Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 5

  • 114 829
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 35 972
Привет Денис.
Искам да попитам при положителен тест кои добавки да спра ? Приемам: инозитол , nac, аргинин, вигантол,  мви , вит.е , coq10, 7keto dhea, магнезий, селен, мелатонин, аспирин. С хашимото съм , хипофункция. 
Предварително благодаря Hug
Здравей!
Спираш всичко без ФК и Омега 3.
Пусни кръвен тест ЧХГ и Прогестерон, както и ТСХ и Т4 .
Стискам палци и ще чакам новини.
 Hug Peace

# 151
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Денис ние в момента сме със Зет на 2 дневна снежинка. Днес ми 4 ден след трансфера слагам прогестерон от 1000 мг 3 на ден, пия омега и фолиева.
Какво друго ще ми препоръчаш да пия?
Искам да си куп1 и хубав вит Ц с висока концентрация ако имаш в предвид нещо ?
Благодаря предварително !

# 152
  • София
  • Мнения: 35 972
Денис ние в момента сме със Зет на 2 дневна снежинка. Днес ми 4 ден след трансфера слагам прогестерон от 1000 мг 3 на ден, пия омега и фолиева.
Какво друго ще ми препоръчаш да пия?
Искам да си куп1 и хубав вит Ц с висока концентрация ако имаш в предвид нещо ?
Благодаря предварително !
След трансфер - само ФК и Омега 3.
За вит. С - ако не е органичен, гледай да е аскорбинова киселина - всеки става.
Избери си продукт и дай да го погледна. Еднократна доза 200-300, до 500мг.
Ако избереш висока еднократна доза, трябва да е с бавно освобождаване /time release/.

Стискам палци и ще чакам новини Peace
Скрит текст:
Garden of Life, Vitamin Code, Raw Vitamin C, 120 Vegan Capsules   органичен
The Synergy Company, Pure Radiance C, 90 Veggie Caps  органичен
HealthForce Nutritionals, Truly Natural Vitamin C, 17.6 oz (500 g) органичен
Nature's Way, Alive! Vitamin C, Powder, 120 g органичен и на промоция
Country Life, Vitamin C, with Rose Hips, 1000 mg, 250 Tablets
Solaray, Vitamin C, Two-Stage Timed-Release, 1,000 mg, 250 Vegetarian Capsules

American Health, Ester-C with Citrus Bioflavonoids, 500 mg, 120 Capsules
Solgar, Ester-C Plus, Vitamin C, 500 mg, 100 Vegetable Capsules

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 15:43 от denis.

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Скрит текст:
Привет Денис.
Искам да попитам при положителен тест кои добавки да спра ? Приемам: инозитол , nac, аргинин, вигантол,  мви , вит.е , coq10, 7keto dhea, магнезий, селен, мелатонин, аспирин. С хашимото съм , хипофункция. 
Предварително благодаря Hug
Здравей!
Спираш всичко без ФК и Омега 3.
Пусни кръвен тест ЧХГ и Прогестерон, както и ТСХ и Т4 .
Стискам палци и ще чакам новини.
 Hug Peace

Благодаря ти много.  bouquet
 Към лабораторията се бях запътила сутринта, но ударих на камък  Confused и реших да препикая тестче. Реално още нямам закъснение. Еутирокса да го пия след като дам кръв , нали? Ще се отчета после с резултата.

# 154
  • София
  • Мнения: 35 972
Скрит текст:
Привет Денис.
Искам да попитам при положителен тест кои добавки да спра ? Приемам: инозитол , nac, аргинин, вигантол,  мви , вит.е , coq10, 7keto dhea, магнезий, селен, мелатонин, аспирин. С хашимото съм , хипофункция. 
Предварително благодаря Hug
Здравей!
Спираш всичко без ФК и Омега 3.
Пусни кръвен тест ЧХГ и Прогестерон, както и ТСХ и Т4 .
Стискам палци и ще чакам новини.
 Hug Peace

Благодаря ти много.  bouquet
 Към лабораторията се бях запътила сутринта, но ударих на камък  Confused и реших да препикая тестче. Реално още нямам закъснение. Еутирокса да го пия след като дам кръв , нали? Ще се отчета после с резултата.
Да, Еутирокса пиеш след като дадеш кръв.
 Peace  Ще чакам

# 155
  • Мнения: 414
Денис,мога ли да комбинирам Вит.Е с масло от вечерна иглика и фолиева киселина от М до М и трябва ли да се прави някаква почивка?

# 156
  • София
  • Мнения: 35 972
Денис,мога ли да комбинирам Вит.Е с масло от вечерна иглика и фолиева киселина от М до М и трябва ли да се прави някаква почивка?
Да, може да ги приемаш 2-3 МЦ, но след това направи почивка 15-на дни от МВИ и вит.Е
Ако ще ги приемаш само 3-4 МЦ, може и да не правиш.
Почивките направи със застъпване - първо от вит.Е, след това МВИ - защото и двата продукта действат добре на О., ЖТ и синтеза на прогестерон.

