Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 212
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Записвам се. Аз съм 165 см и 43 кг. Пих бирена мая около месец, ама нещо ...не надебелях  Laughing А не се харесвам вече, бузите ми са хлътнали. Ще следя темичката, дано някой пусне успешни "хватки".

# 31
  • Мнения: 3 283
Аз няма да си казвам ръста и килограмите, защото направо ме е срам. Килограмите ми звучат много малко за височината ми. Честно казано си имам точно, където трябва, а лицето по принцип не ми е изпито. Но пък дори и половин килограм да сваля започвам да изглеждам много зле. А всъщност остлабвам много лесно. Иначе тайната е повечко хляб и най-вече откакто спрях да пуша всъщност напълнях и си задържам килограмите. Купувам си и боза в периодите, когато искам да качвам.

# 32
  • Мнения: 2 479
И аз да се присъединя...Скоро дори пусках тема по въпроса и получих някои съвети.Успех на всички...при мен засега няма резултат Weary.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 09:39 от Lib

# 33
  • Мнения: 1 181
линка нещо не ми се отваря

Gaming, наистина е до ген. Поне аз до този извод стигнах. Майка ми и тя беше много слаба до преди няколко години и като направи 40 и се поналя малко. Когато родих първите три-четири месеца бях 55-56 кг и страшно се харесвах, изобщо не исках да ги свалям, но ги свалих. За някои тези килограми може да звучат много, но аз в момента като кажа че съм около 47 кг никой не ми вярва - изглеждам много по-слаба. Имам чувството че кокалите ми тежат. Така че 55 кг си ми бяха идеални.

# 34
  • Мнения: 1 417
Ами и аз да се разпиша 167/ 45-46кг. Не се чувствам зле, но за последния месец /вкл.днес / всеки който ме види ми казва, че много съм отслабнала - а пък аз винаги съм била с тези кг. /бременна 53-55/. Мъжа ми, който по принцип не харесва закръглени жени всяка вечер ми казва Яж повече, че си станала кожа и кости Sad Аз си хапвам, не подбирам, ям много тестени неща, сладко също си хапвам, но...резултата е един и същ. Сега може би ще започна да правя упражнения, че така поне ще заякна малко. То всъщност и при мен най-големия проблем е от кръста нагоре - нема никой Cry, а и в лице с малко бузки /през бременноста/ бях екстра Wink Ако все пак някой намери решение да свирка Simple Smile

# 35
  • Мнения: 217
Oфффф , и аз се присъединявам 1.72/50кг.Имам същия проблеми-изпито лице , липсва ми добър тонус , бързо се уморявам даже  CryХраня се когато ми остане време/а такова почти не ми остава/.Ако някой постигне добър резултат да дава идеи как става  Simple Smile

Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата. Не е типичният anti age продукт, а е ориентиран към по-млади хора. Като тестери ми дадоха дневен серум, маска с моментален ефект и крем за шия. Доволна съм много, и мисля да си ги купя някой ден и останалите продукти. Проблемът е, че хич не са евтини. Марката е Clarins. Единственият проблем е, че когато се намажа с нощния крем и съпругът ми ме целуне, твърди че му изтръпвал езика и устните  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ви Фам, Анджелин, Винъс!!!
Вярно, че сме безнадежден случай, ама по-добре така, отколкото да сме все на диета и да мразим света! Аз както не мога да гладувам, ако трябва да съм на диета, ще се търкалям направо...Трябваше да си правя едно изследване, преди което трябваше да се гладува два дни - е, аз издържах до обяда на първия ден и се отказах!...

# 37
  • Мнения: 150
  И аз съм в отбора- трябват ми 2-3 килца ама не става работата.
  Сега се сещам за нещо- как мислите ако по 2-3 пъти на ден се пие по  чаша от онези протеини с разни вкусове на плодове дето спортистите пият.И това успоредно с хапването- дали няма да има ефект.Че аз апетит винаги имам, но пък и не мога да се тъпча насила.
  Като студентка пиех по една чаша сутрин ,че нямаше време за закуска  Embarassed
  Някой пробвал ли е този начин  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 479
линка нещо не ми се отваря
Линка съм го направила неграмотно Embarassed Embarassed Embarassed
Но в търсачката лесно се намира темата.

# 39
  • Мнения: 2 952
елате ми на  гости за 1 месец и сте станали бонбонки JoyЩе  ви  одебеля набързо Grinning

# 40
  • Мнения: 781
Ще следя темата ви с голям интерес, тъй като имам една позната с такъв проблем. Тя е висока - над 170 (не зная точно колко), а тежи около 45 кг и определено иска да напълнее. Хайде помагайте с идеи!  Hug

И аз така Wink Една моя много близка има същия проблем и се опитва да напълнее....висока е 168 и тежи 40 кг./ даже по едно време беше станала 38кг. Tired/, а преди  раждането винаги е поддържала му 50 и 55 кг. и изглеждаше супер !!!! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 811
елате ми на  гости за 1 месец и сте станали бонбонки JoyЩе  ви  одебеля набързо Grinning

далечко си
а и виж колко сме много и продължаваме да се множим Mr. Green

# 42
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нати, не съм лекар, но основното са ти го писали - дръж винаги подръка нещо сладко и хапвай, когато ти прималее, а иначе трябва да говориш със специалист. Успех в напълняването, момичета Peace Колежките от противоположната тема 100000% ви завиждат за кг, сигурно и вяие - на тях, какво да се прави - всеки иска това, което няма. Успех на всички   bouquet


Аааааа, молим, изобщо не им завиждам на тях. Аз винаги съм била на мнението: "по-добре поднормено, отколкото наднормено...тегло".  Laughing
Някой сега да не вземе да се обиди от изказването ми. Без лоши чувства е. Hug

# 43
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз няма да си казвам ръста и килограмите, защото направо ме е срам. Килограмите ми звучат много малко за височината ми. Честно казано си имам точно, където трябва, а лицето по принцип не ми е изпито. Но пък дори и половин килограм да сваля започвам да изглеждам много зле. А всъщност остлабвам много лесно. Иначе тайната е повечко хляб и най-вече откакто спрях да пуша всъщност напълнях и си задържам килограмите. Купувам си и боза в периодите, когато искам да качвам.


Оф, аз хляб ям много. Не сядам да вечерям или обядвам без хляб, ама нищо. Confused
Иначе аз пък килограми нито качвам(за жалост), нито свалям(слава богу Whistling). 46кг. си стоя сигурно от 6-7 год насам. Преди това в продължение пак на 5-6 год. бях 45кг. Joy

# 44
  • Мнения: 120
Ееееееей, радвам се много, че имам толкова съмишленички Heart Eyes.
ivelinka, я кажи какви са тези протеини, дето ги пият спортистите-име някакво дай и от къде могат да се купят.  А колко горе долу струват? Hug
Аз лично , след всичко прочетено до тук, реших да наблегна на бозата-мерси за идейката  bouquet. Спомних си, че преди години като ученичка, редовно си хапвах  пуканки Слънчо с боза. И тагава какво дупе бях направила-малееееее Whistling ooooh!. В първият си постинг бях писала за витамините  Confit и сега ще разкажа подробно за тях!
Та една моя позната, след ряздялата със съпруга си, който съответно си имал любовница ooooh! #Cussing out, отслабнала драстично-ама толкова драстично, че с огромни усилия и 1кг. не може да качи. И така години наред..... Веднъж брат и като бил на път и нещо понастинал влязъл в първата аптека и освен лекарството за настинка му дали и въпросните витамини-в метална опаковка, като бонбонки, с вкус на малина. Прибрал се вкъщи и ги оставил на секцията в хола. И моята приятелка, мислейки че са си най обикновенни бонбони с витамини, измуквалала по 2-3-4 на ден. И за две седмици, докато измукала витамините, се установило  че напълняла 3кг. #Crazy. Взела си пак от същите витамини и напълняла още. Laughing Тя препоръчала на нейна колежка, също много слаба, тези витамини и какво станало??? Laughing Жената се попрестарала в пиенето им и после даже искала да отслабва, щот качила10кг. Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт