На море в България 2017г. - 3

  • 105 837
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 552
И ние тръгваме горе долу толкова часове преди това, колкото ще съвпаднат с настаняването.
Мразя ранното ставане, не виждам защо да си го причинявам преди път.
Едно време, когато колите бяха без климатици беше оправдано да се пътува нощем и рано сутрин, но сега вече няма смисъл.

# 31
  • Мнения: 3 392
Ние обикновено сме подготвили багажа предварително, ставаме и тръгваме. ММ не обича спирки по пътя, само ако се налага Laughing Редовно сме пристигнали поне два часа преди настаняване. Най-вероятно тази година ще хапнем някъде в Созопол, докато стане време на настаняване.
Миналата година ходихме на плаж при приятели, които бяха там по това време. В хотела се настанихме към 18 ч., след плажно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 17
Някой знае ли дали има свободна  зона на свети влас защото ако трябва  да давам по 24 лв на ден а не само  по8  за чадър  просто ще ползваме свободната зона

Има свободни зони.Тази година пак сме там,тъй като ни хареса.

# 33
  • Мнения: 70
Здравейте, бихте ли ми препоръчали семеен хотел, или може би къща за гости край Обзор, Св. Влас, Слънчев бряг, Созопол? Мястото не ни е толкова от значение, понеже сме с кола. Мисля, че студио е удачен вариант за двойка, като можем да си позволим до 70лв. на вечер, без изхранване, за 2-3 нощувки, наличието на басейн би било страхотно. Понеже не сме се спрели на конкретно място, а времето ни притиска се обръщам към вас - някак не мога да се доверя на офертите в грабо. Страх ме е понеже неочаквано се освободихме от ангажиментите си идните дни и няма да имаме време за резервни варианти. Благодаря много предварително на отзовалите се, обещавам отзиви след "почивката". Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 309
Здравейте, бихте ли ми препоръчали семеен хотел, или може би къща за гости край Обзор, Св. Влас, Слънчев бряг, Созопол? Мястото не ни е толкова от значение, понеже сме с кола. Мисля, че студио е удачен вариант за двойка, като можем да си позволим до 70лв. на вечер, без изхранване, за 2-3 нощувки, наличието на басейн би било страхотно. Понеже не сме се спрели на конкретно място, а времето ни притиска се обръщам към вас - някак не мога да се доверя на офертите в грабо. Страх ме е понеже неочаквано се освободихме от ангажиментите си идните дни и няма да имаме време за резервни варианти. Благодаря много предварително на отзовалите се, обещавам отзиви след "почивката". Simple Smile
За Обзор: хотели Алтея, Каза Мартинес; апартаменти Стела. В Созопол: хотели Бриз, Амон Ра и Лотос на ул. Одеса в новия град. Стига по това време да намерите свободни места.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 18:26 от fatalina

# 35
  • Мнения: 18 004
В Созопол почивахме в хотел Блу Ориндж, звъннете, на нас ни дадоха много изгодна цена, супер са стаите, има басейн и много добре заредено магазинче- кафе- сладкарница до него

# 36
  • Мнения: 70
Благодаря Ви много, че реагирахте толкова бързо. Мисля, че все някое от препоръчаните места ще се намери свободно. Улеснихте ни много, че всеки ни казва на място няма как да не си намерите нещо, но като знам колко много са хотелите и къщите за гости... щяхме да умуваме безкрайно. Ще споделя впечатления като се върнем! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 18 004
О, аз хич не вярвам в тия приказки. Цял ден обикаляхме, хубавите са заети, в смотаните може и да има места, не знам, не търсихме в такива. За този очаквах висока цена, но ни изненадаха много приятно, много бяха мили хората. А каква чистота беше...

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
Сетих се друго - да обсъдим как уплътнявате времето до 14 ч., когато е обичайното настаняване в хотелите? Ще се радвам на идейки, вероятно и на други ще е полезно Simple Smile
Ние тръгваме към 6-6:30ч сутрин по хладното.От В.Търново сме.Миналото лято например се отбихме в Джъмбо Бургас,  спряхме и на замъка Равадиново.Там убихме към час и половина.Тази година мисля да минем пак през Джъмбо и пясъчните фигури в Бургас.И въпреки това пак пристигаме към 12:30-13ч.Ако е свободно ни настаняват, ако не изчакваме малко.

# 39
  • Мнения: 48 007
Дами, как е плажа в Константин и Елена, свободна зона, паркинг, чистота?

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
Попаднах на обява за работа в аквапарк Нептун до Равадиново.  Mr. Green

http://www.alo.bg/4913807
 

# 41
  • Мнения: 11
Мнения за хотел Sunny Созопол и хотел Тропикс Св. Влас 🙂🏝http://www.hotelsunny.net/bg/home_bg.htm http://tropics-hotel.com/en/?option=com_content&view=categor … 78&Itemid=520

# 42
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Сетих се друго - да обсъдим как уплътнявате времето до 14 ч., когато е обичайното настаняване в хотелите? Ще се радвам на идейки, вероятно и на други ще е полезно Simple Smile
Ние тръгваме към 6-6:30ч сутрин по хладното.От В.Търново сме.Миналото лято например се отбихме в Джъмбо Бургас,  спряхме и на замъка Равадиново.Там убихме към час и половина.Тази година мисля да минем пак през Джъмбо и пясъчните фигури в Бургас.И въпреки това пак пристигаме към 12:30-13ч.Ако е свободно ни настаняват, ако не изчакваме малко.
Тръгваме в 4:00 от Благоевград. За поредна година сме в Приморско, в семеен хотел. Правя предварителна уговорка стаята да е готова за 12:00 часа. Пристигаме около 11:00, след 2-3 почивки по пътя. Хапваме нещо и се настаняваме. Собствениците са изключцително коректни.

# 43
  • Мнения: 4 143
Ние тръгваме към 7 от пловдив
Към 9.30-10 сме вече на плажа
Пием кафета,бири и хапваме там до към 14ч когато е настаняването
Защо да губим ден:kissing_heart:

# 44
  • Мнения: 192
Simple Smile
Има много свободна зона.
А може да си избереш и само шезлонг,или само чадър. Simple Smile



Много благодаря за бързия отговор!:smile:

Общи условия

Активация на акаунт