичаме с дебелите. Чисто физически се движим с различно темпо и по различни места.

# 5 412
  • Мнения: 22 036
Не, това бях аз. Във Фейсбук има само няколко дебели, в реала- на практика няма. Не че не бих дружала, просто животът ми е такъв, че не се засичаме с дебелите. Чисто физически се движим с различно темпо и по различни места.

Извинявай, но ти къде точно се движиш в реала?

# 5 413
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И аз това се чудя ? ? ? Mr. Green

# 5 414
  • София
  • Мнения: 11 512
3 - 4 метра над земята, където дебелите разбираемо не могат да се възкачат.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт