Отговорите са в сърцето! Възможности анализираме, посоки си избираме!

  • 94 845
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • столицата
  • Мнения: 3 802
Момичета, като пишете за организацията по подаването може ли да посочвате и за кое училище-гнездо става дума и колко време е отнело. Искам да преценя къде да подам и кога да отида, че ще го съвместявам с явяването си на работа Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 14 711
Здравейте,
Някой които се е явил днес на изпита по рисувне в НГПИ "Свети Лука" София дали знае къде да видя резултатите.
В сайта на училището пише че днес след 18 часа ще са готови, но никъде не намирам newsm78
В темата за училищата с рисуване в раздел Училища. Но няма резултати още.

# 692
  • Мнения: 10 512
Аз казах не е тайна, като се справят са си за похвала 😀 - ПГ по телекомуникации в Студентски град. Спирките на автобус 94 са много близо и в двете посоки, удобно е👍

# 693
  • Мнения: 59
ПГО "Княгиня Мария Луиза" на Черни връх 37, непосредствено до метростанцията. Минахме за отрицателно време.

# 694
  • Мнения: 357
Подавайте онлайн , зарежете училищата-гнезда. Електронното заявление  няма  нужда от документи, рег.номер на удостоверение, адрес, служебни бележки и др. Само желания се избират. Печат на хартия за всеки случай и почивка.
Току що отметнахме заявлението(РУО СОФИЯ-ГРАД, входящ № 22165** / 16.06.2017 22:37).
Успех в джуркането!

# 695
  • Варна
  • Мнения: 322
Скрит текст:
Трябва ли да се притеснявам, че все още няма нанесени оценки от свидетелството в системата? Някой има ли идея какво ще се случи ако подам заявлението преди да виждам тези оценки?
   Оценките се появиха веднага след като подадох електронно заявлението и други споделиха същото.
Благодаря! Дано да няма някакъв проблем и да сме неприятно изненадани на финала...
Направо благородно завиждам на майките, споделили за безпроблемно подаване на заявленията "на хартия". Днес съпругът ми разказа за негов колега, на чиято съпруга въпросното подаване е отнело 6(!) часа. От 10 до 16 ч. Хората са от Девня и подават документи в училището, в което трябва да подадем и ние (във Варна е регламентирано училището "гнездо").  Още един аргумент в потвърждение на решението ми за подаване на заявлението on-line.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 404
Ето тук: https://www2.mon.bg/AdminRD/mon/ се виждат оценките от удостовернията за основно образование. В системата се виждат резултатите от НВО.
Защо е необходимо да ходите в гнезда?

# 697
  • Варна
  • Мнения: 322
Не, нямам намерение да ходя, точно това казвам. Видях свидетелството, регистрирано в системата на МОН, просто не го виждам в профила на детето и това леко ме притеснява. Може да са просто опънати нерви на този етап... затова питах. Иначе, за статистиката, на 99% бях взела решение още като пробвах демото.

# 698
  • Мнения: 357
Не, нямам намерение да ходя, точно това казвам. Видях свидетелството, регистрирано в системата на МОН, просто не го виждам в профила на детето и това леко ме притеснява. Може да са просто опънати нерви на този етап... затова питах. Иначе, за статистиката, на 99% бях взела решение още като пробвах демото.
Оценките се появяват след потвърждаване на желанията и получаване на входящ № .

# 699
  • Мнения: 21 455
Не, нямам намерение да ходя, точно това казвам. Видях свидетелството, регистрирано в системата на МОН, просто не го виждам в профила на детето и това леко ме притеснява. Може да са просто опънати нерви на този етап... затова питах. Иначе, за статистиката, на 99% бях взела решение още като пробвах демото.
Когато дадох линк към платформата на АдминПро, пуснах и сроковете за отразяване на оценките след получаването им в МОН и отразяването им в системата. Изисква малко време. Затова не ги виждате още.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 322
Благодаря още веднъж!

# 701
  • Мнения: 10 512
Сега влязох в системата. На желания изписва: "За този етап имате входирано заявление, което все още не е въведено"

# 702
  • София
  • Мнения: 7 673
Записвам се в групата на доволните от електронната система. Стана за 2 минути. После се визуализира и цялата диплома. Има си номер, дата, час, всичко се вижда.

# 703
  • Мнения: 332
Че то трябва ли да се ходи?
И защо? Crazy
щот нали местата на второто са кът и сигурно само най-кракатите ще се вредят. Който отиде пИчели, който не отиде ...
ще ме умориш!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 14 133
Сега влязох в системата. На желания изписва: "За този етап имате входирано заявление, което все още не е въведено"

Ще въведат и ще видите всичко по-нататък, предполагам.
Честит рожден ден на Мони на Вики, здраве и късмет!

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 07:25 от Чиби

Общи условия

Активация на акаунт