Бебешката количка - цяла наука за второ висше №37

  • 133 390
  • 1 296
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 882
Кристи, и на мен ми хареса, но тогава бях в 5-6 месец и не я загледах много обстойно, казах си че има време и ще дойда друг път. То пък я купиха и от тогава не са я имали. Сега чакали доставка в средата/края на ноември, дано да не ни е късно.  Rolling Eyes

# 826
  • Мнения: 592
Аз не мога да помогна с инфо, но веднъж я видях в болницата докато чаках за преглед- страшно много ми хареса на външен вид. Дано да имаш успех и да я откриеш,  за да я тестваш Heart

# 827
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Щом я намерите, ще съм Ви много благодарна да споделите мнение! Аз все още се колебая между anex sport и egg и не мога да реша кое е по-практично от двете, но това италианско возило също изглежда стилно и практично .

# 828
  • Мнения: 19 726
Egg на мен лично (и на моето дете) ми малее много.

# 829
  • Мнения: 643
На egg какво му е практичното, няма пълно легнало положение след 6м. и детето трябва да спи с вирнати нагоре крака.

# 830
  • София
  • Мнения: 820
И на мен егг не ми харесва. Като красота,да. Но от гледна точка на практичност, не бих я избрала. Една приятелка има такава, бебешкия кош използваха до 4 месец и вече не се събираше детето вътре. Лятната също му е малко тясна вече (той си върви и малко по-голям, де), та купуваха нова лятна. За мен 2500лв за това е чисто безумие. Моята е пег перего буук плюс, стария модел, е няма толкова широка количка, може и две бебета едно върху друго да сложиш хахаха.

# 831
  • Варна
  • Мнения: 1 634
Здравейте, има ли някой впечатления от колички Cam и по-специално модел Taski? В търсене съм на количка с всички необходими аксесоари за зимно новородено до 1200-1300 лева, която да е сравнително лека, тъй като живеем в сграда без асансьор. Simple Smile Препоръчаха ни я като нов модел и сравнително лек, но все още я не съм я виждала лично, понеже я нямаха в наличност. Ще бъда благодарна за всякакви препоръки. Чета из темите, но вече съм ужасена и много затруднена. Simple Smile

# 832
  • Мнения: 592
Колкото и да е лека количката, като сложиш бебето и чантата с аксесоарите, всяка ще ти е тежка да я катериш из стълбите ( зависи и до кой етаж де).
По скоро потърси и други резервни варианти. Ако може да я държите в колата пред входа, в гараж, или може с катинар да я заключвате за рамата на партера...
Имам 3 приятелки без асансьор и трите се отказаха от качването по стълбите за по- малко от месец.

# 833
  • Мнения: 35 188
След 5 излизания с нашата вече мисля да я оставям освен рамата и зимния кош в колата. Да смъкване само бебо и чантата. Ама да не се овлажнява коша и да е студен от стоенето в колата. Иначе все ще ми трябва някой да мъкне коша до втория етаж..

# 834
  • Мнения: 136
Момичета, преди време бях писала относно количка 4мамс оригами.Ако има такива,които се интересуват, казаха ми, че давали много дефекти,а в Българи няма сервиз.Така че аз тотално се отказах от нея. Между Стоки и Мима Хари,какво ще кажете?

# 835
  • София
  • Мнения: 2 720
Зависи дали то е за гъзария или за комфорт количката. Ако ти е за гъзарията си се спряла на точните модели, но ако е до комфорт ... нито една от двете.

# 836
  • Мнения: 136
На първо място за комфорт. Мимата изглежда удобна,а на Стоки летния кош много тесен. Не държа да е безбожно скъпа, но искам да е по-висок клас. И cybex priam много ми харесва,но не съм я виждала на живо,а за комфорт впечатление нула.

# 837
  • София
  • Мнения: 1 072
Мой приятелки имат Mima и са страшно недоволни. Кожата почна да се лющи след няма и година. За мен най-важен е комфорта на детето според мен нито Стоки нито Мима са такива.

# 838
  • София
  • Мнения: 2 720
Cybex priam е много красива и функционална количка. Разгледай Bugaboo, Peg perego, Neo nato, mamas&pappas. Имат много хубави модели и мамите тук са били доволни от тях.

# 839
  • Мнения: 2 415
Мой приятелки имат Mima и са страшно недоволни. Кожата почна да се лющи след няма и година. За мен най-важен е комфорта на детето според мен нито Стоки нито Мима са такива.
И аз имам недоволна приятелка от Stokke. Каза, че й е тежка, неудобна. Изчака бебето да стане по голямо и я смениха набързо..

Общи условия

Активация на акаунт