„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 855
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 239
Невероятна емоция!!!
И аз гледам Молодежка и не мога да се откъсна. Да не повярваш, че хокеят може да бъде толкова завладяващ!

# 136
  • Мнения: 3 547
Комаров ме убива с това 'С'час..не понял ?!?'  Joy Joy Joy Joy

направо запазена марка лафче, само като го чуя как го произнася и прихвам да се смея с глас


много хубава музика звучи във филма

# 137
  • Мнения: 3 547




колкото до хокея - аз като човек, който изобщо не гледа изобщо филми за спорта съм направо изненадана как ме увлече.

след Легенда 17 бях с впечатлението, че хокеят се изразява предимно в зверско млатене върху леда и може би точно това ме е спирало винаги да посегна да загледам Молодёжка   Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 20:34 от lor

# 138
  • Мнения: 3 547
голям сиппатяга е вратарят Бакин - направо умирам да се смея с неговите сънища Joy Joy Joy

актьорът Игорь Огурцов бил син на Алексей Огурьцов . много си приличат  Mr. Green









# 139
  • Мнения: 3 547
гледам Владимир Зайцев в ролята на спортния директор и Добрынин в ролята на Бакин старши и не мога да не си припомня великолепния им танц в Служанки на Виктюк от 1992 година / Добрынин в червената пола, Зайцев с чарната /

Второй состав исполнителей 1991, Театр Романа Виктюка

Владимир Зайцев — Соланж
Николай Добрынин — Клер




Боже, какво нещо е младостта - каква изумителна пластика !!

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 11:46 от lor

# 140
  • Мнения: 3 547
а колко са добри в бързите танци  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 3 239
Стигнах серия 17, много увлекателен сериал.
Лор, не знаех за Зайцев, че е танцувал. Играе блестящо, макар че ролята му е неприятна.
Добринин съм го гледала в Служанки. Никога не бих повярвала, че може така да танцува, след като съм гледала драматичните му роли.
В Молодежка играта му е истинско наслаждение. Заедно с младия Игорь Огурцов са страхотен тандем баща и син. Ролята на Бакин е много интересна, чудя се дали е всичко по сценарий или и актьорът е внесъл нещичко, за да стане такъв образ.  Grinning

Лор, на нас с теб ни предстои тежък труд:
1 сезон - 40 серии
2 сезон - 40 серии
3 сезон - 40 серии
4 сезон - 52 серии
за да стигнем успешно до 5 сезон, който се очаква тази есен - 44 серии.
Сериозно предизвикателство!  Grinning

Актьорът е на 25 и вече женен, а героят му Бакин е същинско дете.

Не ми се струват нормални отношенията син-майка в дома на Антипов. Какво ще кажеш, Лор?

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 19:51 от ValentinaP

# 142
  • Мнения: 3 547
Стигнах серия 17, много увлекателен сериал.
Лор, не знаех за Зайцев, че е танцувал. Играе блестящо, макар че ролята му е неприятна.
Добринин съм го гледала в Служанки. Никога не бих повярвала, че може така да танцува, след като съм гледала драматичните му роли.
В Молодежка играта му е истинско наслаждение. Заедно с младия Игорь Огурцов са страхотен тандем баща и син. Ролята на Бакин е много интересна, чудя се дали е всичко по сценарий или и актьорът е внесъл нещичко, за да стане такъв образ.  Grinning

Лор, на нас с теб ни предстои тежък труд:
1 сезон - 40 серии
2 сезон - 40 серии
3 сезон - 40 серии
4 сезон - 52 серии
за да стигнем успешно до 5 сезон, който се очаква тази есен - 44 серии.
Сериозно предизвикателство!  Grinning

Актьорът е на 25 и вече женен, а героят му Бакин е същинско дете.

Не ми се струват нормални отношенията син-майка в дома на Антипов. Какво ще кажеш, Лор?

голямо предизвикателство е да изгледаме 4-те сезона, но мисля, че ни е по силите  Mr. Green Laughing

много са интересни всички истории, на всички младежи във сериала.

Антипов е много интересен образ, нататък става още по-интересно. има такива силно избухливи и несдържани хора. браво на актьора, който прави ролята . може би от всички младежи там от детската група, Иван Мулин най-малко го познавам, с всички други съм гледала филми, Иван само бегло по физиономия го знам.
много е обсебващ и ревнив спрямо майката наистина, да се надяваме, че ще израсте във филма )))

Бакин е абсолютен сладур, с Добрынин са направо трогателни )))

до 20-та  сериите на 1 сезон ги има в ютуб с добро качество, нататък ги намерих на този сайт

https://filmix.me/dramy/79393-serial-molodezhka.html

# 143
  • Мнения: 3 239
Лор, струва ми се че грешиш за Мулин. Не само си го мяркала, но и си го гледала в главна роля. Поне така помня, доста обсъждахме този филм:


Там беше с по-възрастна жена, и сега в Молодежка отношенията му с майката ми напомнят онзи филм. Такава ревност и контрол над личния ѝ живот, сякаш не е син, а съпруг.

# 144
  • Мнения: 3 547
Лор, струва ми се че грешиш за Мулин. Не само си го мяркала, но и си го гледала в главна роля. Поне така помня, доста обсъждахме този филм:


Там беше с по-възрастна жена, и сега в Молодежка отношенията му с майката ми напомнят онзи филм. Такава ревност и контрол над личния ѝ живот, сякаш не е син, а съпруг.

о, да ...сега се сетих  за филма и че го обсъждахме. там актрисата изглеждаше / и беше/  ужасно по-възрастна от него Rolling Eyes Rolling Eyes

аз съм на 31 серия вече. чакам да се появи Слава Разбегаев, а все го няма  Laughing

и отношенията между братята Егор и Дима са интересни не по-малко от семейните истории на Антипов

от самото начало на филма ми направи впечатление колко са хладни и далечни братята, точно като съседи, както казва майка им

очаквах някакво сближаване да се появи, а те все по-чужди стават

# 145
  • Мнения: 3 547
може би от младежите най-интересен ми е образа на героя на Влад







# 146
  • Мнения: 3 239
Привет!
На мен точно героят на Влад не ми е толкова интересен.  Simple Smile
Бакин е моят герой, голям образ! А на баща му репликите почвам да ги записвам.

към съдията: Продай свисток, купи очки!    Joy

към сина си: Перестань смотреть взглядом атакующего кролика!

Изнервя ме спортният директор, голям интригант, и с лекота манипулира момчетата, които всъщност са още деца.

Но Марина ми е дразнител номер 1 и искам да отпадне от сериала!!!

Искам също някой да му изравни мустака на тренера.  Simple Smile
Определено хубав сериал! Без проблем наближавам края на сезон 1.

# 147
  • Мнения: 3 547


http://otvetkino.ru/98-v-kakom-gorode-snimali-serial-molodezhka.html


много интересна статия за Молодёжка - за това къде се развива евентуално действието и къде реално е снимано

гледам какъв Ледовый дворец имат в провинциалните градове и им се възхищавам на това как умеят да създадат условия на децата не само за учене, а и за спорт.

много възпитателен сериал е Молодёжка, много умно направен.

сравнявам с наши сериали за ученици, на които съм попадала - само пошлости и грубости в нашите ...

дано някоя телевизия да вземе да купи и да излъчи и този сериал, мисля, че на българския зрител ще му е много интересно, като виждам какъв интерес предизвикват Кухня и Хотел Елион

загледах втория сезон и тъкмо щях да кажа, колко ми липсва Казанцев и той цъфна в края на 4-та серия  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 22 авг 2017, 18:47 от lor

# 148
  • Мнения: 3 547
тъкмо видях по НТВ Rolling Eyes

Следственный комитет задержал Кирилла Серебренникова

https://meduza.io/news/2017/08/22/sledstvennyy-komitet-zaderzhal … la-serebrennikova

Дело против Серебренникова возбуждено по части 4 статьи 159 (мошенничество в особо крупном размере), которая предполагает до десяти лет лишения свободы.

# 149
  • Мнения: 3 547

"БЕЗОПАСНОСТЬ"
Премьера : 28 августа 2017 (Первый канал)

Александра Мареева беше страхотна в Личность не установлена, очаквам с нетърпение да я видя тук


Премьера 26 августа на канале Россия

а това вече излезе


https://vk.com/feed?z=video-52087668_456242745%2F464b9305023dfc6 … _-118910383_47557

и нещо по украинска линия снимано, но пак с наши хора Wink




https://vk.com/feed?z=video-39360819_456240693%2F707e3cbc2f9a70d … _-35566383_169351

само не знам с тази Молодёжка как ще гледаме премиерите, аз не мога да се откъсна от хокея  Laughing Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 11:36 от lor

Общи условия

Активация на акаунт