трудно ходене по голяма нужда

  • 8 412
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте, съжалявам за може би глупавия въпрос, но можете ли да ми препоръчате специалист при когото мога да отида на консултация за такъв проблем?
Предварително благодаря.

# 16
  • Мнения: 393
Посетете гастроентеролог- той най-добре, ще Ви препоръча какво да вземете и какъв хранителен режим да спазвате, спрямо вашето здравословно състояние.

# 17
  • Мнения: 442
Преди да преминеш към всякакъв род хапчета или сиропи, се опитай да урегулираш нещата по естествен път. Спорт, много вода, фибри и т. н.

# 18
  • русе
  • Мнения: 1 317
Аз също имам такъв проблем,но започнах да пия кафето сутрин с лъжичка кокосово масло и чаша топла вода .При мен подейства ,опитайте няма да навреди.

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
има един ректален разтвор, който до 15мин. след поставянето предизвиква изхождане. Microlax се казва.
взех един път за детето, когато отказваше да ходи до тоалетната, а искаше в памперса...
предполагам, че това би помогнало при запек на психическа основа (моето дете съвсем съзнателно се стискаше и си чакаше памперса  Tired)
4 бр. са в една опаковка, не създават дискомфорт.

# 20
  • Мнения: 15 623
Аз си купувам Елакса, но от обикновената - не тази с фибри. Много съм доволна. Започнах да го пия всеки ден, после през ден, а след това веднъж на два дни. Не съдържа Сена, което за мен е много важно

# 21
  • Мнения: 3 480
Подкрепям препоръката за кокосовото масло в кафето - всяка сутрин така го пия. Препоръчва се и за "ускоряване на метаболизма", ако искате да свалите кг. Препоръчах го в друга тема, но ме оплюха, че било много гадно - за мен няма проблем,  разтворимият колаген е къде - къде по-гаден на вкус.

# 22
  • Мнения: 272
Къде се купува кокосовото масло?

# 23
  • Мнения: 3 157
Кокосово масло има на много места-по големите магазини,по био магазините,даже и в ДМ съм виждала.В Ройс при ядките също имат и ми харесва.

# 24
  • Мнения: 393
Бих препоръчала магнезиев цитрат-помага ми за крампите на мускулатурата и за метаболизма и редовно ходене по голяма нужда.

Общи условия

Активация на акаунт