Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 42

  • 78 373
  • 722
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 486
Аз имах кървене между циклите и когато започнах да пия хвощ,изчезна.А раничката трябваше да я обгарям,но една позната като ми разказа как ходила да и обгарят раничка   с лазер,от четвърта група директно влезнала в шеста група и едва я спасили,страх не страх започнах тампони с мед и лук.В началото уж за по един час,но една нощ съм заспала без да искам и на сутринта установих че ми няма нищо,не бях изгоряла.И така три месеца.Влагалището е влажно и не позволява изгаряне,но ако превържите чесън върху кожата н.пр. ще изгорите.А за там смачквам няколко скилидки чесън и в марля и няма никакво изгаряне,дори дразнене няма.Никого не агитирам по някакъв начин.Просто ви разказвам,на мен какво ми помогна.И аз като го прочетох  в една тема,онемях четох цяла година за  това.Казах си тези са луди.Никога!Но зорът какво ли не прави.Понеже в руските форуми,много жени са ги прилагали,заради полип и са ликвидирали полипа точно с такива тампони,аз в момента отново ги поднових

# 586
  • Мнения: 2 544
Извинявай, но това за влагалището са пълни глупости, чела съм за такива домашни опити и за зверски изгаряния на момичета, които после пак опират до чичо доктор с още по-големи проблеми.

Тва за приятелката и лазера тотално не го вярвам също. Или нещо си измисля, или е попаднала на некадърен лекар, който не знае какво прави и говори.

Изобщо тъпо е да се пишат такива неща, защото някоя ще се подведе и такива проблеми ще си докара...ако сериозни проблеми се лекуваха с чесън, нямаше да има гинеколози.

Нищо лично.

# 587
  • Мнения: X
То в една друга тема /за рака/ има препоръка да се пие газ. По кафяна чашка. Човек трябва да има глава на раменете си и да мисли, преди да предприема крайни действия.

# 588
  • Мнения: 965
И аз съм чувала за тампон ( от аптеката не саморъчен ) намазан с мед че помага , чесана има много лечебни качества но  Thinking
а някои знае ли лек за миома 3.8 см ?
Аз знам за полипи да се пие сварен лук , това поне е безобидно

# 589
  • Мнения: 486
Дo Tonynette-има разлика да препоръчаш и разкажеш една преживяна история.Ето копирам ви какво съм публикувала в друга тема -Иска ми се да ви разкажа и как баба ми се е излекувала на времето от незнайна болест.Когато е била на 20г.се разболява тежко.Косата и окапва,по нейните думи става суха вейка.Не се е хранила от много време..Не е можела да се изправя,казва заминавах си.Някой от селото идва и казва да и дадат да пийне газ.Тя си спомняше как майка и свалила лампата от стената и я накарали да изпие една чаша от кафе.Получава силно разстройство,но на другия ден се изправя за първи път.Започва да оздравява.Жени се и ражда две деца.Почина на 88г.Надявам се някой да не ме разбере неправилно.Просто хиляди пъти съм слушала тази история.Винаги съм вярвала,че ако ми се наложи,бих посегнала към нея.Даже си я пия от време на време но по 25 к. на гладно.
Само да добавя,че газта от която си пийвам е лицензирана

# 590
  • Мнения: 4 872
 rosi cat, какво общо има тази история с темата за Цитонамазките?

 Хора, мислете добре преди да предприемете такива експерименти с телата си и не се доверявайте на всяко мнение прочетено в интернет. За мен мненията на потребителката са... просто без думи ме оставят. 

# 591
  • Мнения: 965
Даже си я пия от време на време но по 25 к. на гладно.
Само да добавя,че газта от която си пийвам е лицензирана

Oт къде я взимаш ( купуваш ) тази газ за пиенето лицензирана

# 592
  • Мнения: 4 872
Момичета, имали ли сте полипи?
При мен излезе като резултат от биопсия и ми го отстраниха с LLETZ, въпреки че на хистологията не се потвърди да е полип. Не съм имала типичните при полип симптоми като кървене между циклите, нито пък са ми били обилни менструациите. Тъй че не съм сигурна дали въобще е било полип наистина.

# 593
  • Мнения: 8 211
Даже си я пия от време на време но по 25 к. на гладно.
Само да добавя,че газта от която си пийвам е лицензирана
Oт къде я взимаш ( купуваш ) тази газ за пиенето лицензирана
Такива неща защо не се питате на лични!?!
Обсъжданото е тоооолкова далече, а и толкова противоречи на темата в която е написано - ние сме тук за да не пропускаме година без цитонамазка, да не си заравяме главата в пясъка... а това е Dizzy Face абсурд някакъв!
Теми за алтернативно "лечение" колко щеш, където щеш! Изобщо не му е тук мястото!

За полипа, махнаха ми го с хистероскопия с "електрическа примка"... оказа се не е един, а множество малки, три средно големи и един 1см... Та операцията продължи доста повече от планираното, големия и средните извадени с хистология, няколко сеглемнат от кюртираните също... и така. Имах обилна менструация, поуспокоиха се нещата след това... сега 5 години по-късно пак е обилна... ама може и от възрастта да е вече...

Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 11:31 от peneva_a

# 594
  • Мнения: 965
Даже си я пия от време на време но по 25 к. на гладно.
Само да добавя,че газта от която си пийвам е лицензирана
Oт къде я взимаш ( купуваш ) тази газ за пиенето лицензирана
Такива неща защо не се питате на лични!?!


Аз пък мислех, че темата е да си помагаме и ако някой се е излекувал с алтернатива да сподели .
Мислех да пиша как се е излекувала сестра ми от полип на матката( ако на вас не ви се вярва за мен е факт )  , но като видях , че не се приема тук добре алтернатива се въздържах.

п.п. за протокола на лични също писах !
айде със здраве ...

# 595
  • Мнения: 139
Едно време са се лекували с живак и радий ,дори са се разкрасявали с тях, айде  да не се връщаме назад какво е било...

Няма лошо всеки да вярва в каквото си иска .И плацебо ефекта е известен ..Не съм изцяло против бабините рецепти ,стига да не граничат с лудост и крайно невежество Hands V
А за пап4 ,при който е правен лазер за разничка...не е виновна медицината ,а конкретният 'доктор'

# 596
  • Мнения: 640
И аз съм чувала за тампон ( от аптеката не саморъчен ) намазан с мед че помага , чесана има много лечебни качества но  Thinking
а някои знае ли лек за миома 3.8 см ?
Аз знам за полипи да се пие сварен лук , това поне е безобидно
Има билки за миома, има и специална тема Simple Smile

# 597
  • Мнения: 2 544
Някое притеснено девойче ще влезе, ще прочете и ще си каже, че няма нужда да ходи на лекар и ще си бута във вагината зарзавати, но след 10години като не може да има деца, няма Росито да ѝ държи ръката. Аз лично съм против такива есперименти без да са съгласувани с лекар и лечение. Може да стане много по-зле.

# 598
  • Мнения: 4 872
Една съфорумка преди време беше написала в друга тема  , че някои жени бъркат вагината си с купа за салата Satisfied
 Това в кръга на шегата, иначе не е никак до смях положението.. Flushed

# 599
  • София
  • Мнения: 23 124
Някое притеснено девойче ще влезе, ще прочете и ще си каже, че няма нужда да ходи на лекар и ще си бута във вагината зарзавати, но след 10години като не може да има деца, няма Росито да ѝ държи ръката. Аз лично съм против такива есперименти без да са съгласувани с лекар и лечение. Може да стане много по-зле.

За съжаление е така.

С детето бяхме 3 дена по болници и съвсем забравих да се обадя днес да ми разтълкуват резултатите от цитонатамазка.  ooooh! Утре ще звънна и ще пиша какво са ми казали.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт