Великолепният век Кьосем (Muhteşem Yüzyıl Kösem) №6

  • 89 873
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 31 349
На мен Берен много ми харесва. Обаче силно неприятна ми е майката на Мустафа, като вещица е. Грозна, злобна и все мърсотии мисли.

# 376
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
...  Боран Кузум като порасналият Мустафа няма как да не ви оставят равнодушни. Особено Боран. Който следи "Ти си моята родина" с Халит и Бергюзар, знае какво имам предвид.

О-о-о, да! Сериала не гледам, но Боран го "следя" Laughing

От

 

до

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 01:08 от tara_lezhka

# 377
  • Мнения: 147
Скрит текст:
Какво общо са имали в миналото Сафие султан и Мурад паша?

# 378
  • Мнения: 290
Скрит текст:
Какво общо са имали в миналото Сафие султан и Мурад паша?
Laughing Laughing Laughing Никой не знае. Според мен са имали нещо, но явно Сафие го е изкофтила сериозно като го е пратила на другия край на света. Не мисля, че ще ни се изясни някога. Само можем да гадаем.  Laughing

# 379
  • София
  • Мнения: 3 447
Много са ми смешни като почнат да при равняват света с мракобесната си империя. Цееелият свят! Това Франция, Англия, какво беше?

# 380
  • Мнения: 5 841
   Снощи чух, че Сафие е имала извънбрачно дете? Дали правилно съм разбрала! Ако е така, дали ще се разбере и заради това да започнат да я изнудват и заплашват?

# 381
  • Мнения: 4 214
   Снощи чух, че Сафие е имала извънбрачно дете? Дали правилно съм разбрала! Ако е така, дали ще се разбере и заради това да започнат да я изнудват и заплашват?
Не е извънбрачно. Съвсем "редовно" си е детето. И се явява чичо на султан Ахмед.

# 382
  • Мнения: 5 841
   Снощи чух, че Сафие е имала извънбрачно дете? Дали правилно съм разбрала! Ако е така, дали ще се разбере и заради това да започнат да я изнудват и заплашват?
Не е извънбрачно. Съвсем "редовно" си е детето. И се явява чичо на султан Ахмед.

   Благодаря за информацията.

# 383
  • Мнения: 19 525
   Снощи чух, че Сафие е имала извънбрачно дете? Дали правилно съм разбрала! Ако е така, дали ще се разбере и заради това да започнат да я изнудват и заплашват?
Не е извънбрачно. Съвсем "редовно" си е детето. И се явява чичо на султан Ахмед.
Съответно може би претендент за престола?
Скрит текст:
Става въпрос за Искендер, нали?

# 384
  • Мнения: 4 214
   Снощи чух, че Сафие е имала извънбрачно дете? Дали правилно съм разбрала! Ако е така, дали ще се разбере и заради това да започнат да я изнудват и заплашват?
Не е извънбрачно. Съвсем "редовно" си е детето. И се явява чичо на султан Ахмед.
Съответно може би претендент за престола?
Скрит текст:
Става въпрос за Искендер, нали?

Скрит текст:
аха  smile3521

# 385
  • Мнения: 19 525
Скрит текст:
Аз започнах да гледам сериите на руски и съм доста напред, та внимавам какво споделям да не разваля удоволствието на гледащите във Войо и по ТВ. Но да си кажа тук в скрит текст, че много ми харесва новата визия на Искендер - истински красив мъж с мачовски вид  Wink Преди беше едно момченце бледо и безлично, тази метаморфоза ме порази. Браво на сценаристите!

# 386
  • Мнения: 18 576
Аз пък си мисля, че би трябвало да стане ясно какво е имало между Кюмюджу и Сафие.
Така е много кофти със скритите текстове,щото сега човек се изкушава да прочете  Embarassed Mr. Green
Е, в кнрайна сметка сега не знам какво да говоря и аз ще го напиша в скрит текст.

Скрит текст:
Искендер дефакто сега може да се окаже, че има повече права да е султан от Ахмед. Интересно ми е дали ще се разбере това, предполагам,че да, той сега ще узнае кой е и Сафие също ще узнае. Голяма маймуна е, защо ли го е скрила навремето? Освен за да го защити от смърт? Дали ще го използва като коз сега в играта за престола?И той ще поддаде ли на манипулация?То ясно, че той султан няма да стане, и все пак интересно ще е как ще се завърти интригата там...

А искам да добавя, че още с повата на Пашата-аз го харесах. Нали предупреди Сафие, че тя има враг в лицето на Кьосем, нарече я султанка,поласка я, разбрал,че е добре да е на нейна страна и да й се хареса-хитър е, усети, в коя посока ще задуха вятъра.

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 13:47 от Мис Каролин Бингли

# 387
  • Мнения: 31 349
Аз пък си мисля, че би трябвало да стане ясно какво е имало между Кюмюджу и Сафие.
Така е много кофти със скритите текстове,щото сега човек се изкушава да прочете  Embarassed Mr. Green
О, 100 % ще се разбере! Любов е имало какво да е и после Сафие се е омазала, типично в нейн стил и той сега добре нагласи Кюсем и я научи как да я съсипе.

# 388
  • София
  • Мнения: 3 447
Няма да стане ясно какво е имало между Сафие и пашата. Някак недовършена остава линията. В началото сценаристите тръгнаха силно, но после сякаш пренаписва ха сценария в движение.
Аз на кой разправям, че ще за харесвате Искендер. Любимец ми е той.

# 389
  • Варна
  • Мнения: 915
Бройте ме и мен от феновете на сериала.
Нямах търпение за по на час лъжичка по бтв и си го гледам в you tube с руски дублаж .
Стигнала съм до 23 серия в оригинал.
Харесвам всички герои , дори и Сафие султан, въпреки отрицателният и образ има и моменти на човечност . Съпреживявам всяка серия , по натам стават доста тежки за чувствителни души, но ще го изгледам  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт