Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 258
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 647
Oфффф , и аз се присъединявам 1.72/50кг.Имам същия проблеми-изпито лице , липсва ми добър тонус , бързо се уморявам даже  CryХраня се когато ми остане време/а такова почти не ми остава/.Ако някой постигне добър резултат да дава идеи как става  Simple Smile

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега като чета виждам ,че проблема е основно изпито лице,но аз мисля ,че изморения вид няма нищо общо скилиграмите.АЗ също правя отчаяни опити да направя нещо с лицето но не помага.Пия Мерц и използвам цялата козметика за лице,имаш по свеж вид,но има какво да се желае.Даите идеи за лицето какво правите и с какво го мажетеи сте доволни?Изобщо някои има ли положителен резултат?

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Привет от още една скенджа...Майтап...Аз съм 1.70 на 50 кг., но си се харесвам. Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...Сблъсквали ли сте се с това и на какво може да се дължи. Преди бременността пак бях слаба, но почти не се хранех /нямах апетит/ и много пушех. Откакто родих запазих апетита от бременността си и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!

# 18
  • Мнения: 647
beibi1 , мога само да ти завидя за апетита , моя го загубих след раждането.

# 19
  • Мнения: 614
Пиша само да ви кажа,м да не разчитате на мен  Hug

# 20
  • Мнения: 811
Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!
и аз така озверявам като огладнея-мисля със стомаха си Mr. Greenчак мога да припадна ако не хапна,огладнявам на 3 часа-ама аз винаги съм си била така и преди бремеността и по време и сега,и не наддавам Sick
само проблем с изпитото лице нямам,имам пуфкафки бузки Embarassed

# 21
naty_sk, проблемът с огладняването ти може да се дължи на хипогликемия, не е зле да се изследваш - изразява се в рязко спадане на кръвната захар и ако не се хапне веднага нещо (препоръчително да е сладко), може да ти прималее, а в краен вариант се изпада в хипогликемичен  шок. Отиди при джипито, да ти пусне съответните изследвания, ако искаш  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 205
Ей супер темичка Hug
Да се разпиша и аз 169/44-45кг.
Пия разни винамини, хапвам си добре но ефект нулев. Бирена мая доста съм пила, при мен не подейства. Рибеното масло имаше времен ефект.
Не ям доста неща, месо много малко. Мазни работи също не ям.
Търся начин да кача, но без да ям неща които не са ми вкусни ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Така сега и аз да се отчета 163см. 45кг. няма качване поне три кг. искам ама нямаааа, и при мене проблема е в лицето и в ръцете много са ми слаби ужас направо.Ям почти всичко от нищо не се органичавам, ама няма качване цигарите съм спирала за повече от година и половина и пак нямаше ефект.

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Привет от още една скенджа...Майтап...Аз съм 1.70 на 50 кг., но си се харесвам. Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...Сблъсквали ли сте се с това и на какво може да се дължи. Преди бременността пак бях слаба, но почти не се хранех /нямах апетит/ и много пушех. Откакто родих запазих апетита от бременността си и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!

Аз също огладнявам на по 3-4 часа. Чак не ми прималява, но започва да ме боли глава.  Иначе пък аз никога не съм пушила и поне този проблем го нямам.
Сега се опитвам да сведа сладкото до минимум и да го заместя с плодове. Не заради някаква диета, а просто защото не е мн. полезно(да не кажа вредно) за кожата. Пък тя моята е и мазна. Sick

А иначе съм решила да започна да пия Мерц или Калмацин. Чета тук, че при повечето е нямало напълняване, но все пак ще пробвам. Ще докладвам за резултата. Успех на всички иначе. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Анжелин,
и аз не страдам от изпито лице. Е, чак бузки нямам. Слава богу, малкото килца са ми на стратегически места - цици и леко откъм дупе.
Фам,
пила съм Мерц и не съм качила и грам, но не са лоши. За да дадат ефект обаче трябва да се взимат поне 3 месеца последователно.
Винъс,
това за хипогликемията и аз си го мислех, но ако се окаже, че имам такова нещо, опасно ли е, в смисъл има ли нещо общо с диабет и трябва ли да се лекува?

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
http://www.protos.bg/diabet/vd/i106/vd_i106_06.html

Това е за Naty sk

Дано да ти е полезно.

# 27
  • Мнения: 1 462
Привет,

Аз малко не съм за "красива мама" Joy но да ви кажа, че проблемът е независим от пола.  Аз съм 188 висок и до преди няколко месеца бях 61-2 кг.  Много зле!  Ям двойно.  Не помага.  Един колега ми каза откровено "Ако беше мое прасе, да съм те застрелял досега - само хабиш храната!" Laughing  Откакто се разведох качих до 70 кг, но пак е недостатъчно.  Според калкулатора горе аз трябвало да съм 85 кг - ЩЕ ЧЕРПЯ, ако това стане.  Но се опасявам, че е до ген - баща ми е кльощав, дядо ми е кльощав...  Май трябва активно спортуване - плуване, фитнес...  Аз така качих 10 килца.  И хранене.

# 28
  • Мнения: 811
аз нямам диабет,но имам ниско кръвно,събрани граници и ниска кръвна захар,когато не ям сладко,ми се случва ето това:
- силно чувство на глад
- изпотяване
- сърцебиене
- прималяване
- разтреперване
- премрежен поглед
- промяна в поведението, повишена раздразнителност
- нарушена концентрация
- силна отпадналост, слабост
затова винаги в чантата имам нещо сладко,като се усетя,че ми прималява-хапвам,може да ми прималее от силна миризма(не задължително неприятна),в горещините също не се чувствам добре
така че Naty не се шашкай,може нищо да ти няма,но за твое успокоение си направи изследвания
а слабостта си е до ген,както казва Gaming,и добър метаболизъм Mr. Green
аз съм си кльощава цял живот,даже бременна качих само ок.15 кг
ние сме безнадежден случай Mr. Green

# 29
Нати, не съм лекар, но основното са ти го писали - дръж винаги подръка нещо сладко и хапвай, когато ти прималее, а иначе трябва да говориш със специалист. Успех в напълняването, момичета Peace Колежките от противоположната тема 100000% ви завиждат за кг, сигурно и вяие - на тях, какво да се прави - всеки иска това, което няма. Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт