BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 661
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 2 010
  • София
  • Мнения: 2 481
Не че е важно, но единственият полезен бутон за мен в момента е "към старата версия".

# 2 011
  • Мнения: X
А, не само за теб.

# 2 012
  • Мнения: 54 464
После ще ви бъде много по-трудно.

# 2 013
  • Мнения: X
Ще им помагаме и утешаваме после, когато изчезне старата версия 😘😘😘 !

# 2 014
  • Мнения: X
Ако ми е трудно, или ще свикна, или няма да влизам във форума. Не обичам да се мъча. Тук съм за развлечение, не за зор.

# 2 015
  • София
  • Мнения: 2 431
Аз на комп съм си на старата. Както отдавна реших - ще карам на нея до последно, а мобилната ще ми е преходният адаптивен период.
 От телефона изпитвам затруднение да отида в конкретния подфорум, в който е темата. Преди ставаше с един бутон, сега - не. Ако го оправят, ще е добре.

Смятам за абсурдно (и много забавно), че по цял свят бутонът и жестът с палеца означава "подкрепям", "харесва ми", "одобрявам" или ако щете дори "+1", а тук има цяла тема, че този разпознаваем отдавна жест ще означава "полезен постинг", но не и другите значения....

# 2 016
  • София
  • Мнения: 2 481
Аз чета от телефон, но ползвам пълната, не мобилната версия. В СО например като вляза виждам някакви реклами, които не мога да изключа, и така се четат мненията, измежду  реламата.  Основното меню не го виждам  цялото. Цветовете са скапани,  радвам се, че сайтът се развива и пр. И пр., едни пари и кликове  се въртят, чудесно, но версията от 2008 беше друга бира.
Обичам да ми е лесно, защо да си давам зор. Това с полезността е много глупаво, и го знаете.

# 2 017
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Аз на комп съм си на старата. Както отдавна реших - ще карам на нея до последно, а мобилната ще ми е преходният адаптивен период.
 От телефона изпитвам затруднение да отида в конкретния подфорум, в който е темата. Преди ставаше с един бутон, сега - не. Ако го оправят, ще е добре.

Смятам за абсурдно (и много забавно), че по цял свят бутонът и жестът с палеца означава "подкрепям", "харесва ми", "одобрявам" или ако щете дори "+1", а тук има цяла тема, че този разпознаваем отдавна жест ще означава "полезен постинг", но не и другите значения....
Ама то може да го натиснеш и ей така, например на моя пост нито е полезен нито е забавен. Joy

# 2 018
  • София
  • Мнения: 2 431
Натиснах... а ти виждаш ли, че е отбелязан с палец постът ти, или това си е за мен само?

# 2 019
  • Мнения: X
Идвам само да кажа, че новата версия работи ужасТно на iPad. Сайтът се чупи през 2-3 минути. При цъкване върху цифрите за брой нови отговори нищо не се случва...

И на моя компютър го има този проблем, не ми се отварят новите отговори и си карам на старата версия. Май само на епъл-устройствата само се появява този проблем?

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 08:28 от Анонимен

# 2 020
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако ми е трудно, или ще свикна, или няма да влизам във форума. Не обичам да се мъча. Тук съм за развлечение, не за зор.
Всички свикват, даже и онези, които демонстративно се изнасят.

# 2 021
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Не че е важно, но единственият полезен бутон за мен в момента е "към старата версия".
hahaha hahaha hahaha
Майтапът настрана, но и за мен.

Лили,
ще свикнем, много ясно, но аз не обичам да си причинявам дискомфорт, ако не е крайно наложително, така че ще чакам до последно.

# 2 022
  • Мнения: 4 770
За прминаване на старата версия се добавя old. за пълна и oldm. за мобилна отпред в адреса. За преминаване на пълна от мобилна се премахва буквата m и за двете версии. Съответно за преминаване на мобилна версия се добавя m.

# 2 023
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
От телефона изпитвам затруднение да отида в конкретния подфорум, в който е темата. Преди ставаше с един бутон, сега - не. Ако го оправят, ще е добре.

Можеш и сега. Най-горе на страницата ти е, за тази тема е Правила, условия...

# 2 024
  • Мнения: 10 874
Натиснах... а ти виждаш ли, че е отбелязан с палец постът ти, или това си е за мен само?
Да, вижда, а вероятно получава и известие за това. Също така полезните мнения са видими в профила (Профил -> Публикации -> Полезни мнения) за всички потребители. Хубаво е да не се кликва просто така, а да се използва по предназначение.

Ако някой не е разбрал - има специална тема за бутона „Полезно“, в нея се обяснява за какво е всъщност.

Общи условия

Активация на акаунт