дрехи за майката при изписването

  • 9 448
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
аз излязох от болницата с едно сукманче което го носих преди да вляза,защото наистина корема далеч не се прибира толкова колкото аз си мислех newsm78 а за снимките малко гримче и си готова Peace

# 16
  • Мнения: 8 505
И аз излязох с дрехи,които носех през бременността.Коремът ми спадна напълно още в болницата,но това не беше от значение,тъй като бях с панталони с много ниска талия (с такива изкарах цялата си бременност).

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И аз на изписването бях с панталона си за бременни. Grinning Но при положение че доста ми спадна корема поръчах и 4-5 безопасни игли да ми донесат  Grinning

# 18
  • Мнения: 364
излязох с пуловер (по-широчък) и дънки, които ми ставаха до шестия месец.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз си тръгнах с бременните дрехи, като ризата едва я закопчах Confused

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз си влязох и си излязох с бременския гащеризон Confused

# 21
  • Мнения: 1 006
Мен ме изписаха с един анцунг,който носех като бременна,защото нищо друго не ми ставаше Confused

# 22
  • Мнения: 1 181
при изписването облякох един панталон, който носех към 6-7 месец от бременността, една трикотажна блуза и якето отгоре.

# 23
  • Мнения: 296
Вземи си дрехи,които си носила по време на бременността, защото си излизаш с бая голямо коремче,а и кокалите са доста разширени. Не си мисли,че като родиш и ставаш такава каквато си била преди да забременееш (така ,както си мислех аз Crazybouquet

# 24
  • Мнения: 5 391
Не съм си купувала специално дрехи за изписването, излезнах с тези, с които влезнах да раждам

# 25
  • Мнения: 361
Аз си влязох и си излязох с бременския гащеризон Confused
[/quot
e]        и аз така

# 26
  • Мнения: 4 668
Аз си облякох едни дънки , които не можех да закопчея , но си бях взела една туника за отгоре , да прикрива . Вярно е , че трудно се предвижда какво ще ти стане , моят корем се беше прибрал , но си имах паласки и се чувствах дунда .

# 27
  • Мнения: 7 186
Аз си излязох с дрехите, с с които си ходех като бременна. Нямах проблем, защото бяха еластични. Peace

# 28
  • Мнения: 344
На изписването бях с панталон и блуза, които носих по време на бременността. Тогава едва ли ще ти пука особено как ще изглеждаш, а ще искаш колкото се може по-бързо да се прибереш във вкъщи. 

# 29
  • София
  • Мнения: 44 103
излязох със същите дрехи с,които и влязох....като ме изписваха имах съвсем малко коремчи, но все пак не можех да се побера в нормалните си дрехи....та с бремените дънки излязах и едно пуловерчи...и добре си изглеждам на снимките Wink

Общи условия

Активация на акаунт