Мебели Краси - Красимир Симеонов ЕООД

  • 2 321
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
Отварям нова тема за тази фирма, тъй като старата(http://www.bg-mamma.com/?topic=596495) е затворена вече.
Преди да продължа ще цитирам две мнения от клиенти на фирмата от друг форум (http://forum.imoti.net/read.php?10,67628):

"За всички бъдещи клиенти на "МЕБЕЛИ КРАСИ" искам да сподея,че продавачките и собствениците,са изключително не коректни,успоредно с това върви и грубото и арогантно отношение на собственичката-Лилия Веселинова(така се представи)Крещеше по телефона като истеричка и се караше с мен относно доставката на холната ми гарнитура,наистина мебелите нямат гаранция,качеството-да не коментирам,и понеже съм дала толкова пари за гарнитурата си я ползвам,въпреки,че я видях същата в конкурентна фирма за много по-ниска цена!Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!"

"Фирмата е много некоректна, не си спазва договорите, иска се предварително заплащане, след което доставката не е ясна. Телефонен тормоз и заплахи/рекет по телефона от управителката Лилия Веселинова и истеричната и дългогодишна служителка Десислава Попова!!!
Тази фирма отдавна трябваше да е закрита..."


Потресена съм от обслужването и отношението на фирмата към клиентите им и се чудя как все още имат такива!! Явно все още има хора, които не са си поръчвали от тях...
Бяхме си поръчали доста скъпи мебели от тях.
След няколко месеца ходене по мъките - заплахи, рекет, кълнене от тяхна страна -  едвам успяхме да си ги вземем и то принудитлно!!!
Наистина: Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!
Съжалявам, че по-рано не прочетох мнения за тях!!!... а изглеждаха надеждна фирма с уеб страница и т.н.
Надявам се, такива фирми да бъдат санкционирани от когото трябва!!!

Последна редакция: чт, 13 юли 2017, 15:51 от Mona7

# 1
  • Мнения: 4
Внимавайте, когато пазарувате на тези места!!!
Имат магазини в Sky City мол в ж.к.Гео Милев, в ж.к.Борово и в Нова Деница в Младост 3!!

# 2
  • Мнения: 2
Здр.на всички.За да няма повече измамени и унижени клиенти може да дадете гласност в медийте - "Господари на ефира" например.

# 3
  • Мнения: 4
Здр.на всички.За да няма повече измамени и унижени клиенти може да дадете гласност в медийте - "Господари на ефира" например.

Обмислям и този вариант!
Надявам се обаче, повече хора да споделят за преживяванията си с тях и във форумите! Така, като потърси човек информация за тях, ще може да прочете, понеже не всеки има време да гледа телевизия или пък може да пропусне конкретното предаване!

Общи условия

Активация на акаунт