Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 38 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 102 175
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 519
Според мен парфюмите от Лили са ментета.
Два пъти са ми подарявали от там и нямат никаква трайност.

# 541
  • София
  • Мнения: 2 670
Аз парфюми винаги си поръчвам от един сайт. Много съм доволна, защото имат и тестери с малко по-ниска цена.

# 542
  • Мнения: 20 168
В Лили съм проверявала няколко парфюма за които имам впечатления, пълни ментета.

# 543
  • Мнения: 2 621
От Лили съм купувала Дюпон за себе си и Елизабет Арден за баба ми. И двата парфюма бяха ок, с нормален аромат и трайност. Трайност не е критерий за оригиналност. Изключение прави случая, в който ако един оригинал е бил с голяма трайност, а същият парфюм, закупен от Лили не е, тогава съм съгласна, че може и да е менте.

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Забърсах 2 червила на Макс Фактор от намалените в ДМ. Marilyn berry3(много приятно) и pearl maron36 (много pearl-ли ми дойде и не се възприемам). Приятния са като текстура.

P. S. Малко обърках темата Grin

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 14:30 от sunbeammm

# 545
  • Варна
  • Мнения: 939
Момичета, а да кажете кой от тези фон дьо тени на Rimmel е по-добър за по-скоро мазна кожа -
- Match Perfection
- Fresh skin
-Lasting Finish
Предполагам че мат, но каква всъщност е разликата между тях.
Гледам, че е на хубава промоция в ДМ.

# 546
  • Мнения: 2 689
Има ли някой, който има кристала на Балеа? Как се ползва това чудо? Пише да се намокри преди употреба, мокря го, но пак си е същото, все едно си нанасям само вода  Angry

Чак след 2 дни откакто е публикувано мнението отговарям, но да споделя. Когато аз мокрих камъка също нямаше ефект. Научих, че стратегията е друга. Веднага след душ минавам с камъка. След това се оправям малко (няма и 2 минути) и пак минавам с камъка. И готово, това е. Т.е. ти си мокра, а не камъка. Също така е важно, ако преди него си ползвала други продукти против изпотяване да измиеш много добре кожата. Те се наслагват и запушват порите.

# 547
  • Мнения: 2 821
Какъв крем ползвате за след епилация? Аз ползвам на Балея с магнолия и алое вера.Доволна съм,но привършвам тубичката и бих си взела друг,различен от този.Алверде и Велнея  предлагат ли такъв продукт? Или пак да си взема този?Давайте предложения,моля!:hibiscus:

# 548
  • София
  • Мнения: 2 670
Аз минавам да споделя, че в Лидл има четки за грим и четка за почистване на лице.

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 16 114
Аз след епилация се мажа с какъвто лосион за тяло имам.
Но ще следя отговорите,че да се ориентирам евентуално за продукт.

# 550
  • Мнения: 10 874
Има ли някой, който има кристала на Балеа? Как се ползва това чудо? Пише да се намокри преди употреба, мокря го, но пак си е същото, все едно си нанасям само вода  Angry
От два дни го имам, така че не знам доколко съм критерий, но при мен си действа точно с намокряне, както е писала и milenaka. И да, чувството е все едно нанасяш само вода, но то и не виждам какво друго би могло да бъде. Много съм доволна от действието му! Heart Eyes

# 551
  • Мнения: 7 568
Простете за невежеството, но за какво помага този кристал? Против изпотяване или против неприятна миризма. Аз доста се потя лятото, така че бих пробвала нещо ново. С какво е по-добър от обикновените дезодоранти и рол они?

# 552
  • Мнения: 10 874
Простете за невежеството, но за какво помага този кристал? Против изпотяване или против неприятна миризма. Аз доста се потя лятото, така че бих пробвала нещо ново. С какво е по-добър от обикновените дезодоранти и рол они?
Против неприятна миризма. Потта по принцип не мирише - миризмата идва от бактерии, които въпросният кристал убива. Съответно не спира потенето, а миризмата. И аз се потя много през лятото и затова реших да го пробвам. И смятам да си карам само с него занапред.

# 553
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Не съм ползвала камъка на Балеа, обаче от DM съм си купила един на Lycia, от когото съм в абсолютен възторг. Не спира процеса на изпотяване, но предотвратява  неприятната миризма. Няма никакви боклуци в него, поне доколкото видях и е много ефикасен.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 662
Минавам да се оплача от пяната за лице на Балеа с плодова киселина. Ползвам я от няколко дни сутрин и след всяко измиване, кожата ми пламваше, но минаваше за около 5 минути. Днес обаче беше някакъв ужас - сигурно 1 час лицето ми беше ужасно червено, чувствах кожата си адски опъната- изобщо, неприятна работа. Чудя се дали да и дам още един шанс. Някой имал ли е подобни проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт