Отговорите са в сърцето! Възможности анализираме, посоки си избираме!

  • 94 861
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 265
Искам да попитам тези които са подавали на хартия, кой вариант са занесли :
   1.заявлението с попълнени желания плюс кодове.И ако се подаде с кодове правят ли проблем
   2.заявлението с попълнени желания без кодове, служителката на гнездото ги вписва пред детето с химикал .според т.4 от Забележката от заявлението
   
   3.С попълнено на ръка заявление с желания с или без кодове.

Къде в заявлението се попълват точките от областен кръг на олимпиадата, там където и точките от НВО под т. 4.?
В А. След положени изпити чрез тест и/или за проверка на способностите: ли се попълват?

# 676
  • Мнения: 176
Скрит текст:



Това заявление ли да разпечатам и попълня за кандидатстване?
Аз попълвам това заявление. Моля, Министър Дидева, ако бъркам поправете ме!

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 405
Подаването on-line засега им се получава много добре. Лесно, добре направено, дано да е така и до финала!
Ако го измислят и да не се ходи до у-щето по първо класиране, в случай, че искаш да участваш на второ, ще е перфектно!

# 678
  • Варна
  • Мнения: 322
Трябва ли да се притеснявам, че все още няма нанесени оценки от свидетелството в системата? Някой има ли идея какво ще се случи ако подам заявлението преди да виждам тези оценки?

# 679
  • Мнения: X
Ако го измислят и да не се ходи до у-щето по първо класиране, в случай, че искаш да участваш на второ, ще е перфектно!
Това е една отлична идея.

# 680
  • Мнения: 46
Трябва ли да се притеснявам, че все още няма нанесени оценки от свидетелството в системата? Някой има ли идея какво ще се случи ако подам заявлението преди да виждам тези оценки?
   Оценките се появиха веднага след като подадох електронно заявлението и други споделиха същото.

# 681
  • Мнения: 1 265
Къде в заявлението пишете точките от областната олимпиада ?

# 682
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако го измислят и да не се ходи до у-щето по първо класиране, в случай, че искаш да участваш на второ, ще е перфектно!
Това е една отлична идея.

Че то трябва ли да се ходи?
И защо? Crazy

# 683
  • Мнения: 41
Здравейте,
Някой които се е явил днес на изпита по рисувне в НГПИ "Свети Лука" София дали знае къде да видя резултатите.
В сайта на училището пише че днес след 18 часа ще са готови, но никъде не намирам newsm78

# 684
  • Мнения: X
Ако го измислят и да не се ходи до у-щето по първо класиране, в случай, че искаш да участваш на второ, ще е перфектно!
Това е една отлична идея.

Че то трябва ли да се ходи?
И защо? Crazy
Защото, ако искаш да подадеш заявление за второ класиране, трябва да го направиш в училището, в което си приет на първо.

# 685
  • Мнения: 10 563
Виола, аз подадох вариант 1 - с попълнени кодове. Срещу всеки код служителката сложи отметка. Бях взела вариант и без код и те предпочетоха да не ги пишат, а да ги проверят. Вероятността от грешка ми се струва по-голяма ако се пишат там. Запишете си и файла на флашка, пуснете си го на мейл, защото където ние подадохме оказаха съдействие за редакция на файла, за да не се преписва всичко.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 11 924

Че то трябва ли да се ходи?
И защо? Crazy
щот нали местата на второто са кът и сигурно само най-кракатите ще се вредят. Който отиде пИчели, който не отиде ...

# 687
  • Мнения: 256
Да попитам ние подадохме заявлението днес към 3 и 30 в училище гнездо ,но още нямаме оценки от свидетелството и желанията.При друг някой да няма още.

# 688
  • Мнения: 10 563
И ние още нямаме оценки и желания също...

# 689
  • София
  • Мнения: 424
А ние и желания нямаме още. В понеделник в 8 ч.пак ще кацам в гнездото.

Общи условия

Активация на акаунт