„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 908
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 3 241
Привет!
Новината за Серебреников ме смая, не знам какво да мисля.

Премиерите ги поглеждам само информативно и се връщам на леда.  Simple Smile С тази Молодежка ще изостанем много.

Цитат
много възпитателен сериал е Молодёжка, много умно направен.

Точно!
Не може да не забележиш отношенията в семейството, в института...
Някои неща направо ме смайват, и то не само от този сериал. Тия отчисления за един невзет изпит, една седмица отсъствия от лекции и обаждане на родителите? Много строго. При нас има контрол само в училище, мисля, после е пълна свобода.

Във всяко семейство има проблеми, не са показани в розово, "като на кино". И въпреки това се усеща един по-традиционен морал, наистина без простотии, добре възпитани са младежите.
Е, някои неща ме шокират, като напр. майката на Алина, която пита Миша какво се е случило между тях.

Лор, права си за героя на Влад. Кисляк става все интересен образ, многоцветен. Освен това умен и комбинативен. Ще излезе добър юрист от него!  Simple Smile

Този младеж има РД днес. Поздравляем!


Скрит текст:

Един филм с него, който не съм гледала. Предполагам, че е интересен.

# 152
  • Мнения: 3 547
много интересно, после трябва да видим сцената във филма  Mr. Green Laughing

https://www.instagram.com/p/BYIXjhCjTnu/?taken-by=kurtsyn_roman

# 153
  • Мнения: 3 547

Лор, права си за героя на Влад. Кисляк става все интересен образ, многоцветен. Освен това умен и комбинативен. Ще излезе добър юрист от него!  Simple Smile



всички момчета са интересни, но Кисляк е не само добър спортист, а и много интелигентен, оригинален

Саша Костров е като мило послушно дете в сравнение с него, така че не знам дали историята с Яна няма да има друг развой нататък.

от женските образи - Марина не ме дразни толкова.
не ми харесва , може би за пръв път, героинята на Серафима Низовская ...изобщо не я възприемам в този флегматичен образ, не знам кой е решил, че точно тя трябва да го изиграе - за мен е слаба роля, под нивото на актрисата

симпатични са ми майките на братята Шукини и на Бакин ....изобщо цялата фамилия Бакини са просто номер 1 в сериала Laughing

майката на Алина е образ, изтъркан от употреба в руските мелодрами, но актрисата е добра Wink

самата Алина ми е много скучна. не ми допада особено и гаджето на Антипов - и тя е доста безлична

но все пак сериала е за спорта и за мъжете в него, така че ще си гледаме тях  Laughing Laughing

от младите актьори всъщност най-добър драматичен талант струва ми се има Влад Канопка, много би ми било интересно в театрална роля да го видя

# 154
  • Мнения: 3 241
Гледам с интерес, но вече съм отвратена от спортните директори - стар и нов. Ясно е че са подлеци и интриганти, но те развращават младежите, директно ги вкарват в схемите си. Не просто ги използват, а ги заставят да действат в разрез с всякакви норми. Упражняват натиск, подлагат ги на психически и нравствен тормоз. Наистина е противно и гнусно. Искам да изчезнат от сериала.

Марина не мога да я гледам, дано да я разкарат скоро, ама май няма изгледи.

Взе да ми бледнее Макеев. Барнали са го стилистите, заприлича на манекен. Ревността на жена му и влюбената колежка - много изтъркан номер.

Иначе момчетата са интересни. Но те са още деца, личи неукрепналата им психика. Поддават се на ревност, лесно ги манипулират. Кисляк единствено показва характер. У другите момчета виждам черти на характер, заложби, добродетели, но не са си стъпили на краката още, не са закалили характер. Докато при него се усеща.

Очаквам да видя какво се крие зад идването на новия защитник (Зубалевич) има нещо гнило в Дания.  Simple Smile
Дори успя да засенчи Кисляк с колата си.  Joy

На серия 15 съм от сезон 2. Много се надявам да има интересни обрати, а не изтъркани ходове и буксуване. Да ни покажат скорост и комбинации, както ги учат на тренировките.  Grinning

# 155
# 156
# 157
  • Мнения: 3 241



Много тревожни процеси. Прави ми впечатление, че този път не се чува гласът на Евгений Миронов, или аз не съм го чула.

Според мен, Серебренников е неудобен за някого, и са пуснали държавната машина в действие. Не вярвам защитата да се справи, жалко!

# 158
  • Мнения: 3 547



Много тревожни процеси. Прави ми впечатление, че този път не се чува гласът на Евгений Миронов, или аз не съм го чула.

Според мен, Серебренников е неудобен за някого, и са пуснали държавната машина в действие. Не вярвам защитата да се справи, жалко!

и аз гледах за Миронов, но не го видях или чух да го споменават. предполагам, че е извън страната, иначе едва ли щеше да не е там заедно с Чулпан.

Миронов свърши голяма работа с демонстративното си предаване на писмо лично на Путин и то по време на такова голямо събитие пред очите на цяла Русия и не само.

мненията относно ареста варират в голям диапазон - от 'той е гений, а на тях трябва всичко да се прощава', до 'нима не са всички пред закона равни в тази страна'

аз съм склонна да се присъединя към първите, о всички знаем как действат институциите.

мъчно ми е за Кирилл, не допускам умишленост в това, за което го обвиняват, ако и да има някакви хищения, те биха могли да бъдат по-скоро от неразбиране или небрежност.

засега се утешавам с мисълта, че страданията са полезни за творческите личности

# 159
  • Мнения: 3 241
Привет,
за събитията с Кирилл Серебренников нищо не ме утешава. Нямам никаква вяра на институциите. Нито че обвиненията са обективни, нито че съдът ще е справедлив. Нито че някога ще научим истината.

Вече съм на серия 25 от 2 сезон и мога да кажа, че ми омръзна да гледам тримата глупаци - Казанцев, Романенко, Жилин.

# 160
  • Мнения: 3 547


Вече съм на серия 25 от 2 сезон и мога да кажа, че ми омръзна да гледам тримата глупаци - Казанцев, Романенко, Жилин.

Вале, така се получава, защото гледаме всичко накуп Mr. Green...ако гледахме по една серия на вечер нямаше да има толкова ефект от претрупване, колкото усещане за разтягане на действието Wink

аз много се забавлявам точно с тези тримата, направени са с много ирония героите, изобщо наистина в образите на възрастните има голяма идея хумор.
даже не знам кой от тримата ми е по-смешен, Жилин много ме разсмива с тоя маниер да прави рязък и злобничък коментар веднага щом някой му обърне гръб.
актьорите са супер  Joy Joy Joy

много ми е смешен и Бондарчук в ролята на криещия се олигарх, валящ се на пода в тайната квартира  Laughing Laughing

естествено след първия сезон винаги вторите не са така интересни, но е явно, че сценаристите се стараят


след Молодёжка трябва да изгледаме и Закрытая школа Laughing Laughing Laughing


аз съм на 23 серия...чудя се Смирнов дали ще стигне до 3 сезон  newsm78

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 23:04 от lor

# 161
  • Мнения: 3 241
Лор, няма да издавам. Но ми се струва че поне единият глупак скоро ще бъде изметен с голямата метла.

# 162
  • Мнения: 3 547
охо, още един любимчик в Молодёжка

# 163
  • Мнения: 3 241
охо, още един любимчик в Молодёжка


Стигнах до него.  Grinning Добре е, че гаднярските роли са поверени на блестящи актьори.  Grinning Докато се ядосвам, успявам и да им се възхитя.  Grinning

Отдавна искам да споделя как класирам женските роли. Най-добро и лъчезарно лице - бабата на Миша. Актрисата Валентина Ананьевя е родена през 1933 г. тоест по време на снимките е на 80 години. Да е жива и здрава и все така хубава!


Следваща в класацията ми е Татяна от детския дом, актрисата е Елена Оболенская.


На трето място поставям приятелката на Бакин, Наталья Терешкова.


Да поясня, класацията ми е за миловидност.

# 164
  • Мнения: 3 547
Молодёжка 3 с нов любимчик на леда )))


що се отнася до съдържанието - май ще настане пълна каша  Rolling Eyes

чудя се след като видяхме Саша Соколовский и Миша Гаврилов в миналодишния Ледниковый период, дали няма някой друг красавец тази година да се пробва в танците на леда

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт