Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 13 (късметлийска)

  • 34 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 117
По интересно е при вас, аз показвам как се работи с перяща прахосмукачка.  ooooh!

# 691
  • Мнения: X
Браво на щерката, Иринитке!
Тя каква спец. беше, че забравих?

Адорейшънче  Hug
Благодаря, че попита, др месец съм на преглед и ще се види какво що, засега се опитвам да не ги мисля, че съм мн шашната.

К?
Скрит текст:
kfc ли? hahaha

Как е малката, има ли мн жеги при вас?

Жгмъцка
Скрит текст:
ти зимата ще оставаш ли в хотела? Или..

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ааа, не. К е много любимо за Деми място. Wink

# 693
  • София
  • Мнения: 11 117
Сиси, не мисля толкова напред.  Wink Засега чакам морето.  Mr. Green
От септември ще търся, но ще се махам само ако намеря по добро нещо или ако много ме нервират с простотии.  ooooh!

Адорейшън, прекарала съм 2 лета на последен етаж, направо беше ад, разбирам те!

Мамексита, нали с компютъра на морето ?  Wink Нещо фото ... ?

К = Копривщица ?  newsm78

# 694
  • Мнения: 5 367
Скрит текст:
Одобриха ме за 3-годишното обучение във фирмата. От първи август почвам.

# 695
  • Мнения: 2 087
Иринитка умно е детенце като майка си. Честито !
Миме спаси ли кукумявката ?
Наборчето липсва пак.
Жгмъци на работа ли си ? Тази перяща прахосмукачка предполагам е в хотела или греша ?
Тресе ме едно разочарование - никой не ме пофали за обедното меню.

# 696
  • Мнения: 28 560

Миме спаси ли кукумявката ?

Разбира се, не знаеше горката, че точно днес е щастливия и ден и ще оживее! Замина на лекар, но е добре!

# 697
  • София
  • Мнения: 11 117

Жгмъци на работа ли си ? Тази перяща прахосмукачка предполагам е в хотела или греша ?
Тресе ме едно разочарование - никой не ме пофали за обедното меню.

Да, на работа. И да служебна е.  Wink
За менюто ти, ами завиждаме ти...  Blush

Аз хапвам яйца + сирене, смесване на протеини е, но така ми е вкусно. И за салата ядох домашни корнишончета. Да се счита за отчет.  Grinning

# 698
  • Мнения: 28 560
Обядът го отчетох!
Вечерята е салата и боб черен с ориз, много вкусен ми се получи и пак не беше половината от обяда, пък после що не свалям!
Резултатът след първи месец два килограма и половина!

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Сяааа, да ви каже кака ви какви ги свърши след работа ooooh!
Обаче, Лия е виновна Wink Crazy
Скрит текст:
Когато видях раираната й морска роклА с голите рамене си влюбИх от пръв поглед и си викам, що пък да не заголя рамо и аз. Виж там поне нямам целулит Laughing и тръгва да я търся в МОЛ ПЛАЗА. То хубу пише в сайта, а и Лия ми написа, че магазина  е на 2-я етаж, ама аз не Naughty "Тома неверни", защото съм виждала магазина на първия и решавам да проверя. Емиии, нямаше го на първия, но пък срещу бившето "него", магазина де, се намира магазин за обувки PUNTO. Един такъв, подканящ, не,не, направо дърпащ навътре....и аз нали съм "мъничка,немощна и бледа" как да се съпротивлявам??!! Ами, сили нямам!.....Влязох....и излязох след 40 минути с два чифта обувки, т.е сандали и обувки. Естествена кожа, невероятно удобни.
Нооо това не е всичко!
Минавам аз покрай  Бенетон и не поглеждам витрината, за да не се изкуша отново....да, обаче погледът ми "завива" зад ъгъла на витрината и се шмугва в магазина където на щендерите до врата ме чака "моята раирана пола". Не чакам да ме убеждават! Аз ли не знам какво харесвам и какво искам да нося!? Пъхам се в пробната - залепна ми като ръка в ръкавица. Оглеждам я аз и виждам на две-три места "дръпнато".
 Няма друга S-ка! (Забележете размера Laughing) нооо в МОЛ Галерия има. Следващата посока е ясна, нали?
 Отивам до другия МОЛ. Не се отбивам по другите магазини, а целеустремено се насочвам към Бенетот.
 Взимам полата, S-ката Grinning и отивам на касата................но в дясно от касата виси на закачалка "моята рокля". Ще се пробва, решавам аз, защото съм решителна Naughty Отивам в пробната, обличам роклята,
 но не мога да закопчея ципа на гърба. Моля една дама за помощ и нейното " Страхотно Ви стои" предопредели това мое решение hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Резултат: сандалки,
 обувки, поличка и роклА Flutter Flutter Flutter Обаче, ...не съм виновна аз! Лия е! Party Joy
Eто ги сандалките:http://punto.bg/damski-obuvki/d101-aeros-ss17-rosso
Обувчиците:http://punto.bg/damski-obuvki/1429-donna-italiana-ss17-bez
Поличката
https://gb.benetton.com/shop/gb_en/women/bottoms/skirts/rige-foysta-226156.html
И роклАта
https://gb.benetton.com/shop/gb_en/women/dresses/midi/short-slee … dress-226926.html


Адорейшънче, ти пък какво ще правиш в К?
Балки, поздравления!!!! Браво!!! Нали това искаше newsm78
Стреличке, аз менютата ни няма чета, защото днес съм на череши Naughty
Sisi, специалността й и книгоиздаване. За сега много й харесва.
Мамексито, аз теб до кога ща чакам Crossing Arms

Имаше и още, ама....

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 20:06 от Irinita

# 700
  • Мнения: 3 347
Иринитке пробвах след обяд,имаше проблем с прикачи  Flutter.Честито ти покупки,най ми харесаха сандалите,които са на манекена с полата   Twisted Evil.И полата е разкош,супер си щом можеш да сложиш хоризонтално райе  Peace!

# 701
  • София
  • Мнения: 11 117
Иринитке пробвах след обяд,имаше проблем с прикачи  Flutter.Честито ти покупки,най ми харесаха сандалите,които са на манекена с полата   Twisted Evil.И полата е разкош,супер си щом можеш да сложиш хоризонтално райе  Peace!

А къде ти е морската снимка, като си проверила ?  Crossing Arms Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 3 347
Уффффф,мноу си нахална  Laughing.Ще прегледам за някоя снимка без паласки и други нежелани форми,т.е.неестествена  hahaha Joy Joy.

# 703
  • София
  • Мнения: 11 117
Уффффф,мноу си нахална  Laughing.Ще прегледам за някоя снимка без паласки и други нежелани форми,т.е.неестествена  hahaha Joy Joy.

Мда, даже и досадна, днес за втори път те питам за фото, ама ти се праиш на приятно разсеяна.  Mr. Green
Ох, паласки ... ще ме умориш.  Outta Joint

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитке пробвах след обяд,имаше проблем с прикачи  Flutter.Честито ти покупки,най ми харесаха сандалите,които са на манекена с полата   Twisted Evil.И полата е разкош,супер си щом можеш да сложиш хоризонтално райе  Peace!
Аз ако сложа такива ниски и равни сандали трябва да ме търсиш по земята hahaha Веднагически съм се пребила Joy
Полата стои добре, като се има предвид колко  съм критична. Следващия път като се видя с Мими ще я сложа, да чуя и нейното мнение newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт