Спечелете първокласна грижа за педикюрa си от SNB Professional

  • 15 346
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 948
Аз си избирам успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 301
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Избирам си активния гел за крака с прополис и лавандулово масло , понеже имам нужда от такъв продукт. Моите крака са податливи на разпространение на гъбични инфекции при обуване на затворени обувки, и мисля , че този продукт е подходящ за предотвратяването от това.

# 302
  • Мнения: 579
Бих избрала регенериращ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 303
  • София
  • Мнения: 117
Моят избор е Захарният скрап.

# 304
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Здравейте Heart Eyes
Включвам се и аз в играта  Simple Smile
Моят избор е Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло. Грижата за краката също е важна, особено през горещите летни дни.

# 305
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Моят избор е Успокояващ крем за крака с прополис и лавандулово масло.

# 306
  • Мнения: 166
Моят избор е захарен скраб с какаово и растителни масла.

# 307
  • Мнения: 547
Моят избор е: Маска за крака със зеолит. Simple Smile

# 308
  • София
  • Мнения: 27
Маска за крака със зеолит

# 309
  • Мнения: 840
Изтеглени са късметлиите, които ще получат продукт за педикюр по избор от SNB Professional. Това са:
DARSANH
Mometo*
blackstreet
geri17
SitaraB
`Линда`
kaly*


Честито!



Очакваме печелившите да се свържат с нас до 06.07.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт). Нека не забравят да упоменат и кой е жаланият от тях продукт.

# 310
  • Мнения: 1 180
Поради невъзможност да установим контакт с един от печелившите, се наложи да бъде изтеглен нов потребител, който ще получи награда от SNB Professional. Това е:
Radina
Честито!


Очакваме Radina да се свърже с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напише потребителското си име, електронната поща, с която е регистриран във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт). Нека не забравя да упомене и кой е жeланият продукт.

Последна редакция: чт, 03 авг 2017, 10:55 от Редактор**

Общи условия

Активация на акаунт