дрехи за майката при изписването

  • 9 466
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 967
Бях си приготвила официален тоалет - исках да съм красива в този важен миг, но не се побрах в дрехите  Embarassed - не заради корема - той се беше поприбрал,а заради бюста Embarassed не бях предвидила, че гърдитее ми след раждането ще станат мобилни млечни цистерни Laughing Laughing Laughing така, че се изписах с бременната рокля, която пак си е хубава и снимките станаха добре. Избери с за изписването нещо свободно и достатъчно широко на корема и бюста. Успех!

# 46
  • Мнения: 2 000
Първият път бях доста качила и като родих корема ми беше като на бременна в 6-7 месец, за това и си облякох гащеризона, който носех докато бях бременна.
А вторият път бях доста по-слаба на изписването и спокойно си обух един панталон от преди да забременея.

# 47
  • Мнения: 22 935
Здравейте, извинявам се за странния въпрос, но от известно време се чудя какви дрехи да си приготвя за изписването, разбрах от форума, че коремът далеч не спада веднага след раждането, а и доста съм понапълняла Embarassed, та в този смисъл - никоя от дрехите ми отпреди раждането няма да ми стане, а и как да преценя какво точно да си купя?  newsm78 Все пак сигурно ще ми се иска да изглеждам добре на снимките при изписването. Ще се радвам, ако мамите, минали през това споделят опита си.
ПС: Остават ми три седмици до термина.
Аз си бях с един панталон и блузка за бременни,които си бях купила още в 4месец/взех си ги 2 номера по-големи,накрач едвам влизах в тях/.На снимките от изписването изглеждам като в 7 месец. Sad

# 48
  • Мнения: 2 381
Излязох с гащеризона, с който отидох в родилното.

# 49
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз на изписването бях с гащеризона с който си карах като бременна.Даже и сега и сега като е по-хладно си излизам с него,че поне се коригира и не е смешно.

# 50
  • Мнения: 4 806
даже не съм и мислила за дрехи при изписването - с каквото влязох, с това и излязох. То си беше панаталон със спортна риза и маратонки. Чувствах се добре. Настроението на снимките е от усмивки, цветя и прекрасно време и прекрасно място - златна есен, в парка на Правителствена

# 51
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз облякох при изписването един костюм за бременни на който талията му се коригираше така че лесно се справих с този проблем и едновременно с това бях и елегантна[впредвид положението ми].

# 52
  • Мнения: 657
И мен ме изписаха с дрехите,с който постъпих.Нищо друго нямаше и да ми стане тогава.Не ми пукаше как изглеждам,сега,като гледам снимките,съм като пребита

Общи условия

Активация на акаунт