Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 239
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Напоследък се разбра във форума, че не сме малко жените, които имаме проблем с килограмите, ама минусов, така да се каже Mr. Green. Какво ще кажете, мили колешки хърбавелки, да се обединим и с общи усилия да вземем да понапълнеем малко, а? Ето аз например съм 50-51кг. и 170см, но изглеждам доста слабичка ooooh!. Особено в лицето съм много изпита Sad.Хайде да си споделим, кой как се мъчи да пълнее, кое точно му помага, на какви храни набляга и т.н. Да обменяме опит,така да се каже-то не се знае от къде ще изкочи зайчето Mr. Green, в смисъл кое точно на конкретния човек би помогнало Party.
Ето аз започвам първа:
Знам, че се пълнее от бирената мая, но ще я започна след като приключа с пиеенето на сяра/ прочиствам се/ Sick Mr. Green.
Една приятелка ми сподели наскоро, че напълняла 3 кг. за 2 седмици, като всеки ден пиела витамини CONFIT. newsm78 Не съм ги чувала, но тя каза , че в аптеките ги има!
Това е засега от мен, чакам колежки по слаботия да се присъединят Mr. Green Laughing Mr. Green!!!

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз също имам този т.нар. минусов проблем с килограмите. Винаги съм била доста слаба. В момента съм 46кг./168см. Ама, де да знам, никога не съм взимала спец. мерки за напълняване(имам предвид да пия нещо спец. или да съм на някаква диета).
По принцип изобщо не се ограничавам и съобразявам какво ям и кога ям. Особено любими са ми сладкишите и тестени изделия. Мога да ям по 4-5 пъти на ден. Почти всяка вечер ям посред нощите(към 11-12ч.) Винаги закусвам сутрин, даже и когато през седмицата ставам към7.30ч.
Та това е в общи линии. Аз лично комплекси за теглото си нямам. Единствената област, където би ми се искало да кача малко са краката, ама равномерно, по цялата им дължина.
Иначе в дупето и корема, не. Stop Тях си ги харесвам. Особено след като, след 5-год. правене на коремни преси си "докарах малко плочки" Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 936
хммм и аз съм 1.70 ама май съм под 50кг.не съм се и мерила.пия витамини (мерц) от 6месеца и нищо,ям шоколад-по един на ден,но не се стремя да напълнявам.така се чувствам добре Simple Smile
сигурна съм че и ти изглеждаш перфектно.

# 3
  • Мнения: 730
И аз съм от отбора на "фиданките" Laughing,искам да напълнея с поне 4-5 кила,ама с туй мойто гладуване нема да стане скоро,но от някой друг ден започнах да ям поне по 2 пъти на ден и резултата е налице,бях 48,а сега съм 49,голям напредък,а Mr. Green,но това все пак е за има-няма седмица Peace

# 4
  • Мнения: 481
Ще следя темата ви с голям интерес, тъй като имам една позната с такъв проблем. Тя е висока - над 170 (не зная точно колко), а тежи около 45 кг и определено иска да напълнее. Хайде помагайте с идеи!  Hug

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Винаги съм била слаба но от както родих ужас!Пия Мерц от 2г(с почивки и нищо ям много добре каквото си пожелая ,но пак нищо сега отказах цигарите и направо Чудо.Започнах да првя коремни преси и мисля че има резултат,но все още има какво да се желае.Хаиде успех на всички и даваите още идеи!

# 6
  • Мнения: 655
Здравейте. И аз съм от тези дето малко поне трябва да напълнеят - 155 см. съм и тежа около 39 кг. Но аз винаги съм си била слаба и така си се харесвам. Иначе ям всичко без да се ограничавам. Почти всяка вечер вечеряме след 23 ч., ям и през деня колкото и каквото реша, но резултат няма. Абе мисля, че така сме си добре. Laughing

# 7
  • Мнения: 811
аз също се разписвам при кльощавите :mrgreen:1.70/50 кг.,изглеждам много слаба,особено краката,искам цели 5 кг плюс,ама не става Sick,пия бирена мая,обичам и си хапвам шоколади,пастички,банички,боза...не съм пробвала с мед и орехи
avigea кажи за прочистването със сяра,че ми стана интересно,аз доста пуша и си мисля за някакво прочистване на организма,но зная за бирена мая за, първи път чувам за сярата newsm78

# 8
  • Мнения: 120
Вероятно някои от вас вече знаят този калкулатор за измерване на телесната масаhttp://spidersport.com/fitness-calculator.php. Според него аз трябва да тежа 55кг. и наистина, аз по принцип към толкова се стремя Grinning. Но засега не мога да се отлепя от 50кг.
аз също се разписвам при кльощавите :mrgreen:1.70/50 кг.,изглеждам много слаба,особено краката,искам цели 5 кг плюс,ама не става Sick,пия бирена мая,обичам и си хапвам шоколади,пастички,банички,боза...не съм пробвала с мед и орехи
avigea кажи за прочистването със сяра,че ми стана интересно,аз доста пуша и си мисля за някакво прочистване на организма,но зная за бирена мая за, първи път чувам за сярата newsm78
Цитирам отговора си от друга тема:
Сярата действа пречистващо на организма. Ефекта особено се виждал на кожата-нядявам се да се види и на моята . Винаги по това време на годината съм имала много проблеми с кожата и разбрах че това е заради увеличеното ниво на токсините в организма ми. Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

# 9
  • Мнения: 836
И аз искам да напълнея, ама от кръста нагоре Rolling Eyes и както беше казал един мой приятел :"Пий боза, но само горната половина..." Joy И на мен лицето ми е много слабо и често имам изморен вид, но да си призная нищо не правя по въпроса, ще следя темата с интерес! Започвам да пия витамини(Merz) трябва някакъв спорт да се практикува, но не знам какъв е подходящ newsm78

# 10
  • Мнения: 1 181
и мен ме пишете с вас. Винаги съм била слаба, ама след раждането направо се стопих. Сега съм 47 кг и 166 см, но в лицето направо приличам на караконджул. Мноооого искам да напълнея поне малко, ама що така не става. Уж всичко си хапвам, ям по 5-6 пъти на ден и резултат никакъв.
Айде почвам и аз с бирената мая пък ще видим. Ама по колко се пие и колко пъти на ден?

# 11
  • Мнения: 836

Айде почвам и аз с бирената мая пък ще видим. Ама по колко се пие и колко пъти на ден?
пие се 3 пъти по 2 таблетки на ден, не знам за напълняването, но действа много добре на кожата, косата и ноктите Laughing

# 12
  • Мнения: 1 667
И аз се присъединявам-50кг,168 височина.краката ми са като клечки.ям доста но ефект няма.пих и бирена мая но....уви пак нищо.

# 13
  • Мнения: 217
Привет и от мен Simple Smile
Аз съм на 30 год., 1,74, 52 кг.  В момента се опитвам да качвам мускулна маса, като запазя обиколките.
До тук правя следното:
1. Спорт - тренировки с тежести, 5 пъти седмично по 20 мин. плюс кардио (тае бо), два пъти седмично по един час в зала.
2. Хранене - четири пъти дневно, основно мазнини (яйца, зеленчуци, месо). Сладки работи не обичам, затова не ям. Хляб - също. Един път седмично правя въхлегидратен ден, когато включвам картофи, ориз, боб ( Sick). В общи линии менюто ми е с намаляващ обем калорий.  Основното ми ядене е сутрин (омлет от 3-4 яйца с луканка, извара и т.н.), обяд от салата и риба, следобедно похапване с кофичка кисело мляко, вечер салата с мъничко месо (не съм гладна след работа  Confused)
3. Намалих драстично цигарите (по пет на ден), с тенденция да ги спра
4. Хранителни добавки - рибено масло.

Ще се радвам да споделяме тук рецепти и хитринки за достигане на оптималното тегло Simple Smile

# 14
  • Мнения: 208
И аз се присъединявам, въпреки 4е не съм много слаба.( 164 см/50 кг) Но се харесвам пове4е като съм малко по-закръглена. След като спрях да кърмя, апетита ми намаля много и не се храня добре. Просто нямам апетит и затова наблягам на спорта. Запо4нах да спортувам всеки ден ( йога, пилатис, плуване, бягане и така нататък). Искам до края на Юни, да съм около 53 кг, но килограмите да се дължат на мускули, не на мазнини. Затова се опитвам да не ям мазно и сладко, но си признавам 4е от време на време си ги хапвам "вредните" продукти.

# 15
  • Мнения: 647
Oфффф , и аз се присъединявам 1.72/50кг.Имам същия проблеми-изпито лице , липсва ми добър тонус , бързо се уморявам даже  CryХраня се когато ми остане време/а такова почти не ми остава/.Ако някой постигне добър резултат да дава идеи как става  Simple Smile

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега като чета виждам ,че проблема е основно изпито лице,но аз мисля ,че изморения вид няма нищо общо скилиграмите.АЗ също правя отчаяни опити да направя нещо с лицето но не помага.Пия Мерц и използвам цялата козметика за лице,имаш по свеж вид,но има какво да се желае.Даите идеи за лицето какво правите и с какво го мажетеи сте доволни?Изобщо някои има ли положителен резултат?

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Привет от още една скенджа...Майтап...Аз съм 1.70 на 50 кг., но си се харесвам. Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...Сблъсквали ли сте се с това и на какво може да се дължи. Преди бременността пак бях слаба, но почти не се хранех /нямах апетит/ и много пушех. Откакто родих запазих апетита от бременността си и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!

# 18
  • Мнения: 647
beibi1 , мога само да ти завидя за апетита , моя го загубих след раждането.

# 19
  • Мнения: 614
Пиша само да ви кажа,м да не разчитате на мен  Hug

# 20
  • Мнения: 811
Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!
и аз така озверявам като огладнея-мисля със стомаха си Mr. Greenчак мога да припадна ако не хапна,огладнявам на 3 часа-ама аз винаги съм си била така и преди бремеността и по време и сега,и не наддавам Sick
само проблем с изпитото лице нямам,имам пуфкафки бузки Embarassed

# 21
naty_sk, проблемът с огладняването ти може да се дължи на хипогликемия, не е зле да се изследваш - изразява се в рязко спадане на кръвната захар и ако не се хапне веднага нещо (препоръчително да е сладко), може да ти прималее, а в краен вариант се изпада в хипогликемичен  шок. Отиди при джипито, да ти пусне съответните изследвания, ако искаш  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 205
Ей супер темичка Hug
Да се разпиша и аз 169/44-45кг.
Пия разни винамини, хапвам си добре но ефект нулев. Бирена мая доста съм пила, при мен не подейства. Рибеното масло имаше времен ефект.
Не ям доста неща, месо много малко. Мазни работи също не ям.
Търся начин да кача, но без да ям неща които не са ми вкусни ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Така сега и аз да се отчета 163см. 45кг. няма качване поне три кг. искам ама нямаааа, и при мене проблема е в лицето и в ръцете много са ми слаби ужас направо.Ям почти всичко от нищо не се органичавам, ама няма качване цигарите съм спирала за повече от година и половина и пак нямаше ефект.

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Привет от още една скенджа...Майтап...Аз съм 1.70 на 50 кг., но си се харесвам. Проблемът ми е зверският апетит, който имам, ако не си хапвам на 3-4 часа - чак ми прималява...Сблъсквали ли сте се с това и на какво може да се дължи. Преди бременността пак бях слаба, но почти не се хранех /нямах апетит/ и много пушех. Откакто родих запазих апетита от бременността си и направо озверявам, като пригладнея. Споделете, ако и вие сте така!

Аз също огладнявам на по 3-4 часа. Чак не ми прималява, но започва да ме боли глава.  Иначе пък аз никога не съм пушила и поне този проблем го нямам.
Сега се опитвам да сведа сладкото до минимум и да го заместя с плодове. Не заради някаква диета, а просто защото не е мн. полезно(да не кажа вредно) за кожата. Пък тя моята е и мазна. Sick

А иначе съм решила да започна да пия Мерц или Калмацин. Чета тук, че при повечето е нямало напълняване, но все пак ще пробвам. Ще докладвам за резултата. Успех на всички иначе. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Анжелин,
и аз не страдам от изпито лице. Е, чак бузки нямам. Слава богу, малкото килца са ми на стратегически места - цици и леко откъм дупе.
Фам,
пила съм Мерц и не съм качила и грам, но не са лоши. За да дадат ефект обаче трябва да се взимат поне 3 месеца последователно.
Винъс,
това за хипогликемията и аз си го мислех, но ако се окаже, че имам такова нещо, опасно ли е, в смисъл има ли нещо общо с диабет и трябва ли да се лекува?

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
http://www.protos.bg/diabet/vd/i106/vd_i106_06.html

Това е за Naty sk

Дано да ти е полезно.

# 27
  • Мнения: 1 462
Привет,

Аз малко не съм за "красива мама" Joy но да ви кажа, че проблемът е независим от пола.  Аз съм 188 висок и до преди няколко месеца бях 61-2 кг.  Много зле!  Ям двойно.  Не помага.  Един колега ми каза откровено "Ако беше мое прасе, да съм те застрелял досега - само хабиш храната!" Laughing  Откакто се разведох качих до 70 кг, но пак е недостатъчно.  Според калкулатора горе аз трябвало да съм 85 кг - ЩЕ ЧЕРПЯ, ако това стане.  Но се опасявам, че е до ген - баща ми е кльощав, дядо ми е кльощав...  Май трябва активно спортуване - плуване, фитнес...  Аз така качих 10 килца.  И хранене.

# 28
  • Мнения: 811
аз нямам диабет,но имам ниско кръвно,събрани граници и ниска кръвна захар,когато не ям сладко,ми се случва ето това:
- силно чувство на глад
- изпотяване
- сърцебиене
- прималяване
- разтреперване
- премрежен поглед
- промяна в поведението, повишена раздразнителност
- нарушена концентрация
- силна отпадналост, слабост
затова винаги в чантата имам нещо сладко,като се усетя,че ми прималява-хапвам,може да ми прималее от силна миризма(не задължително неприятна),в горещините също не се чувствам добре
така че Naty не се шашкай,може нищо да ти няма,но за твое успокоение си направи изследвания
а слабостта си е до ген,както казва Gaming,и добър метаболизъм Mr. Green
аз съм си кльощава цял живот,даже бременна качих само ок.15 кг
ние сме безнадежден случай Mr. Green

# 29
Нати, не съм лекар, но основното са ти го писали - дръж винаги подръка нещо сладко и хапвай, когато ти прималее, а иначе трябва да говориш със специалист. Успех в напълняването, момичета Peace Колежките от противоположната тема 100000% ви завиждат за кг, сигурно и вяие - на тях, какво да се прави - всеки иска това, което няма. Успех на всички   bouquet

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Записвам се. Аз съм 165 см и 43 кг. Пих бирена мая около месец, ама нещо ...не надебелях  Laughing А не се харесвам вече, бузите ми са хлътнали. Ще следя темичката, дано някой пусне успешни "хватки".

# 31
  • Мнения: 3 292
Аз няма да си казвам ръста и килограмите, защото направо ме е срам. Килограмите ми звучат много малко за височината ми. Честно казано си имам точно, където трябва, а лицето по принцип не ми е изпито. Но пък дори и половин килограм да сваля започвам да изглеждам много зле. А всъщност остлабвам много лесно. Иначе тайната е повечко хляб и най-вече откакто спрях да пуша всъщност напълнях и си задържам килограмите. Купувам си и боза в периодите, когато искам да качвам.

# 32
  • Мнения: 2 479
И аз да се присъединя...Скоро дори пусках тема по въпроса и получих някои съвети.Успех на всички...при мен засега няма резултат Weary.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 09:39 от Lib

# 33
  • Мнения: 1 181
линка нещо не ми се отваря

Gaming, наистина е до ген. Поне аз до този извод стигнах. Майка ми и тя беше много слаба до преди няколко години и като направи 40 и се поналя малко. Когато родих първите три-четири месеца бях 55-56 кг и страшно се харесвах, изобщо не исках да ги свалям, но ги свалих. За някои тези килограми може да звучат много, но аз в момента като кажа че съм около 47 кг никой не ми вярва - изглеждам много по-слаба. Имам чувството че кокалите ми тежат. Така че 55 кг си ми бяха идеални.

# 34
  • Мнения: 1 417
Ами и аз да се разпиша 167/ 45-46кг. Не се чувствам зле, но за последния месец /вкл.днес / всеки който ме види ми казва, че много съм отслабнала - а пък аз винаги съм била с тези кг. /бременна 53-55/. Мъжа ми, който по принцип не харесва закръглени жени всяка вечер ми казва Яж повече, че си станала кожа и кости Sad Аз си хапвам, не подбирам, ям много тестени неща, сладко също си хапвам, но...резултата е един и същ. Сега може би ще започна да правя упражнения, че така поне ще заякна малко. То всъщност и при мен най-големия проблем е от кръста нагоре - нема никой Cry, а и в лице с малко бузки /през бременноста/ бях екстра Wink Ако все пак някой намери решение да свирка Simple Smile

# 35
  • Мнения: 217
Oфффф , и аз се присъединявам 1.72/50кг.Имам същия проблеми-изпито лице , липсва ми добър тонус , бързо се уморявам даже  CryХраня се когато ми остане време/а такова почти не ми остава/.Ако някой постигне добър резултат да дава идеи как става  Simple Smile

Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата. Не е типичният anti age продукт, а е ориентиран към по-млади хора. Като тестери ми дадоха дневен серум, маска с моментален ефект и крем за шия. Доволна съм много, и мисля да си ги купя някой ден и останалите продукти. Проблемът е, че хич не са евтини. Марката е Clarins. Единственият проблем е, че когато се намажа с нощния крем и съпругът ми ме целуне, твърди че му изтръпвал езика и устните  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ви Фам, Анджелин, Винъс!!!
Вярно, че сме безнадежден случай, ама по-добре така, отколкото да сме все на диета и да мразим света! Аз както не мога да гладувам, ако трябва да съм на диета, ще се търкалям направо...Трябваше да си правя едно изследване, преди което трябваше да се гладува два дни - е, аз издържах до обяда на първия ден и се отказах!...

# 37
  • Мнения: 150
  И аз съм в отбора- трябват ми 2-3 килца ама не става работата.
  Сега се сещам за нещо- как мислите ако по 2-3 пъти на ден се пие по  чаша от онези протеини с разни вкусове на плодове дето спортистите пият.И това успоредно с хапването- дали няма да има ефект.Че аз апетит винаги имам, но пък и не мога да се тъпча насила.
  Като студентка пиех по една чаша сутрин ,че нямаше време за закуска  Embarassed
  Някой пробвал ли е този начин  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 479
линка нещо не ми се отваря
Линка съм го направила неграмотно Embarassed Embarassed Embarassed
Но в търсачката лесно се намира темата.

# 39
  • Мнения: 2 952
елате ми на  гости за 1 месец и сте станали бонбонки JoyЩе  ви  одебеля набързо Grinning

# 40
  • Мнения: 781
Ще следя темата ви с голям интерес, тъй като имам една позната с такъв проблем. Тя е висока - над 170 (не зная точно колко), а тежи около 45 кг и определено иска да напълнее. Хайде помагайте с идеи!  Hug

И аз така Wink Една моя много близка има същия проблем и се опитва да напълнее....висока е 168 и тежи 40 кг./ даже по едно време беше станала 38кг. Tired/, а преди  раждането винаги е поддържала му 50 и 55 кг. и изглеждаше супер !!!! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 811
елате ми на  гости за 1 месец и сте станали бонбонки JoyЩе  ви  одебеля набързо Grinning

далечко си
а и виж колко сме много и продължаваме да се множим Mr. Green

# 42
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нати, не съм лекар, но основното са ти го писали - дръж винаги подръка нещо сладко и хапвай, когато ти прималее, а иначе трябва да говориш със специалист. Успех в напълняването, момичета Peace Колежките от противоположната тема 100000% ви завиждат за кг, сигурно и вяие - на тях, какво да се прави - всеки иска това, което няма. Успех на всички   bouquet


Аааааа, молим, изобщо не им завиждам на тях. Аз винаги съм била на мнението: "по-добре поднормено, отколкото наднормено...тегло".  Laughing
Някой сега да не вземе да се обиди от изказването ми. Без лоши чувства е. Hug

# 43
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз няма да си казвам ръста и килограмите, защото направо ме е срам. Килограмите ми звучат много малко за височината ми. Честно казано си имам точно, където трябва, а лицето по принцип не ми е изпито. Но пък дори и половин килограм да сваля започвам да изглеждам много зле. А всъщност остлабвам много лесно. Иначе тайната е повечко хляб и най-вече откакто спрях да пуша всъщност напълнях и си задържам килограмите. Купувам си и боза в периодите, когато искам да качвам.


Оф, аз хляб ям много. Не сядам да вечерям или обядвам без хляб, ама нищо. Confused
Иначе аз пък килограми нито качвам(за жалост), нито свалям(слава богу Whistling). 46кг. си стоя сигурно от 6-7 год насам. Преди това в продължение пак на 5-6 год. бях 45кг. Joy

# 44
  • Мнения: 120
Ееееееей, радвам се много, че имам толкова съмишленички Heart Eyes.
ivelinka, я кажи какви са тези протеини, дето ги пият спортистите-име някакво дай и от къде могат да се купят.  А колко горе долу струват? Hug
Аз лично , след всичко прочетено до тук, реших да наблегна на бозата-мерси за идейката  bouquet. Спомних си, че преди години като ученичка, редовно си хапвах  пуканки Слънчо с боза. И тагава какво дупе бях направила-малееееее Whistling ooooh!. В първият си постинг бях писала за витамините  Confit и сега ще разкажа подробно за тях!
Та една моя позната, след ряздялата със съпруга си, който съответно си имал любовница ooooh! #Cussing out, отслабнала драстично-ама толкова драстично, че с огромни усилия и 1кг. не може да качи. И така години наред..... Веднъж брат и като бил на път и нещо понастинал влязъл в първата аптека и освен лекарството за настинка му дали и въпросните витамини-в метална опаковка, като бонбонки, с вкус на малина. Прибрал се вкъщи и ги оставил на секцията в хола. И моята приятелка, мислейки че са си най обикновенни бонбони с витамини, измуквалала по 2-3-4 на ден. И за две седмици, докато измукала витамините, се установило  че напълняла 3кг. #Crazy. Взела си пак от същите витамини и напълняла още. Laughing Тя препоръчала на нейна колежка, също много слаба, тези витамини и какво станало??? Laughing Жената се попрестарала в пиенето им и после даже искала да отслабва, щот качила10кг. Mr. Green.

# 45
  • Мнения: 488
Aз съм 179,5 см и 56 кг, преди да забременея бях 64 и изглеждах много по добре. Сега съм решила да спирам цигарите, които пропуших пак,  след като спрях да кърмя. От както съм родила съм изпила поне 6 големи опаковки Центрум и не знам колко опаковки Малтофер и изобщо грам не мръднах. А без сладко направо полудявам, всеки ден ям много сладки неща и нищо.

# 46
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нямам какво съществено да кажа, но да подръпна темата напред.

Иначе днес не знам какво ми става, но много ми се яде. Направо цял ден не спрях да се тъпча.Сутринта чай със принцеса, на обед омлет с пържени картофи+2 филии бял хляб и за вечеря пак пържени картофи, кюфтета, таратор и пак хляб.  Hamburger
 А това с отказването от сладкото ми е доста трудно. Не знам как ще стане.  33uu Днес съм изяла една кутия бисквити, шоколадови+2-3(загубих им вече броя) сухи пасти. Сега в момента пак ми е прималяло за сладко и обмислям какво и дали въобще да хапна.
Добре поне, че компенсирах с 2 кивита и 1 банан.

А това за бозата, ще взема да го пробвам. Току виж подействало.  nuts

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък днес нямам апетит, но похапвам нервно, че Калина е болна...Току що се почерпих с половин шоколад и една кутия сладолед. Що се отнася до сладкото - може друго да не ми се яде, но сладко ли е...Знам, че е вредно, но не ми пука. Преди години много робувах на здравословно хранене, чак се бях вманиячила, но не съм забелязала да има кой знае какъв ефект върху кожата и изобщо тонуса /поне при мен е така/ и си викам - я си яж, каквото ти е гот!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 511
Като сваля килца...като този месец например  Confused започвам с Коктейла на Катя!
Той е следният:

Във водна чаша се разбърква добре един жълтък и 1 супена лъжица мед!
Залива се с топло/студено прясно мляко и по желание се добавя какао!

Преди го пиех на един дъх,защото ми беше отвратително,но напоследък му се наслаждавам!  Shocked

Подсилва организма и повишава апетита!

# 49
  • Мнения: 150
Тези протеини са просто хранителна добавка но много концентрирани и с доста калории. Фирми и марки има страшно много но са на 1 и същи принцип и едва ли има значение толкова голямо от кои ще взема човек. Аз съм купувала от аптека преди , но съм виждала и в магазини за спортни принадлежности.
 В едни кутии кръгли са като хуманизираното мляко на малките и са също на прах и се разрежда с вода.
 Ами това е - аз определено ще си взема като намеря време да отскоча до някоя по-заредена аптека , а и с боза ще пробвам( и без това я обожавам  Peace )

# 50
  • Мнения: 217
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

# 51
  • Мнения: 120
Като сваля килца...като този месец например  Confused започвам с Коктейла на Катя!
Той е следният:

Във водна чаша се разбърква добре един жълтък и 1 супена лъжица мед!
Залива се с топло/студено прясно мляко и по желание се добавя какао!

Преди го пиех на един дъх,защото ми беше отвратително,но напоследък му се наслаждавам!  Shocked

Подсилва организма и повишава апетита!
Ауууууу, това ми беше невероятно противно, когато бях дете-мама ме караше да го пия сутрин на гладно, защото бях много слаба /то пък сега сякаш не съм hahaha Joy/.
Аз лично предпочитам бозата! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 730
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

# 53
  • Мнения: 730
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

Видях на 1-ва страница,че доста подробно си написала какво ядеш  chef,ще пробвам и аз да увелича папането,инъче пък аз като отказах цигарите не качих нито грам newsm78

# 54
  • Мнения: 217
И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

Значи напредъкът ми е малък - за около месец 1 килограм, от 52 на 53, разпределени върху 1,74.
Увеличих общия прием на калории, като хапвам пълномаслени сирена и млечни, червено месо, мазна риба, яйца. Не пропускам зеленчуците (основно зелени), щото без тях ми се получават проблеми със стомаха. Не ям сладко, защото не си падам по него.
Паралелно увеличих физическата активност - 5 пъти дневно по 20 минути с тежести, 2 пъти седмично по 1 час тае -бо в залата. Пия рибено масло.
Идеята ми е, увеличените килограми оттук нататък да не си ги лепна на задника, а да бъдат под формата на мускулна маса  Praynig
Успех на теб с качването  Hug

# 55
  • Мнения: 217

Видях на 1-ва страница,че доста подробно си написала какво ядеш  chef,ще пробвам и аз да увелича папането, инъче пък аз като отказах цигарите не качих нито грам newsm78
[/quote]

Ама и спорта увеличи - пресички, лицеви опори, там каквото ти е приятно и за каквото имаш време... Така наддадените килограми ще се позиционират по най-добрия възможен начин  Wink

# 56
  • Мнения: 730
Благодаря ти за изчерпателния отговор Hug,ще започна и пресички да правя,аз 2 месеца след като родих бях толкова надъхана да коремни правя преси,за да ми се прибере по бързо стомаха,че като започнах още от 1-вия ден с 50бр. Crazy,че една яка мъскулна треска и до там Laughing,ама сега ще ги започна постепенно,няма да си давам много зор от 1-вия ден Wink

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Включвам се в темата само за да обявя, че и аз душа под наем нося - 165/ 45-47 кг max, но не се натискам да пълнея много-много, така си ми е добре. Един-единствен път в живота си бях доближила заплашително Laughing 50-те килограма и изобщо не ми беше комфортно (а и хората около мене започнаха да ми казват да се спра, че не ми отивало). Всичко си е до конструкция, аз съм с фини кости и явно това е пределът, който мога да нося и да стигна в нормално състояние. Ако забременея не знам как ще бъде, но ще гледам да не качвам драстично - врат, гръб, кръст и сега си ме болят доволно Confused.

Брат ми е същият като мене, по-висок е само, но съотношението ръст/ тегло и при него е подобно. Сега напоследък се е пооял Laughing, обаче качва всичко на корем, иначе си е същият. Това е адски неприятно нещо, по ген явно са ни слаби коремните стени, и баща ми така изглеждаше, и при мен се получава същото - нито коремни преси помагат, нито нищо, братовчедка ми ги прави по 200, ефект - нъц, пак си е с леко изпъкнал корем. Тя е със същата конструкция, малко по-висока обаче и с по-едър кокал. Сестра ми е дребничка, но изобщо не прилича на нас. Всичко й е равномерно разпределено и при все, че на килограми тежи по-малко от мен, изобщо не изглежда прекалено слаба.

Забелязала съм, че стабилизирам теглото, когато съм спокойна, нямам дразнители, спя повече - това обаче е веднъж на високосна година. Хранителния режим не съм си променяла, ям каквото и колкото ми се яде.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 397
Така днес бях в една аптека и понеже не си спомних името на wитамините Confit , попитах за някакви такива и жената ми предложи пчелно млечице за напълняване, някой да е пил и дали е запознат с продукта.

# 59
  • Мнения: 120
Хей, момичета-аз съм наддала Embarassed 1кг.....Все гледам да ям нещо.....Вчера например, леща Mr. Green.....

# 60
  • Мнения: 655
[
Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата.

Ефа, кажи нещо повече за този крем, че в момента съм точно на такава вълна.
И нещо да ви развеселя. Вчера влезнах в един детски сайт да търся една песничка. Видях, че има форум и за родители и реши да разгледам. Една от темите беше за килограмите. Взех да разглеждам и се оказа, че повечето, които са писали са момиченца по на 10-13 г. Трябва да ви кажа, че в един момент чак ме хвана срам - 99% бяха поне с 15 см. по-високи, а на килограми не можеш да ги стигна по никакъв начин (поне с по 10 кг. повече от мен). Ех, акселерация. Grinning

# 61
  • Мнения: 730
Ей,финни мадами Sunglasses,темичката ни е отишла чак на 5-а стр.,бива ли такова нещо,май не искате да напълнявате,а Mr. Green

# 62
  • Мнения: 811
не ставаааа #Cussing out
зимата си стеснявах един панталон,снощи го обух-пада ми пак Sick
шъ зема да намаля цигарите,може и да стане,мейби бейби Thinking
тез витамини конфит колко струват? бирената мая не ми действа напълняващо Sick

# 63
  • Мнения: 217
[
Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата.

Ефа, кажи нещо повече за този крем, че в момента съм точно на такава вълна.
И нещо да ви развеселя. Вчера влезнах в един детски сайт да търся една песничка. Видях, че има форум и за родители и реши да разгледам. Една от темите беше за килограмите. Взех да разглеждам и се оказа, че повечето, които са писали са момиченца по на 10-13 г. Трябва да ви кажа, че в един момент чак ме хвана срам - 99% бяха поне с 15 см. по-високи, а на килограми не можеш да ги стигна по никакъв начин (поне с по 10 кг. повече от мен). Ех, акселерация. Grinning

Кремчето се казва Renew- Plus Night Lotion, марката е  Clarins. То е от така наречената им серия Radiant Boosters. Рекламират го, че изчиства тена, заглажда фините бръчици и пр. Аз лично засега съм доволна, кожата действително сутрин има свеж вид. Освен това ми дадоха мостри от серията Extra Firming - серум и маска за моментално изглаждане и крем за шия. Ефектът от маската и серума, който се слага като основна за грим също е добър. Кремът за шия ми се струва малко излишен.
Основния проблем е цената - кремчето го купих за 110 лв. Предполагам, че другите продукти пак ще са там някъде. Иначе са икономични - техните нощни кремови ги ползвам около 8-9 месеца.
Ако искаш, вземи си най-напред мостри, виж дали ти допадат продуктите и тогава инвестирай, че знае ли се та знае се...
А, както казах, мъжът ми се оплака, че като се намажа с нощния крем и ме целуне, му изтръпвали устните, като "че цялата нефтена индустрия ми отива в устата"  Crazy

# 64
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?

# 65
  • Мнения: 1 181
ох, ужас! Пак съм отслабнала - днес кантара показа 46 кг. А пия бирена мая. Май ефект няма. Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Вчера за закуска правих бутербанички /чууудни станаха.../- изядах 5 и мъжът ми покрай мен омаа доста...Горкият, само го подлъгвам покрай мен да тъпче и доста се е окръглил...
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна? Като чета заглавията на някои теми - супа от зеле и тем подобни, ми призлява ми...

# 67
  • Мнения: 19
здравейте и аз имам ъщият пролем 155 висока и 39к всичко оитах а резутат никакъв давайте идей Thinking

# 68
  • Мнения: 655
здравейте и аз имам ъщият пролем 155 висока и 39к всичко оитах а резутат никакъв давайте идей Thinking

Точно колкото съм и аз. Laughing

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Вчера за закуска правих бутербанички
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна? Като чета заглавията на някои теми - супа от зеле и тем подобни, ми призлява ми...

Права си така е. smile3502
И аз вчера готвих тестени вкуснотийки, изядох 5-6, а пък кантара не е мръднал. Crazy

# 70
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна?
А, аз си го признавам без бой това и си се тъпча най-нахално с каквото ми е вкусно Rolling Eyes - за ужас на скъпия, който само ми опява, че заради мен му отивала на кино спортната програма. Прав е Embarassed, той после блъска километри в басейна, за да компенсира; много го е страх да не се отпусне пак и да заприлича на лоена топка. Но пък ако спра да ям, съвсем ще изчезна...

# 71
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=84

Не, че казва нещо ной знае колко статията, ама все пак... Wink

# 72
  • Мнения: 120

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?
fam, мила Hug, извинявай, че не съм  видяла въпроса ти!
Сярата се купува от аптеката. Струва 70-80ст.някъде едно пакетче от 50гр. А за страничните ефекти....оффффф Sick. Какво да ти кажа- 1.Обилно газоотделяне Sick Joy hahaha. 2. Което е по гадното-в стомаха си имах чувството, че всеки момент може да ме присвие за по голяяяяяяяяяяма нужда Embarassed. И 3.това вече е допълнителната екстра - пийваш сутринта сярата и през целия ден се чувстваш така все едно са ти правили клизма-хапнеш ли малко, и започва да действа принципа на скачените съдове  Crazy, до 1/2 час идва зов да си изпразниш дебелото черво Rolling Eyes.
Аз издържах 5 дни и се предадох-особено присвиването в стомаха ми дойде в повече. Но гадни газове имах още седмица  след като спрях сярата!
В интересна на истината ефект, относно прочистването, имаше, и той най вече се видя върху кожата на лицето  Flutter.

А сега за напълняването- сякаш съм понапълняла, ама кантара показва същите килограми ooooh!.
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.

# 73
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?
fam, мила Hug, извинявай, че не съм  видяла въпроса ти!
Сярата се купува от аптеката. Струва 70-80ст.някъде едно пакетче от 50гр. А за страничните ефекти....оффффф Sick. Какво да ти кажа- 1.Обилно газоотделяне Sick Joy hahaha. 2. Което е по гадното-в стомаха си имах чувството, че всеки момент може да ме присвие за по голяяяяяяяяяяма нужда Embarassed. И 3.това вече е допълнителната екстра - пийваш сутринта сярата и през целия ден се чувстваш така все едно са ти правили клизма-хапнеш ли малко, и започва да действа принципа на скачените съдове  Crazy, до 1/2 час идва зов да си изпразниш дебелото черво Rolling Eyes.
Аз издържах 5 дни и се предадох-особено присвиването в стомаха ми дойде в повече. Но гадни газове имах още седмица  след като спрях сярата!
В интересна на истината ефект, относно прочистването, имаше, и той най вече се видя върху кожата на лицето  Flutter.

А сега за напълняването- сякаш съм понапълняла, ама кантара показва същите килограми ooooh!.
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.

Оф, ами те били доста страничние ефекти.  Whistling И все неприятни. То с присвиването, ще го издържа, ама другото... И главно заради неудобството от околните.
Май няма да се престраша. А ми се иска.  Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397




[/quote]
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.
[/quote]


А някой да ме светне от къде се взимат тези витамини, че вече в няколко аптеки питам и те ме гледат тъпо и ме питат какво е това.

# 75
  • София
  • Мнения: 797
Така днес бях в една аптека и понеже не си спомних името на wитамините Confit , попитах за някакви такива и жената ми предложи пчелно млечице за напълняване, някой да е пил и дали е запознат с продукта.

 Тъкмо мислех да ви пиша за пчелното млечице. Аз по принцип съм си слаба 46 -48кг в зависимост от сезона, при височина 1, 68см. , но преди 3 години бях паднала под 45кг. , та една позната аптекарка ми препоръча да пия пчелно млечице, то е в ампулки, но не помня по колко на ден се пиеха. Ефекта при мен беше поразителен, напълнях с 3-4 кг. 

# 76
  • Мнения: 2
Здравейте,

И аз съм от вас 164/45
След опити в продължение на 3 години най-накрая ги качих  от 43 на 45 и слава богу от 3-4 месеца поне ги задържам.

за Confit, ето как изглеждат поне

http://www.walmark.info/product_detail.asp?nl_product_id=69

ще ги потърся да ги пробвам

за пчелното млечице и аз съм чувала, че помага, пиех преди време, но ефект не забелязах да имаше, но ме подсетихте пак да пробвам Simple Smile че определено съм на вълна да напълнея в момента!

# 77
  • Мнения: 811
newsm53 случайно да има някоя напълняла мама? Mr. Green

аз не съм smile3516 smile3515

някой да е пил конфит или пчелно млечице?

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Тцъ... Naughty Даже изпаднах от ританките с още половин кило и сега съм 49,5 на 1,70. Като се има предвид, че от две седмици почти всеки ден си въртя едни пицички за обяд...

# 79
  • Мнения: 730
Аз даже съм 2 кила надолу Crazy,ама и никак не ям де Rolling Eyes,от днес вече ще хапвам повечко,че съм 47 кила,а искам да съм поне 50 Flutter

# 80
  • Мнения: 217
newsm53 случайно да има някоя напълняла мама? Mr. Green

аз не съм smile3516 smile3515

някой да е пил конфит или пчелно млечице?

Ц. Кантарът показва 51.... Аман! Спортувам, ям като за як мъж, и пак НИЩО!!!!

# 81
  • Мнения: 226
И аз имам този проблем Tired
от както родих много отслабнах Rolling Eyes
8 месец качих 10 кила и ги свалих за 10 дни след като родих.
Сега съм 44-45кил. и съм 1.65см.
Чувствам се много зле smile3511
не мога да си намеря дрехи-УЖАС

# 82
  • Мнения: 1 599
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранехе с който да качите килограмите, които искате.
Успех

# 83
  • Мнения: 730
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранехе с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green

# 84
  • Мнения: 8 505
Да,диетологът май е добра идея.Общо взето съм опитала всичко без него и спирането на цигарите (от последното май няма да се откажа Rolling Eyes ).Иначе се тъпча като за трима,пи витамини,опитах и бирена мая и куп бабешки рецепти...резултатът е не просто никакъв,а дори отрицателен.Преди време бях пускала тема-тогава бях 45кг (вече мечта за мен) и исках да кача малко.Сега съм 43  Confused и искам да кача много!

# 85
  • Мнения: 8 505
Ето линк към темата ми,някой може да си крадне идеи от нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62928.msg1149466;topicseen#msg1149466

# 86
  • Мнения: 120
Ех, и аз не съм напълняла ooooh!! Бях започнала да пия бирена мая и уж качих 1 кг., но се случиха няколко негативни случки в живота ми и аз пак отслабнах, че даже станах по-слаба от преди! Sad. Сега нещата позатихнаха, и започвам пак да се заемам с напълняването, пък дано този път вече стане и то да е трайно Simple Smile.
Но пък след няколко дни имам два изпита, и като се знам как се изнервям и спирам да ям покрай притеснението, пак ще трябва да го отложа напълняването!Офффф! Как искам да си взема успешно изпитите и да се поуспокоя малко, да пусна бебчо на ясла и да си обърна внимание сериозно, че вече хич не се харесвам толкова слаба! Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 599
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранене с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green
Еми аз поне имам опит със свалянето (което хич не е толкова лесно,но с диетолога за 2 месеца успях)... а предполагам, че качването ще е къде къде по - приятно. Ако решиш мога да ти дам координати на моят...

# 88
  • Мнения: 730
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранене с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green
Еми аз поне имам опит със свалянето (което хич не е толкова лесно,но с диетолога за 2 месеца успях)... а предполагам, че качването ще е къде къде по - приятно. Ако решиш мога да ти дам координати на моят...

Хубаво е да ми дадеш координати,но съм от Русе,ти сигурно си от София,а Wink

# 89
  • Мнения: 811

Но пък след няколко дни имам два изпита,

успех на изпитите Peace

# 90
  • Мнения: 1 153
Здравейте аз не съм за тази тема,но ми стана интересно и я прочетох.Искам само да попитам Бейби1 защо не яде Rolling EyesМоже би ако хапваш повечко ще има резултат Peace

# 91
  • Мнения: 226
Мами днес си купих от аптеката APROVIT+
Някой ползвал ли го е.Дали има ефект newsm78
Казаха ми че от него мога да напълнея Party

# 92
  • Мнения: 226
Аprovit+ e поливитаминен продукт за деца и възрастни, комбиниран с хидролизиран протеин, въглехидрати и имуностимулираща билка.

Показания
При деца за:
+ компенсиране недостига на витамини С, Е, D, В-група, по време на активния растеж на организма
+ повишаване на неспецифичната резистентност на организма с цел понижаване на неблагоприятното въздействие на околната среда
+ повишаване на съпротивителните сили на организма при остри вирусни и инфекциозни заболявания
+ повишаване на ефекта от терапия с медикаменти
+ повишена концентрация при умствени натоварвания
+ по-добро възстановяване при любителски и професионалeн спорт
+ при нарушен сън, състояние на стрес, раздразнителност
+ при анемии
+ при кожни заболявания
+ след вирусни пневмонии
+ след оперативно лечение

Дозировка
Деца от 3 до 7 год. - 5 мл сутрин преди храна
Деца от 7 до 14 год. - 10 мл сутрин преди храна
Възрастни - 20–30 мл преди обяд

Препоръчаната продължителност на приема е 20 дни, 10 дни почивка, след които може да се поднови.

