Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 13 (късметлийска)

  • 34 082
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 347
Жгмъцони никакво умишлено пренебрегване няма  Laughing,просто на плажа я прочела,я не,блести ми,пясъчно ми е и т.н.  Mr. Green.

# 706
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъцони никакво умишлено пренебрегване няма  Laughing,просто на плажа я прочела,я не,блести ми,пясъчно ми е и т.н.  Mr. Green.

Нека ти е пясъчно!  Hug
Аз като ми стане пясъчно не ме търсете...  Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 4 141
Жгмъцони никакво умишлено пренебрегване няма  Laughing,просто на плажа я прочела,я не,блести ми,пясъчно ми е и т.н.  Mr. Green.

Нека ти е пясъчно!  Hug
Аз като ми стане пясъчно не ме търсете...  Mr. Green
Заравяш се, викаш и само коктейли поемаш Joy hahaha. Мйатапа на страна, хотела е невероятен, само прекрасни моменти да имате Hug
Иринитко, Hug bouquet smile3501 smile3501 поздравления за Чаволинка Hug аз не съм се и съмнявала в нея! А, за роклАта и покупките със здраве да си ги скъсаш bouquet
За отчета от вчера съм само на белтъци и зеленчуци, ама за седмица съм решила! Започнах да  пия https://www.bb-team.org/articles/3366_tsarevichna-kosa-stigmata-maydis от вчера съм - 1,500 със смесването на белтъчините и много домати Mr. Green

# 708
  • София
  • Мнения: 11 117
Ох, като знам каква им е храната едва ли само коктейли ще поемам.  Mr. Green hahaha
С колко ли кг. отгоре ще се върна... Тази царевична коса как я пиеш ?

# 709
  • София
  • Мнения: 4 141
Ох, като знам каква им е храната едва ли само коктейли ще поемам.  Mr. Green hahaha
С колко ли кг. отгоре ще се върна... Тази царевична коса как я пиеш ?
На чай, не е гадна! Но, 90% от деня ми минава в тоалетната Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 11 117
Ох, като знам каква им е храната едва ли само коктейли ще поемам.  Mr. Green hahaha
С колко ли кг. отгоре ще се върна... Тази царевична коса как я пиеш ?
На чай, не е гадна! Но, 90% от деня ми минава в тоалетната Mr. Green

Ще пробвам, аз и без друго си дежуря там с количествата вода, които пия.  ooooh!
От Ликуд оф никакъв ефект няма. Язък. Пише, че имало готова настойка дали не е по добре тя да се пие ?

# 711
  • Мнения: 2 089
Хе-хе, и на мен вече ми е пясъчно. Много хубаво беше днес на плажа!
Сватенце, умно си е детенцето, браво на нея! Все така да взима всички изпити! А придобивките ти са ... един път! Със здраве да си скъсаш, честито ти! А Лия да си понесе вината, и мезетата!
Жгмъцони, на теб как ти се отразяват почивките в комшиите? Мен ме правят да умиргам после ...
Стреличка, екстра си е без мъже на почивка, голем кеф, дааа! И без деца, още по-голем!
Балкай, ха честито! Да е лека и доходна! Не каза твоя шеф на колко годинки е... Хем принципен, хем любоитен...

Отчетче: белтъчен (смесен) обяд, вечеря - фъстъчки и Бейлис с много лед. Закуска-череши. Така няма да се свалят килцата, ама нейсе.

Мимчо, няма ли да я навиеш Тудора за един бърз Созопол?
Имаше и още ама го забравих. Старост-нерадост  Party

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вангобче, от този сайт ли я поръча, че аз не я намирам?  newsm78

# 713
  • София
  • Мнения: 11 117
Вангобче, от този сайт ли я поръча, че аз не я намирам?  newsm78

Какъв фурор направи с таз свила.  Mr. Green
https://apteka.framar.bg/30001884/%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2 … D0%BE%D1%81%D0%B0

Вълнич, добре, че си отишла на плаж иначе щях да те пращам на лекар.  Mr. Green Hug
Отразяват ми се прекрасно, само на корема и д-то не им се отразяват добре.  hahaha

# 714
  • София
  • Мнения: 4 141
Вангобче, от този сайт ли я поръча, че аз не я намирам?  newsm78
Не, не, в аптеката до нас за невероятните 1,25 лв. ето това е:

# 715
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добър вечер, бандичка  Hug
Инджи, аз си разбрах грешката още сутринта, като разглеждах снимките и видях коментарите  Embarassed много ми стана неудобно и ... А красавицата пластичен хирург е страхотна  bouquet
Жгмъцко, то не останало - а хотела изглежда мноооого добре  Hug
Ади  Hug ще се справите  Hug
Иринитко, поздравления за Чаволинка  Hug е и за теб, разбира се  bouquet а аз много харесах чАрвените ти сандалки и аз искам такива  Party
Балки, поздравления  bouquet
Вангоби, тъкмо си помислих да си взема царевичната коса и те прочетох за тоалетната... а аз утре и сряда съм на изити, а четвъртък и петък на дипломни защити и ако постоянно бягам до тоалетната ще е голям майтап  hahaha hahaha hahaha
О, Вълничке, разминахме се, аз снощи се върнах от там  Hug
Кате, къде си?
Джуле, как си в жегите?

# 716
  • Мнения: 28 562

Мимчо, няма ли да я навиеш Тудора за един бърз Созопол?
Имаше и още ама го забравих. Старост-нерадост  Party
Ми навивам я, ама тя все се дърпа и на плаж на Несебър иска да оди....така ми се яде прясна рибка и с удоволствие ще дойда....поръчах на двама колеги от бившата ми работа да хванат и да я опържат, ама те.....нищо не хванаха сиротните!Ще трябва да купувам сафрид и да им я нося да я пържат, на оназ готината тераса нали си спомняте...., щото аз риба у нас не пържа!

# 717
  • София
  • Мнения: 4 141
Вангобче, от този сайт ли я поръча, че аз не я намирам?  newsm78

Какъв фурор направи с таз свила.  Mr. Green
https://apteka.framar.bg/30001884/%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2 … D0%BE%D1%81%D0%B0

Да, ама аз да помогна! знаеш ли как добре ми влизат дънките днес Blush А, и ако не помогне няма да навереди, нали Peace
Деско, Hug bouquet щЪ станеш за смях, това с рядката радост не съм тичала толкоз бързо, рязко и кат за последно  Joy тичам bowuu
Четох за нея в темата за предменопаузата, доста народ сваля с нея, а и подържа в здравословно състояние жлъчка и бъбреци. Да се похваля бях на АГ днес и май с вечерна иглика само ще мина, цитонамазката ми е ок и се надявам малко да се нормализират нещата, че яко се бях стреснала Sad

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 21:46 от vangobi

# 718
  • София
  • Мнения: 11 117
Вангобче, от този сайт ли я поръча, че аз не я намирам?  newsm78

Какъв фурор направи с таз свила.  Mr. Green
https://apteka.framar.bg/30001884/%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2 … D0%BE%D1%81%D0%B0

Да, ама аз да помогна! знаеш ли как добре ми влизат дънките днес Blush А, и ако не помогне няма да навереди, нали Peace

Колко хубаво звучи! Още утре я започвам! Много благодаря, че сподели.  Hug
Ей го морето, а аз още съм бизон...  ooooh!

Мими, и аз не пържа риба.
А в тези жеги и не готвя.  Mr. Green

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вангобче, след днешните инвестиции в търговия на дребно, ще мога да си позволя пакет, два hahaha hahaha hahaha hahaha
Деско, сандалките са с много мека стелка. Все едно, че съм с пантофи. Ако има магазин в Русе, можеш да си ги поръчаш от сайта, да ги доставят в магазина и да ги пробваш. Аз нося между 36 и 37. Взех 37-ми.

Мимоуз, какво да направя като съм чок ангаже hahaha Утре вечер съм на заведение с мацките от танците. В сряда си идва Чаволина, в петък си идва Силвито за три дни. В събота съм на юбилей....кажи ми кУгаааа.
Сватенцето пак ще дойде, няма да мине само с това посещение в Созопол. нъл тъй, сватенце. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт