Имена за ДВЕ момичета

  • 11 371
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
От тоя сорт  с " Ал" има едно вариант Алана, който звучи интересно и се учудвам, че това име като че ли изобщо го няма в България. Чувала съм за стотици Алени и Алини, но Алана не, интересно защо. newsm78

# 76
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Алексия
Антония
Адела
Адриана
Алисия
Анабела

# 77
  • Мнения: 39 476
Маргарита и Анастасия е чудесна комбинация.
И котето Грета  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 140
Аз съм за Маргарита и Аделина - Маги и Ади.
Допада ми идеята бебките да са с букви М и А, като буквите на каката.
Да не забравим и котето Грета.   Grinning

# 79
  • Мнения: 2 761
Аз съм за Маргарита/Магдалена и Алина  Peace

# 80
  • Мнения: 493
Маргарита и Анита е предложението на ММ. Вижте как си пасват???
Аз си мисля за Алекса???

# 81
  • Мнения: 9
Маргарита и Анита Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 1 412
И на мен ми харесаха Маргарита и Анастасия/Анита , обаче мисля, че не стават защото авторката написа, че наричат каката Ани на галено.
Анджела допада ли ти? (Анджи на галено)

# 83
  • Мнения: 18 566
Алекси не става
Тя не иска имена ,имащи и женско и мъжко галено,каквото е Алекс.

# 84
  • Мнения: 493
Да не е Ани, да не е Ели, да не е Алекс...
Май Аглика никой не е предложил???
Еми аз не зная вече. Нямам никакви идеи. Дано да изберете най-подходящите за вас имена. Безпроблемна бременност и леко раждане. Едни красиви и послушни бебчета. И после, ако имате желание, се похвалите.

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 13:22 от TODICHKA11

# 85
  • Мнения: 14
Благодаря ви!  bouquet
С мъжа ми мислим разни комбинации и вероятно ще пусна анкета в темата идните дни, за да видим кои най-много ще се харесат. Simple Smile Започнахме да се замисляме и за Десислава. Харесва ли ви?
Извинявам се на тези, на които им идвам в повече. Наистина ми.е.мн.трудно колкото повече.наближава.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 269
На мен лично Десислава никога не ми е харесвало, но аз поначало не харесвам съставните имена.Единственото, което ми допада от тях е Белослава, но нямам идея защо.
Но то е важно всъщност на вас да ви харесва.На име като това ми подхожда някое подобно на него, но не задължително също да завършва на "слава".Прим. Лъчезара или  нещо такова.

# 87
  • Мнения: 18 566
Благодаря ви!  bouquet
С мъжа ми мислим разни комбинации и вероятно ще пусна анкета в темата идните дни, за да видим кои най-много ще се харесат. Simple Smile Започнахме да се замисляме и за Десислава. Харесва ли ви?
Извинявам се на тези, на които им идвам в повече. Наистина ми.е.мн.трудно колкото повече.наближава.

Аз си го харесвам Десислава (щото си е моето) 😊 Това е и единственото име,завършващо на слава,което харесвам,а аз никак не харесвам такива на слава и мир да завършват.
Има и много варианти на галено-Деси,Ава,Ави,дори Сиси.Аз цял живот съм си Деси де 😉
Вече не се избира често.Като съм се родила е било много модерно.Царско е,хубаво е.Не се притеснявай-На който му идва в повече няма да пише.Хората не пишат на сила тук.
Много е труден избора на име,разбирам те.😊

# 88
  • София
  • Мнения: 966
Отказахте ли се от двойните имена?

# 89
  • Мнения: 2 761
Десислава беше много разпространено преди 30-ина години. Познавам 3 жени (30+) с това име и винаги се представят като Деси. Ако се обърнеш към тях с цяло име се обиждат.  Laughing Лично на мен името не ми е любимо, но пък не е и лошо.

Общи условия

Активация на акаунт