Аромати
Продуктът се предлага със следните аромати:
- малина
- портокал
 Състав

Бионатурален комплекс, съдържащ лесно усвоими:
Аминокиселини
Глюкоза
Пчелен мед
Пчелно млечице
Балансиран поливитаминен микс:
- Витамин А
- Витамин C
- Витамин Е
- Витамин В1
- Витамин В2
- Витамин В6
- Витамин В12
- Витамин D
- Фолиева киселина
- Са D пантотенат
- Никотинамид
- Биотин
 

# 93
# 94
  • Мнения: 4 358
Мами днес си купих от аптеката APROVIT+
Някой ползвал ли го е.Дали има ефект newsm78
Казаха ми че от него мога да напълнея Party
Говорих с личния ми лекар и той каза да не пия никакви витамини или добавки лятото. Плодовете и зеленчуците стигали... ама аз хич не ги долюбвам  Sad
Последните дни ям печени фъстъци, чакам ефект от тях  Peace

# 95
  • Мнения: 730
Здравейте аз не съм за тази тема,но ми стана интересно и я прочетох.Искам само да попитам Бейби1 защо не яде Rolling EyesМоже би ако хапваш повечко ще има резултат Peace

Ами защото нямам апетит,но сега започнах да правя на дъщеря ми за закуска нещо по-различно от попара и й правя компания като и аз си хапвам с нея,може би проблема идва от там,че докато стана и се засилвам към моята страст шоколадите(а и не само-всичко що е сладко си хапвам с ГОЛЯМ апетит Crazy)и после нищо друго не ми се яде,но май ще се взема вече в ръце и ще започна да хапвам стабилно и дано има положителен резултат Sunglasses

# 96
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз имам апетит, но също налитам много на сладко. Например онзи ден, като се замислих, стигнах до извода, че съм яла през целия ден само сладки неща...ужас... Shocked

# 97
  • Мнения: 730
Аз имам апетит, но също налитам много на сладко. Например онзи ден, като се замислих, стигнах до извода, че съм яла през целия ден само сладки неща...ужас... Shocked

А аз не само онзи ден,ами всеки ден съм така Crazy,само вечер ям нещо като хората Peace
Но от днес това вече ще е история и дано кантара мръдне нагоре Flutter

# 98
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз мисля,че в сладкото е грешката...убива апетита.
Винаги съм предпочитала филия с лютеница и сирене пред един шоколад. Е,преди цикъл ям много сладко,но това е веднъж в месеца.
Случвало се е в студентските години,да нямам време за солидно ядене,БАМ един шоколад или вафла и заминавам на лекции. Всеки път след това ми е ставало лошо.Една приятелка каза,че в организма постъпват калории и той добива сила,но всъщност стомаха няма храна за обработване...и ставало объркване.Не знам до колко е права,но вече не заменям храненето с торта,баклава или шоколад!  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз сутрин и вечер ям сладки неща предимно, но на обяд /което ми е към 15-16 ч./ правя един солиден обяд. Знам, че не се храня правилно и много здравословно, но преди бях маниячка на тема разделно хранене, а не чувствам никаква разлика - нито се чувствам по-различно, нито изглеждам по-различно. Затова реших да си угаждам и да си хапвам, каквото ми душа иска. Притеснявам се само, че давам такъв пример на Калина, а ми се иска тя да добие навик да се храни по-здравословно.

# 100
  • Мнения: 1 616
И аз съм в отбора на желаещите да напълнеят. Известно време след раждането се бях заковала на 50 кг и исках да отслабна, но не ставаше. Преди няколко месеца изведнъж загубих апетит и престанах да се храня. Свалих до 44 кг. Странното е, че разликата в килограмите не е толкова драстична, но външността ми адски се промени - смали ми се бюста, дупето, бузките, краката... А преди си бях пухкавелка, макар и на 48 кг (за справка - висока съм 154 см). Който ме срещне, все ме пита защо съм се стопила... Та ходих на лекар - ендокринолог - направи ми подробен преглед, както и изследвания на хормоните. Всичко е наред, изключи се вероятността за т.нар. "гуша". Изписа ми сиропче за апетит - Перитол. Има ефект - сега имам апетит, храня се по-нормално, но кантарът все още показва 44 кг. Цигарите не съм отказала... Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 341
ами нека и аз да се присъединя към групата.от 2-3 години като съм се заковала на 47кг и няма мърдане.по едно време пробвах с пчелно млечице и като че ли има6е ефект,но при мен бе6е само временен.
а иначе апетит си имам и си хапвам редовно,но по фигурата ми по ни6то не личи

# 102
  • Мнения: 811
а с боза пробвали ли сте?
аз само се каня... ooooh!

# 103
  • Мнения: 8 505
а с боза пробвали ли сте?
аз само се каня... ooooh!

Това нещо така и не се научих да го пия Sick Иначе бих опитала.

# 104
  • София
  • Мнения: 797
 Да ви се похваля или да се оплача не знам, но за последния 1месец съм качила 3 кг. (от 48кг на 51кг.), лошото е , че са се натрупали предимно по корема и ханша. Хапвам си предимно тестени изделия и шоколадови бонбони. Явно ми се е отворил апетита и ходенето на море също ми подейства добре.

# 105
  • Мнения: 4 176
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

# 106
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Като гледам по подписа ти, май ни бъзикаш, амаха. Joy

# 107
  • София
  • Мнения: 7 097
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

# 108
  • Мнения: 226
Мами,
днес се премерих на кантара
заби на 44кг  smile3511

# 109
  • Мнения: 112
аз качих 2кг с бирена мая - редовно 3 пъти х 2 таблетки. Бях 48кг, 169см. /на 31г. съм/
За мен тва си е направо хърбаво. Бях се видяла в чудо - тъпчех се със сладко, мед и орехи , разни витамини за усилване на апатета - и пак тц. Накрая ме светнаха за бирената мая, макар че съм чувала, че влияе различно на всеки организъм. Сега съм почти 51 и определено повече се/ме/ харесвам/т  така  Simple Smile

# 110
помогнете ми ина мен с то моя каприс аз пък грам не качвъм а лекарите здрав ме изкарват аз съм на 17 години 172 а теглото мие 35кг ужас казвайте какво да правя момче съм

# 111
  • Мнения: 730
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green

# 112
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм кльощава мама.През бременноста качих 17 кг и бях много щастлива,надявах се все нещо да ми остане.Да ама не.Още на 4-5 месец си възвърнах старите килограми.Сега отказах цигарите и започнах да качвам, ама само на коремче ooooh!.Абе няма угодия Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 811
аз от 4 дена пия по литър боза на ден,чакам резултати smile3502

# 114
  • Мнения: 4 176
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

# 115
  • Мнения: 1 043
на 20год. бях 37 кила 160см
забременях и толкова бях уплашена че на бебо може да му стане нещо , затова малко попрекалих и наддадох в повече , сега чета че пушачките който отказват цигарите повреме на бременност наддават и поради този факт,
след това пак свалих на 40 килца, без да пуша с много усилия да си изградя долу горе правилен режим стигнах до 45 кила най много
обедиха ме че имам нужда от тях макар че се чувствах странно - пречеха ми не че съм била отпусната напротив тонусът накожата ми беше много по добър, да не говорим за гърди, дупе...и свикнах, сега пак на ново дебелея с един малък човек в корема имам малко целулит ... незнам малко ли е ама гледам да не се поглеждам в огледалото отзад особенно  Shocked заковала съм 60 кила а имам  доста голям корем все ме питат дали не са близнаци Embarassed

# 116
  • София
  • Мнения: 3 885
хайде, и аз в отбора.
висока съм 1.71 и пряко сили ги удържам 50 кг. тъй като преди да родя винаги съм се движела около 60 и съм се чувствала перфектно сега ми е много тегаво и много искам да кача.
споделих онзи ден проблема си с гастроентеролог, тя ме посъветва да си пусна и хормони на щитовидната. резутатите са в норма, но искам да ги покажа и на ендокринолог \тази седмица ще си запиша час\.
според гастроентероложката ако се изключи хормонален проблем причината за свалянето остава да е само в храненето. аз наистина последните месеци наблягах повече на зеленчуците, плодовете и готвените манждички, вкусно ми е. ама сега лекарката ми каза да наблягам много на месото,млечните продукти, хлебчето и сладкото.
изписа ми и две хранителни добавки, ще ви ги напиша:
Supramass Biogame - 3х1-2 с.л.
Aprovit C - 2х1 ч.л. - 20 дни

иначе аз пия в момента някакви хранителни добавки Тотал Енерджи на Джеймсън, обаче засега ефекта е нулев.

темата е супер и много се радвам, че имам съмишленици! Wink Sunglasses

# 117
  • Мнения: 811

Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

не сме злобни Mr. Green
ама наистина ни е проблем да качим едно кило ooooh!

# 118
  • Мнения: 730
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

Ха,ако си хабях нервите за подобни неща трябваше да съм не 48,а 38 кила Mr. Green
Просто ни е адски трудно,поне на мен да кача някое кило(не че сега не изглеждам добре Blush,даже май вече не искам да качвам,най-много 2-3 килца bowuu)но по-добре да имаш да пълнееш,отколкото да слабееш Mr. GreenНищо лично  bouquet

# 119
  • Мнения: 110
аз наистина последните месеци наблягах повече на зеленчуците, плодовете и готвените манждички, вкусно ми е. ама сега лекарката ми каза да наблягам много на месото,млечните продукти, хлебчето и сладкото.
изписа ми и две хранителни добавки, ще ви ги напиша:
Supramass Biogame - 3х1-2 с.л.
Aprovit C - 2х1 ч.л. - 20 дни

Разбирам,че искаш да напълнееш-щом не се чувстваш добре,и те подкрепам Hug
Но не го прави за сметка на здравето си Wink Да хапваш плодове и зеленчуци е здравословно,продължавай!Как може лекар да те посъветва да ядеш сладко #Cussing out Това само болести навлича(особено бялата захар,която предполагам присъства в почти всичко сладко,което би приела) NaughtyДа не говорим,че от сладко се пълнее ...ама се навличат мазнинки-не ми се вярва това да искаш Shocked
С месото също трябва да внимаваш,тестените изделия-също(да не са от бяло брашно,гледай да са пълнозърнести)...
Не ги знам тия добавки,ама не ми звучат добре newsm78 Виж какво съдържат и проучи да не са вредни...
Пробвай пчелно млечице,ако ти понасят пчелните продукти Wink
Важно е храненето да е редовно-всеки ден по едно и също време-и имай поне 2 закуски между 3те основни храненета.
Не спирай плодовете и зеленчуците и приемай храни,богати на протеини Wink
И спортувай!За да качиш само маса,а не сланинки, и наистина да изглеждаш добре и едновременно с това да си здрава Hug

Успех на всички!  bouquet

# 120
  • Мнения: 811
бях писала,че пия боза-по литър на ден,от две седмици някъде-не мнго редовно,нямам кантар,но имам контролна пола  Mr. Green-зимата ми се смъкваше направо до земята закопчана,обаче вчера пак я премерих и  Party пак леко се смъкна,нооо не както преди  bowuu.тъй че продължавам  Flutter

# 121
  • Мнения: 17
Успех и   bouquet на всички!

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 11:36 от moby

# 122
  • Мнения: 3 010
Ами тва е и аз се присъединявам към компанията. Защото може би и телесното ми тегло- 43-44кг/ 1.55-1.58 оказва влияние на незабременяването ...............

# 123
  • София
  • Мнения: 7 097
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

Днес не ми е ден и съм решила да не си го слагам за нищо повече... Naughty тъй че наречи ме злобна и каквото ти душа още иска...

Къде сте бре хора, липсвахте ми... Hug
Сега съм в процес на "гушене", щото от морето като се прибрах и се качих на кантара... Shocked - едвам с подскоци докарах до 49 кг. /на 1,70/, хем тъпках там постоянно. Мъжът ми вече като ме види да сядам да ям се хваща за главата  ooooh!...то при мен процесът е дълъг... eat  newsm55cook cook...Не може да ме изхрани, ще ме изгонят от къщи накрая... Wink

# 124
  • Мнения: 811
Не става само с боза  Mr. Green
Режим си трябва,минимум 2000 калории на ден...доста четох за диетите за напълняване напоследък...щото любимите ми есенни панталони ми падат  smile3511

Мазнотийската диета на Небесната Краставица е подходяща-само,че при нас не трябва да се пада под определено количество калории

# 125
  • Мнения: 21
Здравейте.Аз съм една от вас;висока съм 155 и тежа едва едва със мокри дрехи 44кг.Това ми е болното местенце.Имам 2 деца и не ми вярват че са мои повечето познати ми казваха че като родя ще напълнея и ще се чудя как да отслабна.Де тоя късмет де. Уви не стана.Пробвала съм много неща но досега без резултат.Пила съм протеини-без успех;пчелно млечице-нищо;стимуланти за апетит-но без ефект.Отчаяна съм вече сега ще пробвам витамините CONFIT и да видим дали ще има ефект.Ще ви кажа за резултата-ако има.А иначе апетита ми е отличен даже мъжа ми ми казва че като бременна не съм яла толкова.А щях да забравя и цигарите отказах и нищо като чели си слабея повече

# 126
  • Мнения: 21
сетих се че свекъврва ми която е в израел беше казала да си намеря и купя хумус и да мажа сутрин и вечер на филиики като пастет и резултата щял да бъде положителен.Не съм го срещала по магазините но във форума открих рецепта още не съм пробвала но ако някой е пробвал да каже.Напълнявало се много според нея.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 885
момичета, при мен тъпкането даде резултат, качих 2 кг. бях паднала малко под 49 /при 1.71/ преди 2 месеца, но се взех в ръце и освен че набивах яко, пиех и витамини Тотал Енерджии /високо калорични хранителни добавки/ и протеини. започнах редовно да закусвам и свикнах, вече се будя гладна Mr. Green успоредно с това обаче тръгнах и на аеробика, хем за здраве, хем с надежда, че като качвам и ще стягам Wink
айде, вие сте на отчет Wink

# 128
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично
не сме злобни Mr. Green
ама наистина ни е проблем да качим едно кило ooooh!

разбирам ви, отлично. Щото килата, независимо с какъв знак са, са трудно постижими  Confused

Ах, ако можех да съм от вашия отбор  Laughing

# 129
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, аз съм си все същата скенджа...Върнах се на работа и от всички страни чувам само "Аууу, колко си отслабнала..."... Rolling Eyes

# 130
  • София
  • Мнения: 3 885
Нати, я кажи, ти преди забременяването повечко ли тежеше?

аз тогава бях 62, ама да ти кажа си бях екстра /и се чувствах така/, сега какво да ти кажа... друго си е да имаш цици...а и преди по-силна и бодра се чувствах

и аз скоро се връщам на работа и мен ме чака същото Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, я кажи, ти преди забременяването повечко ли тежеше?

аз тогава бях 62, ама да ти кажа си бях екстра /и се чувствах така/, сега какво да ти кажа... друго си е да имаш цици...а и преди по-силна и бодра се чувствах

и аз скоро се връщам на работа и мен ме чака същото Simple Smile

Преди да забременея тежах горе-долу толкова, може би с едно-две кила отгоре, но пушех страшно много и не ядях по цял ден /нямах апетит/. Сега с подскоци по кантара съм 50 кг. максимум, при положение, че тъпча нон-стоп и не пуша...Първото нещо преди да си вляза сутрин в работата е да мина през Макдоналдс и да се заредя с шейкове и сандвичи...И въпреки това, както казваш не се чувствам силна и бодра. Направо изумявам - къде отива тази храна  ooooh! Иначе цици си имам, слава Богу....
Даже си мисля да си пусна едни изследвания - хормони на щитовидната, кръвна захар. Нямам други оплаквания, но не насмогвам да се изхраня... Crossing Arms Thinking

# 132
  • Мнения: 208
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

В момента го практикувам този метод... Wink Майка ми е в къщи за през седмицата да гледа Калина, докато съм на работа и освен това готви, а тя го прави божествено...Супер е така - да се прибереш и вкъщи да те чака топла манджа... newsm64 eat

# 134
  • Мнения: 2 498
сетих се че свекъврва ми която е в израел беше казала да си намеря и купя хумус и да мажа сутрин и вечер на филиики като пастет и резултата щял да бъде положителен.Не съм го срещала по магазините но във форума открих рецепта още не съм пробвала но ако някой е пробвал да каже.Напълнявало се много според нея.
Ами свекърва ти що не ти прати хумус newsm78???
Аз имах хумус, но въобще не ми хареса Confounded....чудя се как го ядат хората Thinking.....и не само аз, но и никой в семейството ми не го хареса Sick-предлагах и на приятелки да го опитат като са идвали у нас на гости и не беще одобрен-въпрос на вкус е, а иначе съм чувала, че е много хранителен Peace....

Преди да забременея с малката си дъщеря също бях много слаба (51 кг. на 170 см. височина)...пиех Апитонин и така качвах до 4 килца, но като спрях да го пия пак ги свалях....сега се моля да си стоя на тези си килца, в които съм в момента....

# 135
  • София
  • Мнения: 3 885
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

В момента го практикувам този метод... Wink Майка ми е в къщи за през седмицата да гледа Калина, докато съм на работа и освен това готви, а тя го прави божествено...Супер е така - да се прибереш и вкъщи да те чака топла манджа... newsm64 eat


ее, Нати, завиждам ти. искам и аз така, ама майка ми много работи и няма да ме огрее Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 7 097
ее, Нати, завиждам ти. искам и аз така, ама майка ми много работи и няма да ме огрее Sad

От една страна хубаво, ама малко и изнервящо... Rolling Eyes Е, все пак не се оплаквам... Wink

# 137
  • Мнения: 21
valia svekarva mi nemoje da mi izprati humus za6toto e zabraneno da se iznasjat hranitelni produkti zaradi opasnost ot prenos na bakterii i razli4ni vidove zarazi ne pozvoljavat da se prenasjat nikakvi hrani a po kolet e absurd 6te se razvali dokato pristigne 10 dena male ne mi se misli a az namerih edna recepta za humus i si ja prigotvih.Okaza se dobre  na vkus kato si go podpravi6 sas pove4ko sol i 4esan  malii vkusno si e sega nespiram da go tap4a .Vse o6te njama rezultat no se nadjavam vav blizko bade6te da ima rezultat.

# 138
  • Мнения: 730
Къде отишла нашта тема-на 6-та страница ooooh!

Влизам да се похваля bowuuОткакто ни се счупи кантара не съм се теглила,а това беше преди около два месеца,но се чувствам напълняла,т.е чувствам се перфектно,вчера влизам една аптека и имаше кантар,като се качих не можах да повярвам,54 кила Shocked,като махнем дрехите около 51 Sunglasses,а преди бях 47,много съм щастлива newsm44

Та постигнах тези килограми като взех да ям повече от един път на ден Wink,преди само вафли и шоколади мятах Crazyи чак вечерта ядях като хората,а сега взех да закусвам и да доизяждам на малката бананите,закуските,солетите,кроасаните Crazy и резултата е на лице thumbsup

# 139
  • Мнения: 811
Аз пък си взех сусамов тахан и си мажа филии с тахана + мед...Ама това от два дена,та още е рано за резултат...
Бейби,браво на теб  Peace

# 140
  • Мнения: 730
Аз пък си взех сусамов тахан и си мажа филии с тахана + мед...Ама това от два дена,та още е рано за резултат...
Бейби,браво на теб  Peace

Дано да имаш положителни резултати Sunglasses
От къде си купи тахана,че може и аз да пробвам,не е гаден нали newsm78

# 141
  • Мнения: 811
Ами има странен вкус...не е сладък...
От "Фантастико",предполагам,че и в Била ще има-при халвата

# 142
  • Мнения: 4 447
Хммм!! И такива желаещи ли има!
Вижте ме мене каква съм дебеланка и как се мъча, пък Вие искате да дебелеете!
Ами да ви кажа как качих, пък може на някой да помогне!
Винаги съм обичала много млечните и ги комбинирах със всичко, което се сетите. Също така тестените неща, освен това не усещах точно кога съм се наяла и си продължаваааах да се тъпча! Пържени картофки със мнооого сирене (почти колкото картофите), кетчуп, може и майонеза! Майонезата ми беше любима - правех невероятни сосове, които пак слагах на всичко! И сега - хем ми е гадно, хем ми е трудно! Пък става бавно!
    Хубави сте си така, момичета, стига да нямате здравословни проблеми! Не си слагайте още грижи на главата! Hug

# 143
  • Мнения: 21
mami da vi se pohvalja ka4ih 2 kila za ima njama 6 dena  procedurata e slednata pri men sutrin 4a6a mljako sas jaltak i lajica med sled zakuska naobed proteini sled objad i zadaljitelno sledko za desert sledobed leka zakus4ica(bani4ka rog4e ili ne6to takova testeno)sled tova sledi4ko i 4a6a mljako sas med i jaltak i za ve4erja kartofena salata sas osnovna hrana i zadaljitelno desert sladko plus 4a6ka proteini(zadaljitelno gi prigotvjam sas mljako). Pri men dade rezultat i stiskam palci da dostigna kilata koito iskam za sega deistva ako iskate probvaite dano ima uspeh sega sam 46 a bjah 44 sas podskocite

# 144
  • Мнения: 21
нямате ли резултати мили мами.пишете че ни замена темат на края на форума

# 145
  • София
  • Мнения: 3 885
ммм, сусамовия тахан е много вкусен, според мен. аз си купувам от Пикадили и го взимам за гастрита, добре действа...не знаех, че и за напълняване служи. засега не виждам да ми е помогнал, аз от месец го взимам, де.
това със суровия жълтък в прясно мляко нещо ме е шубето да го пробвам.

аз качих почти 3 кг с ядене на повече хляб и по повечко пъти на ден. ама сега започнах работа, та нещо гледам пак тръгнаха да падат килата, дано не ми отиде зора на кино.

# 146
  • Мнения: 382
Аничка,това мляко със жълтък не е ли доста гадничко newsm78 Иначе и аз пия доста мляко и бих пробвала.А какви протеини си си взела?

# 147
  • София
  • Мнения: 3 885
аз лятото пробвах с протеини на Биогейм. сега зарибих и една колежка и тя пие. хубаво е да се пият, но трябва и хапване здраво да има...

# 148
  • Мнения: 382
В аптеката ли се продават или в някакви специализирани магазини.Извинете за въпроса,но не съм наясно Embarassed

# 149
  • София
  • Мнения: 7 097
аз качих почти 3 кг с ядене на повече хляб и по повечко пъти на ден. ама сега започнах работа, та нещо гледам пак тръгнаха да падат килата, дано не ми отиде зора на кино.

И аз от месец вече съм на работа и хем тъпча разни сандвичи, пици и все от този род калорични храни, работата продължава да отива на "изуй гащи"... Tired

# 150
  • Мнения: 4 358
Аз също съм от напълняващите, затова споделям какво си говорихме с моя лекар преди два дни.
Яденето трябва да е поне три пъти на ден. Поне 5 дни в седмицата трябва да се яде по 100 грама месо, 1 ден се яде риба, седмично се изяждат 2 яйца. Фъстъците били диетични, за напълняване се хапват бадеми, орехи.
Изследванията ми са много добри, изписаха ми само ензими за по-добро усвояване на храната. Пия и витамини Б комплекс, трябвало да ми увеличат апетита.
На теория всичко е ок, сега чакам резултатите.

# 151
  • София
  • Мнения: 3 885
мамаРени, протеините на Биогейм купувах от Аптеката.

Нати, трябва да си носим май торби суха храна в работата, ама на мен не ми остава време да седна да ям на бюрото, пък и не се сещам...да не говорим, че колегите ми са все на диети и ще ги дразня милите все да рупам нещо Wink

Теди, ти защо беше на лекар, заради килограмите ли?
кои ензими ти изписаха и в каква дозировка? аз пия Дигензим от 1 месец...
ох, това което казваш за яденето обаче не го спазвам, риба не съм яла от 1 година сигурно, орехи и бадеми също...пък яйца така сварени сигурно от Великден не съм хапвала newsm78

# 152
  • Мнения: 4 358
Aurora, не точно заради килограмите, но говорихме за тях, защото има връзка.
След раждането отслабнах много и започнах непрекъснато да боледувам. Трябва да си засиля имунитета, а част от това е качване поне на 2-3 килограма.
Ензимите са Мезим Форте, почвам ги от утре. Вече пия Б комплекса и наистина ми се хапва повече.
Истината е в балансираното хранене, а аз съм малко скарана с месото, плодовете и зеленчуците  Sad

# 153
  • София
  • Мнения: 3 885
Теди, при мен се получи същото, точно както го описваш. 12 кг съм по-слаба от изходното ми тегло, когато забременях. хем това положение е вече 2 години, хем още не може да ми свикне организма. на мен също ми се лепят болести.
аз успях да кача 2 кг от август досега, но много трудно ги държа. абе, направо изпускам положението нещо Mr. Green

# 154
  • София
  • Мнения: 7 097
Яденето трябва да е поне три пъти на ден. Поне 5 дни в седмицата трябва да се яде по 100 грама месо, 1 ден се яде риба, седмично се изяждат 2 яйца. Фъстъците били диетични, за напълняване се хапват бадеми, орехи.

Ми, аз така се храня - най-малко 3 пъти на ден, при това си угаждам много. Освен това съм сама в стая в работата и мога да плюскам на воля - никого няма да дразня... Mr. Green
Който влезе в моята стая, все ме заварва да набивам нещо...Бившата ми шефка ме гледаше подозрително, докато не й уточних, че не съм бременна отново...
Та в моя случай май няма нужда да пия витамини за подсилване на апетита, щото то вече няма накъде - почти цялата ми заплата отива да се изхраня... ooooh!
Да чукна на дърво - не боледувам повече от обикновено, т.е. отпреди да родя.

# 155
Привет и от мен 174/55кг. Родих преди 3 месеца и бях 70кг. и се чувствах прекрасно. Искам да стана поне 65кг. Казаха ми да ям на 3 часа като бебенцата , храна богата на въглехидрати, да пия бира, но метаболизъм, вместо да пълнея .........  ooooh! 

# 156
  • Мнения: 4 358
Aurora, тези 12 кг не са много показателни. Зависи колко си била преди забременяването, колко си сега, как се чувстваш, стабилен ли е имунитетът ти. Аз сега съм с 6 кг по-слаба от преди първата бременност, но съм с много слаб имунитет  Sad  Бесният метаболизъм ми е по наследство - моят татко е 184 см, миналото лято беше 69 кг, сега понапълня малко. Мама също е от този калибър. Има на кой да приличам, ама пустото здраве  Confused

Нати, щом организма ти е здрав и се чувства добре на тези килограми, хич не те трябва да пълнееш!

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 20:31 от kopche

# 157
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, щом организма ти е здрав и се чувства добре на тези килограми, хич не те трябва да пълнееш!

Аз съм висока 1,70 и тежа 50 кг. - харесвам се така, защото където трябва имам материал...Проблемът ми е, че лесно падам под тези килца и тогава вече не се харесвам, а и започвам да не се чувствам добре - нямам енергия и т.н. и всичко това, въпреки, че се храня на 3-4 часа, че и енергия кой знае колко не хабя. Явно и моят метаболизъм е с бесен ритъм...По едно време мислех да си пускам хормони на щитовидната, но нямам други оплаквания, а и наследството ми е такова - майка ми е същата...

# 158
  • Мнения: 4 358
......Проблемът ми е, че лесно падам под тези килца и тогава вече не се харесвам, а и започвам да не се чувствам добре......
Мда, разбирам... Явно всичко е до гени, защото аз също по-лесно свалям отколкото качвам.

Говорих си с доктора и за спорт - това също е начин да се увеличат малко килограмите, а и тялото да се оформи по-добре. За целта обаче се искало активно спортуване поне 3 пъти в седмицата. Питах дали става с някакъв домашен уред - не ставало.
Ако имаш възможност да спортуваш, това ще помогне да увеличиш малко килограмите. Мускулите тежат повече от сланинките, но заемат много по-малко място в пространството.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 20:29 от kopche

# 159
  • Мнения: X
Аз съм 172 см и доскоро тежах 49 кг - слабичка съм , но не прекалено кокалеста. От два месеца започнах да напълнявам и ми харесва - естествено няма да прекалявам , но ще Ви споделя диетата момичета - редовно и постоянно хранене - аз започвам от 7 сутинта с чаша топла вода с мед и лимон, плод, а послед закусвам обикновено сандвичи с кашкавал и ли друг калоричен и високомаслен млечен продукт. В 10 отново хапвам сандвич + някаква бисквитка или малко шоколад. Обчдвам в 12, после следобядвам в 15 и вечерям към 19:30. Пия 1,5 л вода на ден. Взимам таблетки желязо, витамини и... качвам килца. Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 7 097
Говорих си с доктора и за спорт - това също е начин да се увеличат малко килограмите, а и тялото да се оформи по-добре. За целта обаче се искало активно спортуване поне 3 пъти в седмицата. Питах дали става с някакъв домашен уред - не ставало.
Ако имаш възможност да спортуваш, това ще помогне да увеличиш малко килограмите. Мускулите тежат повече от сланинките, но заемат много по-малко място в пространството.

Това за спорта го знам и тренирам в къщи, ама явно нищо не правя щом трябва активно...Желание имам - от малка съм спортувала активно, но откъм време положението е зле... Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 4 358
..........ама явно нищо не правя щом трябва активно......
Поне 3 пъти в седмицата, поне по час и половина - два  Rolling Eyes
За мен на този етап е пълен абсурд да отделя толкова време  Sad

# 162
  • София
  • Мнения: 7 097
..........ама явно нищо не правя щом трябва активно......
Поне 3 пъти в седмицата, поне по час и половина - два  Rolling Eyes
За мен на този етап е пълен абсурд да отделя толкова време  Sad

Не само времето...За да издържа толкова време, трябва да унищожа двойно повече храна за енергия...Иначе ще колабирам... ooooh!

# 163
  • Мнения: 4 358
Затваря се кръгът и няма излизане от него  Laughing
Ще чакаме след 20-тина години природата да си каже думата и тогава ще се местим в отслабващата тема  Laughing

# 164
  • Мнения: 1 100
И аз бях от вашата категория преди две години 172 см/52 кг и винаги съм искала да напълнея, но все не успявах - винаги съм имала голям апетит и всички са се чудели къде отива храната. Първо качих малко килоглами от противозачатъчните, после пих пронатални витамини /какви ли не витамини +0,8 мг фолиева киселина/ + 3 мг фолива киселина допълнително /за по-сигурно Laughing
Сега доближавам 60. Звучи ужасяващо, но не ми личат, сдобих се с хубави форми и съпругът ми е много доволен. Лошото е, че не искам да качвам повече, а витамините трябва да ги пия, затова се захванах със спорт Laughing При мен от бирената мая ефектът беше нулев  Sad

# 165
здравейте.малко късно се включвам като гледам,надявам се да има кои да ми даде съвет...висока съм 174 и тежа едва 48-49кг а съм също  едва на почти 18 годинки...смешно..Изведнъ смъкнах килограми бях си 53 52 и честно казано изглеждах добре но сега смятам че ще ми трябват повече...правиха ми пълна кръвна картина,изследване на хормоните,консултирах се с ендокринолог и всичко си е нормално...пробвала съм с бирена мая,сироп на апровит за апетит и какво ли още не и нищо в момента пия протеин нутрим проголд 90 млечно яйчен...посаветваха ме да взимам аминокиселини и витамин б12 но незнам за какво са точно,пък и приятелят ми каза че негов колега които тренира от доста време взел аминокиселини и вместо да напълнее смъкнал 4 килограма...а б12 са инжекции до колкото разбрах...някой ако може да ме светне за тези неща...а има и друго нещо майка ми и баща ми и те са слабички може би гена ми е такъв но немога да се примиря  Tired просто се уморих да ми правят хапливи забележки от всякъде,уморих се като се погледна от страни едвам да се забелязвам и да виждам някакво подобие на задник с извинение...а иначе за бюста аз на тези килограми бих казала че съм много добре а ако кача...ама не ми е там проблема  Tired Tired Tired

# 166
  • Мнения: X
Слагали са ми инжекции Б12 за около 20 дни - всеки ден; а разбрах, че трябвало да се прави през ден или през няколко дни, за да не потиска функцията на костния мозък. За напълняване - не стана веднага, но определено повишава апетита Peace

# 167
и аз имам същия проблем - 170 см -50 кг . Така съм си от около 10 г. Синът ми е на 13 - но даже и когато бях бременна качих само 4 г -т.е. станах 54 за цялата бременност. След раждането - отслабнах до 47 кг. Доста трудно пак си върнах моите 50. На 33 съм - изглеждам добре, но главния ми проблем е в краката - дълги и прави - а мн слаби. Пишете - ще се радвам Simple Smile

# 168
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Аз съм на 23 години,175см и 50 кг. От както се помня все съм си слаба, а и всички в нас са високи и слаби. Най - много съм била 52 кг и после пак си ставам 50-51кг. Ям си нормално когато ми се яде; чат пат губя апетит ама за кратко! Чувствам се добре, но искам да кача 5-7 кг.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте! Въпреки че не съм мама и аз мисля да се присъединя към вашия керван. 168 см - 48.5 кг. Кантарът се е закотвил на тях и не мърда. Преди около 8 г. бях трагично слаба, което ми бе дошло до гуша. Проблемът при мен бе, че губех апетит за цели месеци - хранех се само със супи, от останалото повръщах. Случвало се е вероятно на всеки от Вас преди изпит, та точно така се чувствах ежедневно, напълно безпричинно. Разбира се, повечето от лекарите не се замисляха и набързо поставяха диагнозата - анорексия. Като се има предвид, че от бебе съм кльощава... Какво ли не съм пробвала - от млякото с гнусния жълтък, през чая от семена на копър до билката пелин ... Тогава прочетох в един вестник, че момиче с подобен проблем е надебеляло, като ползвало Перитол /лекарство против алергия/. Та така, почнах да го ползвам по 1 таб. на ден, вечер. Тъй като има ужасен седативен ефект на другия ден едвам отлепвах очи. Всяка сутрин решавах, че сам съгласна да ме изгонят от работа, само и само да поспя още малко. Макар на листовката да пишеше, че се приемат мах. 40 дни, с почивка от по 20 - аз изкарах така близо 4 г. Но ефектът бе поразителен - за 3 месеца стигнах до 55 кг. и застопорих. Никога преди това не ми харесваше да се храня, но с тях ядях всичко, дори и сладко. Позакръглена изглеждах невероятно, и в циците, и в дупето, и в личицето. След 4 г. употреба започнах много отговорна работа, на която не можех да си позволя да съм сънена до 13 ч. всеки ден, кисела, с вечната чашка кафе, та се наложи да ги отказвам. Всички ми казваха - въпрос на навик е да се храниш в нормални количества. Ама не! Организмът ми веднага забрави как е било вчера. Апетитът ми започна да намалява прогресивно и за около 6 месеца теглото ми стигна сегашното си състояние. Храня се що годе нормално, по 3 пъти на ден, но в малки количества. Просто много бързо усещам чувство на ситост. За известно време посещавах хомеопат и като че ли се беше нормализирало положението, но после ме изпратиха в чужбина от работата и сега чакам с нетърпение да се върна да продължа с хомеопатията. Междувременно опитах с противозачатъчни - докато организмът ми свикне на тях повиших тегло и размер на цици, но само временно. Това е от мен момичета. Всички казват, че така изглеждам перфектно, особено мъжката част, но само тези, които не ме познават от повече от няколко години. Искам да ви кажа, че напълняването е най-трудното нещо, с което съм се сблъсквала до сега и никак не е за подценяване. Вземете за пример А. Джоли, едва ли иска да изглежда така,както през последните месеци.

# 170
Здравейте!Висока съм 163 и бях 43 килограма,сега съм 47 и качавам още,благодарение на редовни упражнения.Редовно всеки ден тренирам на велоаргуметър,степер,фитнес пъмп и естествено с гиричките(както и още един уред,но му забравих наименованието му Embarassed).Около един час на ден тренирам на всички тези уреди .Лично на мен от тренировките доста ми се усилва апетита,пък и пия  енергийни напитки препиръчани ми от фитнес инструктори.Сдобих се и с хидромасажна вана,защото няма близко басейн където да плувам.Около 30мин са ми достатъчни в нея.Та.взех по-честно да похапвам,а и заякнах и резултата качвам килограми Wink
Успех на всички!

# 171
  • Мнения: 4 358
........... и качавам още,благодарение на редовни упражнения..........
Същото и при мен  Mr. Green
Качих след едно лечение и благодарение на редовни тренировки успях да задържа новото тегло. Към момента се чувствам отлично, не ми пречат, кефя си се на оформените мускули и фигура (далеч по-важно за мен от килограмите). Тенът ми се избистри, много по-жизнена съм и се радвам, че близките и приятелите ми го забелязват.
Ми похвалих се  Blush Blush Blush

# 172
........... и качавам още,благодарение на редовни упражнения..........
Същото и при мен  Mr. Green
Качих след едно лечение и благодарение на редовни тренировки успях да задържа новото тегло. Към момента се чувствам отлично, не ми пречат, кефя си се на оформените мускули и фигура (далеч по-важно за мен от килограмите). Тенът ми се избистри, много по-жизнена съм и се радвам, че близките и приятелите ми го забелязват.
Ми похвалих се  Blush Blush Blush
Браво на теб!Ав винаги съм била на принципа може слаба,но със стегнато тяло!За мен винаги е било важно да си имам достатъчно стегнати мускули,нормални за жена.Страхотно е да тренираш!Чувстваш се къде,къде по жизнена отпочинала!

# 173
  • Мнения: 4 358
........ За мен винаги е било важно да си имам достатъчно стегнати мускули,нормални за жена.Страхотно е да тренираш!Чувстваш се къде,къде по жизнена отпочинала!
С две ръце се подписвам под това  Mr. Green
А само преди няколко месеца бях най-големия търтей  Blush

# 174
  • Мнения: 1 733
И аз се записвам тук. Висока съм 163 см и тежа 44 кг. Не знам защо стана така, но напоследък драстично отслабнах. Мъжът ми не ме харесва така,затова ще чета съвети за нпълняване.

# 175
  • Мнения: 647
Пиша само за да се оплача , че освен че не качвам а и нямам никакъв апетит #2gunfireА от фотосинтеза не се пълнее !!!
Започнах да пия витамини - все тая ! Ама и с цигарите прекалявам...
Преди пиех и противозачатъчни , ама и от тях - тц !
Само протеини не съм пробвала да пия , моля някой който е опитал да сподели има ли ефект от тях .

# 176
  • София
  • Мнения: 3 789
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!

Разни хора, разни проблеми.......
Ако можех да сваля моите.....

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:16 от Мишле_

# 177
  • Мнения: 916
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!

Разни хора, разни проблеми.......
Ако можех да сваля моите.....

 Joy hahaha Joy Joy  201uu

# 178
  • Мнения: 647
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!
Пу първа желаеща ! Mr. Green

# 179
  • Мнения: 45
Сега попаднах на тази тема ,но тледам че сте спряли да пишете,напълняхте ли или се отказахте?

# 180
  • Мнения: 217
Сега попаднах на тази тема ,но тледам че сте спряли да пишете,напълняхте ли или се отказахте?

Да, аз напълнях с цели два килограма и половина! Като обиколки обаче, съм минус с около сантиметър, сантиметър и половина навсякъде. Но пък съм направила доста прилични, ако питате мен мускули на ръцете, гърба и дупето... Е, според мъжа ми съм още категория пиле, но приближавала съм била към "домашно", а не към "бройлер"  Twisted Evil

# 181
  • Мнения: 647
Не съм напълняла...даже и надежда загубих вече.Около месец и нещо пих протеини - пак нищо , нито грам нагоре. Tired
Тази битка май няма да я спечеля Thinking

# 182
Добра тема сте подхванали.Ама май никой няма точната рецепта как да напълнеем.И аз съм от този отбор Simple Smile.Тежа 47кг а съм висока 175.Незнам дали можете да си представите на тази височина колко са ми слаби крачетата,отвратително слаби и отгоре на всичко са дълги 1 метър,не ме питайте само как си намирам дрехи.И всеки ми казва яж по-вече,да ама не става или поне при мен не се получава.Следя форума и все си мисля че някой от някъде ще каже как да качим,но за сега няма никакви новини Sunglasses

# 183
  • Мнения: 1 100
Бирената мая не ви ли помага? Или поне витамин В1? Стимулират апетита, научно доказано  Wink

# 184
И  аз  имам  същия  проблем . Това  да  напълнея  ми  се  струва  невъзможно . Пила  съм  бирена  мая , разни  витамини , слагала  съм  В12 и  ефект  няма . Имало  е  периоди , в които  съм  увеличавала  приема  на  храна , но  пак  без  ефект . Решила  съм  отново  да  опитам  с  нещо . Но  какво  да  е  то ?

# 185
  • Мнения: 836
И аз продължавам да слабея. Вече бузите ми съвсем хлътнаха и не приличам на себе си, започвам да се плаша. Чудя се, дали не е някакъв скрит здравословен проблем.

# 186
  • Мнения: 1 100
Хайде, някой да напише какво изяжда за един ден - за ориентир, защото много според един, може да е малко за друг.
И който напише това да даде актуални мерки.

Наемам се за консултант по дебелеене. Ще направим и дебелеещо меню и ще видим.

Аз дълги години ядях много, но пък нискокалорична храна и все си стоях 173 см/53 кг.
Сега съм +7 кг и съм доволна, толкова бях и преди да забременея.

# 187
  • Мнения: 1 733
Аз също не напълнявам,даже напротив. Откакто се разписах тук за първи път (преди около 4 месеца), свалих още 4 кг. Сега съм 40кг/163см. Не знам вече какво да правя. Пия протеини, всяка сутрин- жен шен с пчелно млечице. Дори ходих на доктор. И то на няколко - всичко ми е наред.
А менюто ми през деня е горе-долу следното:
Сутрин (7.30) - малко плодово мляко или Данет
10-10.30 - кроасан с масло
12-13.00 - сандвич и ябълка (днес открих , че до офиса има стол, така че днес обядвах салата и панирана бяла риба с 1 филия хляб)
16.00 - ябълка или вафла, или Сникърс
19.30 - ядки, понкога и шоколад
21 - 21.30 - салата или таратор и някаква вечеря (например пържола, пиле с картофи, риба на фурна, пица и т.н.)

И слабея...
Миналата седмица ходих за цитонамазка и докторката като ме видя, каза че според нея съм анорексичка и да не съм й обяснявала, че се храня,защото те всички анорексички така казвали и тя не ми вярвала.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 16:12 от Daniele

# 188
  • Мнения: 1 100
Daniele, наистина не се храниш достатъчно, според мен. Ето моето предложение:

Сутрин (7.30) - малко плодово мляко или Данет - добави 2-3 бисквити с шоколад или ако искаш да е по-здравословно - 2 филии заводски хляб с мед и масло.

10-10.30 - кроасан с масло - кроасаните са абсолютен въздух, изобщо не ги смятай за храна - пробвай кифла или ако ти идва много след двете филии масло с мед, тогава тук е мястото на шоколадовите бисквити.

12-13.00 - сандвич и ябълка (днес открих , че до офиса има стол, така че днес обядвах салата и панирана бяла риба с 1 филия хляб) - обядът е супер, ако си с идеално тегло, но ако искаш калории, гарнитурата по-добре да е картофи, ориз и под.

16.00 - ябълка или вафла, или Сникърс - най-добре ябълка и вафла

19.30 - ядки, понякога и шоколад - при промените досега, едва ли ще искаш нещо в този час. Simple Smile Иначе ядките са добра идея. Peace

21 - 21.30 - салата или таратор и някаква вечеря (например пържола, пиле с картофи, риба на фурна, пица и т.н.) - вечерята е перфектна за плана ни - от късни вечери се дебелее Laughing

Сигурно няма да успееш да минеш изведнъж на новото меню, но опитай постепенно да коригираш храненията.

И пиши как върви. Hug

П.П. Разгледах сватбените ви снимки - много си красива. Там си перфектна на кг - колко са?

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 19:21 от Ванилия Канелска

# 189
  • Мнения: 1 733
П.П. Разгледах сватбените ви снимки - много си красива. Там си перфектна на кг - колко са?
Там бях бременна в 4 месец вече и тежах около 50 - 52 кг. Иначе нормалното ми тегло е 47-48. Ще пробвам с режима, който си ми дала. Ще се отчета след известно време, дано да има промени Simple Smile

# 190
  • Мнения: 1 599
Здравейте на всички ,

  Ако искате да напълнеете започнете да пиете  Мерц ... това са витамините, от които доста се напълнява ..(поне на нас девойките, които отслабваме не се препоръчват) . Имам доста познати жени, който след пиенето на тези витамини качиха...


Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт