Магията на изтока - тема 50

  • 36 955
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 826
Точно BTS са, само че с друга песен. Смених клипа, дано този се задържи и да не го махнат.

# 706
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря много Hug Hug Hug Тази песен ми е третата любима от албума newsm68

# 707
  • Мнения: 1 822
- Takeda Shingen (50 епизода) няма бг субс нали?

- Тук субс уж има па няма http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/3763-oda-nob … D1%96%D1%96-1992/

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 12:29 от Hulk1

# 708
  • Мнения: 6 826
Hulk1, за сериала едва ли има бг субс. Старичък е, а и по принцип тайга драмите рядко някой се навива да преведе.
За филма ще трябва да попиташ в темата в Спирита. Наскоро обновяваха сайта със субтитрите и е възможно да не са качени все още.

# 709
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 567
Шошулчо, ето я. Тя е въоръжена с черпак и много опасна.

# 710
  • MJF
  • Мнения: 8 621
 Laughing гладна есен няма да има като гледам в каква форма е моята Анемия. Така с черпака ми вдъхва доверие.

# 711
  • Toronto
  • Мнения: 683
Изтеглих си някакъв китайски, прочетох, че е кулинарен, ама нямах време да чета повече подробности. Днес най-накрая му дойде реда. Пускам и какво да видя, гледам, гледам и пак какво да видя - наш Йонги майстор-готвач Shocked Филмчето не беше нищо особено, ама оплакнах окото с Йонги, пораснал, възмъжал и още по-хубав Heart Eyes
Tuon, аз го изтървах Джи по кината (ще го чакам на торент вече), че и корейския фестивал изтървах тая година - като ме е грабнал един живот напоследък... Имам нова колежка филипинка и си споделяме рецепти. Познайте чия фенка е и тя! Joy Мдаааа, ми на кой друг да е! hahaha

# 712
  • MJF
  • Мнения: 8 621
Върнах се на предишната страница да си прочета на спокойствие поста от rossonera. Ок за Detective Yugami, тази година изгледах няколко японски крими, с тях съм по-добре,  не се "губя" в героите /имената за разлика от кор-фронт Blush. Туй ме подсети , че аз така и не съм си изпълнила домашното с кор-език за олимпиадата. Не знам даже как правилно да прочета локацията  Whistling Blush.
Мда, Рюноске вече не помня с какво последно ми бе на екрана. Време му е да се яви на проверка как расте.
Мерси за линка за Traces of Sin  Hug. Аз го видях миналата седмица качен но като видях че е 2017 реших че е с преводи от тези дето са мъка и го пратих за архива. Редя го.
Отивам да видя как е хавата с Кахоко и липсващия елемент. Ако се мотае ще претим горните детективи да го издирят  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 6 826
Тупи, давай насам някоя филипинска рецепта да разнообразим менюто. Филмът с Йонги и аз го имам свален, ама пусто, все не стигам до него. С този туршиен период нещо не ми остава много време за гледане.

Шош, не се коси с корейските имена. Едно пишат на английски, друго на руски, а пък чуваш трето Rolling Eyes.

# 714
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 567
гост, айдъл-шампиона този година се отменя. Два пъти отложиха датата на заснемането, а днес MBC са в стачка и са излезли с официално изявление, че е отменен за неопределено време, разбирай - няма да има такъв.

Шошулчо, няма качен 9-ти епизод с превод на английски на Кахоко. Няма и да има скоро, заради това че 10-ти епизод така и не е качен.
Стана тя каквато стана - като българска работа. Осем епизода добре и точно на финала изпортиха работата.
Преводачката отказва да качи 9-ти, докато не се появи raw версия на 10-ти и така....

Да ти представя днес и още едно японско заглавие от новия сезон. Еми може да е бременна, но още снима, преди да излезе по майчинство.
Новият й сериал ще е крими-комедия с Дийн Фуджиока - May I Blackmail You?
Ето и постера, който излезе вчера.



Корейското:

Andante започна, но е мега зле, затова без мен. Зарязох го.
Temperature of Love е изключително клиширан и досаден по корейски - и там без мен.
Live Up To Your Name го зарязох, ще видя само финала. Не се издържа на дъвкането и тъпотиите.
Strongest Deliveryman приключи, но на финал превъртах ли превъртах. Много скучни последни епизоди и там до болка познати похвати в корейските сериали.

Само Girls Generations 1979 ще догледам от корейците и почивка засега от тях, че ми дойдоха много. Там останаха 4 епизода, поне са малко.
От японците не гледам нищо сега. Сезонът свърши, в очакване съм на новия.

# 715
  • BG
  • Мнения: 4 458
Ей, да му се не види, отидоха ми съчетанията по аеробика по дяволите, аз най-вече заради тях напирах. Мерси за инфото, Рос.
Не знаех, че има нов Reply, този път от 1994 Mr. Green гледам, че вече е излъчен, дали става?
Тайна, ти си супер ударник, щом за два-три дена си успяла да изгледаш 100 еп. Peace

# 716
  • Мнения: 6 826
Рос, не че е изненада, но по въпроса с корейското за пореден път сме на едно мнение. А Andante и Temperature of Love дори не съм ги гледала нормално, само ги прехвърлих на две на три да видя как са, но не останах никак впечатлена от видяното. Ще ги пробвам, но нямам никакви надежди.
Да допълня само, че и Reunited Worlds приключи, но и там толкова го разтегнаха, че стана безинтересен и скучен. Добутах го до края на бързи обороти.
Погледнах и Borg Mom. Майката починала и бащата прави робот, който изглежда точно като нея и никой не подозира за истинската й същност. В градината, която посещава синчето, има един комитет мами-"осмучи джуки" Rolling Eyes, които се цакат една друга и там ще е драмата, защото главатарката-мама е имала вземане-даване с роботката, т.е. с истинската мама, в миналото. Нищо особено не е, но поне е нещо различно с тази мама-робот. А е и само 8 епизода.

Тази седмица започват два нови корейски сериала - 20th Century Boy and Girl и While You Were Sleeping. Дано някой от тях става, че иначе голяма суша за нещо сносно за гледане.

# 717
  • MJF
  • Мнения: 8 621
 Crossing Arms виж го ти тоз хаймана. Но  Naughty до 12 октомври ако  не се появи пращаме детективите. А да видим!
Френския, корейския и китайския ми създават най-големи главоблъсканици как да чета имена и георграфски обекти . Ей на този уикенд турнир в Монреал и аз пак се  ooooh! на някои мои грешки във франкофонските имена. Няма оправия, ама щото всеки ползва латиницата както си иска  Mr. Green.
Комедия-детективски ми звучи леко по -зле от 50/50 на първо четене. Проба си трябва.  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 6 826
.......
Не знаех, че има нов Reply, този път от 1994 Mr. Green гледам, че вече е излъчен, дали става?
............

Гостче, ти ме изненада. Сериалът е от 2013. То след него даже има още един Reply 1988. Погледни го, но на мен лично '94 ми е най-безинтересен от всичките.

# 719
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, ти да видиш как се четат табели в Унгария  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт