Имена за ДВЕ момичета

  • 11 367
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 493
С огромен интерес очаквам избора на имена на бебетата. Все пак си мисля, че до Мария-Антоанета биха паснали по-съвременни имена. Изборът е ваш.
А котето Грета е страхотно сладко животинче.
Бързо и леко раждане...

# 121
  • Варна
  • Мнения: 737
Не е сред имената от анкетата,но предпочитам Алина и Дорина Heart Eyes.Дорина и Лорена също ми харесват! Hug

# 122
  • Мнения: 18 562
Съгласна съм с Тодичка, Маргарита и Десислава нещо не ми звучат до Мария-Антоанета, изборът е ваш, разбира се, но аз продължавам да си държа, че ще е добре да са също с две имената и другите две момичета. Flutter

# 123
  • Мнения: 14
Здравейте!
Малко по-рано от предвиденото, но живи и здрави на 7ми юли на бял свят дойдоха моите принцеси - Дорина и Тереза. Добре сме, всичко е наред. От днес сме вкъщи и се гледаме. Благодаря на всички ви! 💐

# 124
  • Варна
  • Мнения: 737
Здравейте!
Малко по-рано от предвиденото, но живи и здрави на 7ми юли на бял свят дойдоха моите принцеси - Дорина и Тереза. Добре сме, всичко е наред. От днес сме вкъщи и се гледаме. Благодаря на всички ви! 💐

Честито! Да са ви живи и здрави,нека много да ви радват!Прекрасни имена сте избрали

# 125
  • Мнения: 5 379
Честито!
Да са живи и здрави!

# 126
  • Мнения: 2 761
Честито! Да са ви живи и здрави! Много хубави имена сте избрали.  bouquet

# 127
  • Мнения: 18 562
Честито!Да са ви живи и здрави, а на теб бързо възстановяне.Чудесни имена😉😋Аз бях почти убедена,че едното ще е Дорина😊

# 128
  • Мнения: X
Честито! Да са живи и здрави! Имената са прекрасни.

# 129
  • Мнения: 493
Честито... Живи, здрави и много късмет в живота. Страхотни имена сте избрали.

# 130
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Честито! Да са живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт