Лакове за нокти - 112

  • 70 536
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Всички сме брокатени за уикенда Grinning

Аз вчера се обзаведох с един брокат на Перфект, много, много ми хареса, розово злато и реших да се направя нещо ярко, тъкмо да пробвам и топа на Катрис 2 в 1 база и топ лак. Съчетах с ГР 57. На светлина и в стая изглежда обаче по различен начин. Намазах и краченцата, да са ми лъскавки Grinning


Скрит текст:

# 91
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Тина и този брокат е много хубав. Трябва да го потърся.

# 92
# 93
  • Бостън
  • Мнения: 13 493
Хм, любим летен... може би OPI Honey Rider


Скрит текст:
Намазах новите ILNP, харесват ми, на моя тен са си направо нюдове, да видим колко ще издържат:

И със светкавица:

В местните ДМ+Лили има разпродажби и някак неусетно се оказах с някакъв сив ревлон, 2 лака на Буржоа, 2 Перфекта и още нещо в тъмносиньо и един много секси golden rose rich color 33.

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 10:29 от Agent Provocateur

# 94
  • Мнения: 2 621
Момичета, неоните на Флормар по принцип ли са матови или аз съм попаднала на сбъркана партида?  newsm78  Вчера лакирах краката с Флормар Неон 001, пише, че е с блясък уж, а той се оказа матов. Не че няма да го ползвам, но го взех с идеята този цвят да има блясък.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Мисля че са с матов финиш, но те почти всички неони на която и да е марка са такива. С топ лак си стават като нормален лак.

# 96
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В ДМ видях база на Trend it up. Може би нея ще пробвам. Има и хубави лакове, но бях с мъжете и не си купих нищо.
Аз съм така

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 13:49 от Д и д и

# 97
  • Мнения: 2 621
Благодаря, Ивче! За първи път се случва да ми хареса някой неон и да си го купя, но не знаех, че неоните са с матов завършек. В крайна сметка ще си го използвам с обикновен топ лак. Вече се сдобих и с гел топа на Ейвън, неговият финиш много ми хареса.

# 98
  • Мнения: 1 306
densi, bouquet bouquet bouquet за темата  Heart Eyes
Любим "летен" лак - нямам. Всъщност, никакви "сезонни" лакове нямам.

# 99
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


~Di~, много, много любимо сиво Simple Smile Прекрасна комбинация!!!



И една от новите Малинки Simple Smile

Скрит текст:

# 100
  • Мнения: 1 306


~Di~, много, много любимо сиво Simple Smile Прекрасна комбинация!!!

И една от новите Малинки Simple Smile

Скрит текст:
Почти безобидн@, благодаря Hug Hug Hug
Страхотна "Малинка" Heart Eyes Цветът е много красив, но при нас няма откъде да се купи нищо на марката...
Сивият Flormar е много приятен цвят, но купих още 4 вида, докато попадна точно на това, което търсех Laughing Някога, някъде бях харесала подобна комбинация - розово/сиво, но чак сега й дойде редът. Много си я харесвам Blush

# 101
  • Мнения: 2 621
Много красива Малинка. Аз съм така:
Нещо не ми се получи позиционирането Joy

# 102
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Супер готини маникюри на последната и предишната страница. Heart Eyes

# 103
  • София
  • Мнения: 22 735
Благодаря за новата тема!  bouquet

Нямам любим летен лак, но любими летни цвтетове за  лятото са кораловите.

Sally Hansen 500:


Скрит текст:

# 104
  • София, България
  • Мнения: 631
Покрай вас се запалих по ваденките, днес ми беше и първият опит с тях. Не е перфектно, но смятам, че като за начало стана горе долу добре.

Общи условия

Активация на акаунт