# 157
  • Мнения: 414
Благодаря ти Blush

# 158
  • Мнения: 2 673
Здравей, Денис! Здравейте, момичета! Обръщам се с молба към вас, ако можете да ми помогнете. Много съм притеснена. Имам записан час за първичен преглед в Турция, но FSH и LH ми излязоха ужасно завишени, чакам да излезе и AMH. През август лекувах киста - задържан фоликул. Пих Примолут-Нор, както и Инофолик - саше, който продължавам да приемам. През септември бях на конт. преглед, казаха ми, че всичко е наред. Възможно ли е от приемането на хормонални препарати да са ми завишени хормоните след 1 месец? Не можах да преброя и добре дните, имах кафяви зацапвания 3 дена преди цикъл, които не броих. Има ли значение дали изследванията са правени на 2,3 или 4 ден? И в кой ден е най-добре да бъдат направени? Естрадиолът е 62,90. Не мога да разбера тези референтни стойности. Витамин Д - 33,63 при реф. стойност над 30. Ако мога, преди да тръгна, ще пусна още едни хормони. Какви добавки бихте ми препоръчали, да продължавам ли да приема Инофолик? Благодаря! Hug

# 159
  • София
  • Мнения: 35 972
Здравей, Денис! Здравейте, момичета! Обръщам се с молба към вас, ако можете да ми помогнете. Много съм притеснена. Имам записан час за първичен преглед в Турция, но FSH и LH ми излязоха ужасно завишени, чакам да излезе и AMH. През август лекувах киста - задържан фоликул. Пих Примолут-Нор, както и Инофолик - саше, който продължавам да приемам. През септември бях на конт. преглед, казаха ми, че всичко е наред. Възможно ли е от приемането на хормонални препарати да са ми завишени хормоните след 1 месец? Не можах да преброя и добре дните, имах кафяви зацапвания 3 дена преди цикъл, които не броих. Има ли значение дали изследванията са правени на 2,3 или 4 ден? И в кой ден е най-добре да бъдат направени? Естрадиолът е 62,90. Не мога да разбера тези референтни стойности. Витамин Д - 33,63 при реф. стойност над 30. Ако мога, преди да тръгна, ще пусна още едни хормони. Какви добавки бихте ми препоръчали, да продължавам ли да приема Инофолик? Благодаря! Hug
Здравей!
Да, има значение деня, в който се изследват ЛХ, ФСХ и Е2 - трябва да е на 2 или 3 ден от МЦ.
Ако е имало киста и тя не е изчезнала, може това да е причина за по-високите нива на ФСХ и ЛХ. Както и ако си с ПКЯ.
Нивата на вит. Д са ниски, трябва да са около 50 ng/ml.
Може да приемаш Инофолика, той е само от полза, както и Аргинин, NAC, МВИглика, МВитамини, Омега 3, Омега 7, Астаксантин, CoQ10.

# 160
  • Мнения: 2 749
denis, 
Скрит текст:
вече имам 7 замразени ембриони от опита последно.  Ще ти пиша статистика на Л.С. когато всичко мине в късна есен:).  Много ми беше любопитно СГ с какви параметри е след седем месечен прием на добавки, но ще разбера по-късно.   

Починах си един месец от всички добавки.  Сега ги почнах пак, като подготовка преди трансфер.

Блягодаря ти за цялата отзивчивост и отделено време!

# 161
  • София
  • Мнения: 35 972
denis, 
Скрит текст:
вече имам 7 замразени ембриони от опита последно.  Ще ти пиша статистика на Л.С. когато всичко мине в късна есен:).  Много ми беше любопитно СГ с какви параметри е след седем месечен прием на добавки, но ще разбера по-късно.   

Починах си един месец от всички добавки.  Сега ги почнах пак, като подготовка преди трансфер.

Блягодаря ти за цялата отзивчивост и отделено време!
За нищо  Hug
Пожелавам ти от сърце, да успеете. Peace
Ще чакам новини и стискам палци.

# 162
  • Мнения: 2 673
Много ти благодаря, Денис!  Hug

# 163
  • София
  • Мнения: 410
Здравейте,
искам да си поръчам  Инозитол и моля за мнение за този продукт дали е добър:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Magnesium-Inositol-Relax-Lemo … 16-oz-454-g/73624

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Момичета,Инофолик на гладно ли се пие?
Взех си и Герикапс и Магнезий...Инозитол дали да взема newsm78 В БГ какъв купувате?

Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 12:36 от mystic woman

Общи условия

Активация на акаунт