1001 НОЩ - Binbir Gece/🌷ХАЛИТ🌷БЕРГЮЗАР🌷 НОВИ ПРОЕКТИ - ТЕМА 263

  • 39 720
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 666
Лу, много хубава снимката на Хил и Лео. thumbsup Не го пиша само като запален хилеон Wink, наистина са много красиви, качествена снимка. В Туитър има взрив покрай нея Grinning Там и при рускините прочетох, че е от промо снимки на VS за полската публика, не разбрах обаче дали ще тръгва сериалът в Полша. Ето линк към полското издание: http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/zraniona-milosc-123 … manem,nId,2411739
Турските и руските фенове сами си отговарят на въпроса защо тази снимка не е показана в началото- много ясно, за да я има интригата. Grinning Ако се знаеше отначало за тази необикновена двойка, нямаше да го има вълнението и феноменът, който се случи. Peace И посланието, което VS отправя чрез тях Peace

Снимки на друга любима героиня Peace Дано се завърне поне за малко във втори сезон, много е готина! Макар, че се съмнявам- историческите личности доста внимателно ги показват в сериала.. Tired Излезе някаква информация, че Демет е поканена също за снимки във филм, ще видим.


И един много съдържателен колаж от рускините. Малкото момиче, което е наследило две невероятни качества от двамата си невероятни родители Peace Heart Eyes Самоотвержен борец за свобода като баща си и силно обичаща като майка си. Kissing Heart
" Неужели так ценна твоя Родина, дочка?
— Меня мой отец научил ценить свободу, научил не отступать.
— Ты ещё очень маленькая, дочка. Откуда ты знаешь что значит любить?
— От тебя знаю, мама!"



В другата тема g_georgieva08 е публикувала, че в Дата е качена преведената 20 серия! Безкрайно благодаря на екипа, който продължава с  превода! bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 15:17 от oncee

# 16
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Oнче.....Благодаря! Веднага я свалям! Hug
Благодаря на екипа на g-geоrgieva-08, Alexia i nepokistata за огромния труд ! bouquet bouquet
 Peace Peace Hug Hug bouquet bouquet

Прекрасните ХиЛеон....



Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 17:55 от vera17

# 17
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010

Привет на новата ватанка геджеманка Hug Hug

# 18
  • Мнения: 5 666
Хайде, сватбата почна Grinning married Two Hearts
Не знам дали някой от екипа на VS ще успее да присъства, феновете веднага ще ни информират Laughing Нека се порадваме на хубавата булка Айше хемшере и да и пожелаем необятно семейно  щастие! Two Hearts txtloves


 newsm04 newsm19 Wine Glass bigdance2

Забравих да пиша в предишните постове. Лу, възхищавам се на тези хора на почтена възраст, за които си писала и си показала в снимка, участващи в Похода на справедливостта! Peace Джу, разгледах и новите снимки от абатството- невероятни са! И- да, някъде в облака  е легендарният крал Sunglasses
Дарки, ако ни четеш- поздрави и прегръдки! Hug
Вера и Кики- благодаря ви за настроението, което ми създадохте от сутринта! Hug bouquet
Дженифър, посрещаме те с усмивка и отворени сърца Hug Ако не гледаш "Ти си моята Родина", няма проблеми, някои не сме гледали "1001 нощ" , но сме тук Laughing Peace Сериозно- всеки намира нещо, което обича и което му е интересно в темата Peace
И накрая, че да не се излагам много hahaha, да питам- коя е Джейда? newsm78 Аз, естествено, пак не знам Laughing

# 19
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Онче,....Джейда  - в сериала - Бену, е най -добрата приятелка на Шехерезада,
също архитект. Влюбена в Керем -приятел и съдружник на Онур във Фирмата....
 Повече нищо няма да обяснявам..
Който не е гледал "1001 нощ" трябва да го направи веднага!! bowuu bowuu Laughing Laughing Hug Hug bouquet bouquet

Ето ги!

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 19:31 от vera17

# 20
  • Мнения: 28 096
Който не е гледал "1001 нощ" трябва да го направи веднага!! bowuu bowuu Laughing Laughing Hug Hug bouquet bouquet

 Joy Joy Joy

Вера, трудно се преживява подобен факт, нали Joy Joy










За други сватбари не зная, но ние сме на първия ред



# 21
  • Мнения: 28 096








Много хубава двойка са Тууче и Джан Grinning

https://vk.com/vatanim.sensin?z=video328600451_456239852%2F90c63 … l_wall_-135955712

* *

Зад кадър

# 22
  • Мнения: 5 666
Който не е гледал "1001 нощ" трябва да го направи веднага!! bowuu bowuu Laughing Laughing Hug Hug bouquet bouquet
Вера, трудно се преживява подобен факт, нали  Joy Joy Joy
Ха, ха, аз съм калпазанката, ама вече ме преживяхте Joy И сериозно- искам да го гледам, когато имам време и когато съм спокойна, за да му се насладя. Сега нито имам едното, нито другото. Това, че пиша често тук, е лесна и приятна работа, като цяло ми е доста напрегнато. ooooh! Но с вас съм ОК Peace Hug А и като разбрах колко серии е "1001 нощ" #Crazy Трябва си време и спокойствие, ясно ми е ,че като го започна, спиране няма да има hahahaА пък вие завиждайте, че ще го гледам за първи път Mr. Green Joy Вера, благодаря за отговора за героинята от сериала! bouquet

Сега по предложение на Вера Hug публикувам линк за онлайн гледане на 20 епизод. Да са живи и здрави момичетата от екипа, много ни зарадваха с решението да продължат превода на VS! bouquet
В  групата "Любими сериали с превод" във VK е. Не става с линк, или аз както обикновено не се справям Laughing, просто търсете в групата. Peace
Пренасочват към този линк, така беше и с 19 серия, нещо им блокирало във VK: https://my.mail.ru/mail/kamelia.staneva/video/3/7.html?v-ref=vk
Радвам се много за премиерата на филма на Онур! Заслужава успех и хубави преживявания  нашият готин Тефик, особено след личните проблеми. Peace

И да се посмеем. феновете не спят, правят фотошопове на поразия Laughing Още колко има #Crazy Laughing

 Joy Joy Joy


Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 19:45 от oncee

# 23
  • Мнения: 5 820
   https://www.youtube.com/watch?v=8DL9HUBtM9Y Поздравявам всички с тази красива песен, изпълнена от Halit Ergenc. Вълшебен глас има.

   Приятна вечер на всички.  Hug

# 24
  • Мнения: 14 571
 Grinning

                       Още някоя снимка...

                       





Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 19:50 от vera17

# 25
  • Мнения: 28 096
Благодаря за поздрава, Jennifer_w! bouquet

2008 г. - интервю за румънска телевизия, в 3 части






С Джейда и Тарду Флордун

https://www.youtube.com/watch?v=mUtNvlG-uug





Зад кадър hahaha hahaha



* *
Нова от Мирай - Боран и Кубилай я харесаха - снимката Wink hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 5 666
Мирка  я смятам още за бебок, а  тя взривява социалните мрежи с тази снимка Laughing
Порасна момичето, очевидно е Laughing  А шарките на банския са малко в стил Хуан /Жоан  Миро, ама това аз го казвам, не съм видяла някой из нета да го е забелязал Joy Рускините и те ме умориха от смях с с коментарите си hahaha
Абе хубаво ни е момичето, и вече е млада жена ladyuu Само не знам поклонниците на забрадките какво ще кажат за тази хубава снимка с  краски в стил Миро на морски фон Wink Laughing
Лу е сложила снимката, от мен само художествения коментар Joy

И едни доста по-облечени Wink, но също симпатични младежи- Пънар и Кубчо Grinning

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 20:58 от oncee

# 27
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010





# 28
  • Мнения: 28 096
Какво да кажат забрадките, лайкват тихо и мечтаят Joy Joy За час има над 21 хил. лайка.

Зад камера - "1001 нощ" Laughing Laughing

https://www.dailymotion.com/video/xq4vm3_1001-noc-binbir-gece-ca … s-2009_shortfilms

# 29
  • Мнения: 14 571
 Grinning



            Из град Порто - Португалия, където са "нашите"...
            Древен град, под защитата на ЮНЕСКО ! Peace

        





   

И новата Мерием!  Laughing

Последна редакция: вт, 04 юли 2017, 05:32 от vera17

Общи условия

Активация на акаунт