Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 545
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 231
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
 - мога да си позволя около 30-40 лв, не повече
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
 - не използваме чувалче, предпочитам пижамки
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
 - това е хубава идея за подарък, с удоволствие бих зарадвала детето си

# 61
  • Мнения: 1 153
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Здравейте, за качествено бельо мога да отделя до 100 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Имам и ново, и подарено от приятели, ползвани от тяхното дете, но оттук насетне ще знам да ползвам само нови.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Абсолютно бих го направила, много симпатична идея е това Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 10:12 от New B

# 62
  • Мнения: 142
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Бих отделила 80-100 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не сме ползвали, но не бих взела назаем!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, много интересно звучи! Имам две деца и те много биха се зарадвали на нещо такова!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Около 100лв.
Не ползвам нищо втора употреба, гнус ме е, а и знам, че не трябва.
Не, не държа да е изписано името им на бельото, с което спят. Важно ми е спалното бельо да е качествено. Ако ми подарят качествено такова с име, не бих го отказала  Laughing

# 64
  • Мнения: 832
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Колкото е нужно!

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Никога не ползвам на заем, има си две спални чувалчета.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да бих подарила!
 Peace Peace Peace Peace Peace

# 65
  • Мнения: 5 250
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 30-40 лв., да кажем максимум 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, ползвам, не виждам какъв е проблема, не го вземам от улицата, нито от непознати. Изпран, изсушен, изгладен....

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се!

# 66
  • София
  • Мнения: 904
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - До 50 лева. Важно е да е 100% памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Имам 3 или 4 чувалчета, никой не желае да ги ползва. Почва едно ритане и събуждане. Общо взето, отлежават в гардероба. Ползвани са от друго бебе, не виждам проблем. Всичко е изпрано и минало през сушилня.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - за подарък е идейно, но като се размисля, не ми се струва удачно. По - големите дечица /3-4г./ обръщат внимание на щампите, имат си любими герои. Името им върху спалното бельо едва ли ще ги впечатли.

# 67
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? по-висок от колкото за нас!
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Ползване Да, но ново!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Разбира се Simple Smile

# 68
  • Мнения: 6 015
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

Бих отделила колкото е необходимо стига да ми хареса на външен вид както и на материя. За мен това е от най - голямо значение. Е, не бих дала повече от 100-150 лв, де. Но пък ако нещо ми хареса супер, супер много, бих.  Embarassed

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?


За мен това е недопустимо. Всяко дете си е отделен човек и както за себе си не бих ползвала чуждо спално бельо, така и за детето си не бих го направила. Всеки си има някакви възгледи за живота. Някой ползват и дрехи втора употреба за децата си. И дрехи от приятели подарени от техните деца. Аз не бих! Embarassed

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бих подарила и съм го правила, но не точно спално бельо, а шалте за легло и възглавничка и е толкова, толкова мило и хубаво. Това е една от най - добрите идеи, измисляни някога.

Дизайна на вашите продукти е много хубав, а вярвам, че и материята е такава на пипане. Какво му трябва повече на едно детенце от завивка с неговото име и красива картинка, която да му "помогне" да заспи? Аз съм маниачка на тема спално бельо и през месец два все купувам ново и ново. Леглото е мястото, където хората искат да си починат, а за да си починат добре ще им е нужно да са предразположени. Същото е и при децата. Само като си видя хубавото спално бельо и вече ми се приспива и искам да се гушна в завивките - така съм аз. Писах, че съм пристрастена.
Бяло бельо с хубави десени е възможно най - добрият избор, които майките биха направили за децата си.
Много нежност и усмивки лъхат от продуктите ви. Само като ги погледнеш - и вече си се усмихнал. Wink
 
Благодарение на тази публикация научих за вас и съм супер доволна от което. Определено подобни реклами са много, много важни. Пиша ви го от позицията на човек, занимаващ се с онлайн маркетинг.

# 69
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Гледам съотношението качество/цена, като среден бюджет съм определила от порядъка на 50-70 лв.
И двамата не търпят да са облечени и завити, но нямам предрасъдъци - изпрано на висока температура и третирано с качествен прах, не мисля че би било проблем.
Персонализираният подарък е уникален и много мил жест, който вече няколко пъти правя за близки хора и виждам радостта в очите им.

# 70
  • Мнения: 3 372
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила 40-50лв за спален комплект от памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не ползвам чувалче назаем, защото не е имало кой да ми даде, иначе не виждам проблем.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих

# 71
  • Мнения: 528
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

За качествено спално бельо на детето бих отделила сума между 50 - 70 лева. Материята за мен е най-важна.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Ползваме чувалче през зимата. В никакъв случай не бих взела назаем от приятел. Като цяло дрехи и спално бельо не бих взела от друго дете.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Разбира се, звучи много интересно.

# 72
  • Мнения: 446
За детско спално бельо отделям толкова,колкото на момента мога да си позволя,ако хареша нещо.
Спално чувалче ми бе подарено,но още не е ползвано.
Идеята за детско бельо с името на детето ми харесва Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 001
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - За детско спално бельо бих отделила може би максимум 50 лв,макар че понякога може и да не са достатъчни.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не обичам да ползвам чуждо спално бельо.Държа да е ново!

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?- Да бих подарила,ако материята на първо място ми харса.Иначе е страхотна и оригинална идея,за подарък.

# 74
  • Мнения: 146
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
    С първото дете отделих около 100 лева,сега очакваме второ-може би ще пак около тази сума.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
     Закупихме чувалче,ползвах го,но не за дълго,тъй като дъщеря ми не иска да е завита.Дадоха ни и 2 от дечица,но не съм ги ползвала,но не съм знаела,че не бива.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
      Ооо,да,бих подарила,страхотен и личен подарък е!
  

Общи условия

Активация на акаунт