Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 934
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Я да ва вида аззз, кой ко ял, пил и са.....веселиииил,  Mr. Green  Joy

Браус, хубави утчети,  bouquet

Лийке, ти на къв режим си, че таз паста със сирена на обяд мий съмнителна..... Whistling
 Joy  Hug

МамаМия,  Hug тая вечАр, кат никога, ММ цъфна рано, даже вечерята не беше готова. Та, докат сколасам..... Crazy
Утчитам,
Скрит текст:
закуска- яйца в масло,с извара, краставици, обяд- скумрия с много лимон, вечеря- бутче, салата, Ф    Crazy

Тъй, хайде, лекинка, аз ша позяпам още,  Hug  Hug

Тъкмо поствах и......видех това,
Joy  Joy  Joy
Ох, Мимс щях да събуда спящия мечок и шушка, а хич не е смешно, знам Hug

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 863

Лийке, ти на къв режим си, че таз паста със сирена на обяд мий съмнителна..... Whistling
 Joy  Hug

Ми аз си помислих, че паста е равно на хляб и понеже със сирена и гъби само, реших, че е режимна  Embarassed Не е ли?  newsm78 И като се има предвид, че беше направена от сина ми, беше много трогателно, а ти сега викаш нережимно...  Confused

Мими, дано се оправя бързо дрисока!  Hug

# 47
  • Мнения: 28 466
Не е смешно Джулието, Лили....вече д....о ме боли! В интерес на истината днес не беше толкоз зле дрискането, ама таз температура newsm78
Кво да прая, ако и утре не бивам ще ходя на дофтура!
Иначе красота, от дрисока падат кила..... hahaha hahaha
Куфандурата ме болеше яко, ам са след два аналгина помина!
Хем ми е трупясано , хем не мога да заспя...! Sick

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 23:49 от mimi.7299

# 48
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мимс, какво пиеш за бродирането? Препоръчвам ти Рекомфорт. Знам, че не е смешно ама....Кила падат, щот се обезводняваш яко. Когато пийнеш вода, даже ще си с плюс, но това е нормално, иначе организмът не би оцелял. Hug

Лийке, ми в белтъчен паста със сирена не е режимно, да. По-скоро е смесено хранене. Но щом детето го е направило, режим не минава, разбира се, че ще го хапнеш. Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 27 506
Ето ме и мен Hug
Скрит текст:
Аз нали снощи ви се похвалих, че днес ще работя вкъщи Mr. Green hahaha Ми няколко перални, готвене, чистене на цялата къща, миене с моп, простиране, изхвърляхме с брат ми разни непотребни вещи, къпане на детето (настоява да се къпе още във ваничката, съответно познайте как изливам водата и как боли кръст #Cussing out ), приготвям разни неща за мама тук като си дойде да е всичко уреденко, че нали утре пътуваме.....Искаше ми се денят да е още по-дълъг, бях планирала и къпане, бърсане на прах, достягане на багажа (добре, че половинатА НЕщА СА ОщЕ ВЪТРЕ Whistling ), миене на стените Mr. Green - не ми се смейте!, не миене на боядисани стени като Тудорка Laughing  - ние сме с много коридори и там сме налепили мраморно фолио, та то много лесно се мие Grinning
Нещо следобеда ми стана много зле изведнъж, лицето ми беше с много странен цвят, причерня ми (това беше преди да се развихря) и се наложи да легна малко....е, след около половин час разбрах, че няма да го бъде, детето през 2 минути идваше да ме пита разни неща... Crazy
 Hug

# 51
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
               Привет, набързо с отчета, че времето не стига:

З - 1/2 ябълка и кафе с мляко.
О - голямо парче пилешко месо; карфиол по ЖГМЪЦ -ки  Hug; люта чушка, ама мноооого люта  Whistling и малко зелева салата.
СЗ - кафе, чисто  Wink.
В - доматена салата с авокадо, зелен лук и овче сирене; КМ.

             

# 52
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Жгмъци,  Hug bouquet Hug благодаря за темата Hug
Ир, Hug bouquet ух, ей такова е моето кафе тази сутрин, но двойно Heart Eyes
Стреличке, Heart Eyes Hug Heart Eyes каквото било, било Hug Хора сме и трябва да си прощаваме. Целивам те сега  Heart Eyes, а ти пиши Heart Eyes
Мамексче, Hug ама то сурат тефтера е сякаш да видиш някой някъде и да доложиш на останалите Hug
Инджи, Heart Eyes Hug да ти доложа започнах чая, но си пия и вечерната иглика, за сега всичко е шест точки Mr. Green
Вики,  Hug Heart Eyes bouquet откраднах ти за днес менютоо, дано само намеря хубави млечччни царевички bouquet, а боба ще е от консерва, че няма кога Heart Eyes
Мими, Гени да оздравявате  Heart Eyes bouquet Hug
СтасиHeart Eyes Джулка,  Heart Eyes Вили,  Heart Eyes
Иринитко,  Heart Eyes Heart Eyes Hug и по поста ти личи, че си изморена Hug
Деси,  Hug изглади ли, ох аз сега ставам. В неделя изгладих три ризи, а то дойде четвъртък ooooh!
Ничия, Hug Heart Eyes дано тази нощ си поспала bouquet
Сиси,   Heart Eyes много кратичко вчера newsm78
Съншайнче, bouquet Hug bouquet успех с диетата Hug
Долче, радвам се, че при мама всичко е добре Hug
Балки,  Hug как ще ги мъкнеш после тези книги  ooooh!
За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 2 844
Добро утрооооо  Hug Hug Hug
Мими Hug Hug много се смях и аз на "посраната" Joy Joy, знам , че не е смешмо, дано днес си по- добре и без Т Heart Eyes Heart Eyes
Стреличке Hug Hug пиши си, налки сме се разбрали ,ч е тук може всеки да пише каквото иска, както го мисли и т.н., а и Мамексита Hug от нетърпение да види снимките го е казала.
Вангоби Hug Hug много се радвам, че е 6, и така ще бъде, закуската е един път Heart Eyes Heart Eyes
Ирка Hug благодаря за кафенцето bouquet
Мамамия Hug Hug това е супер, че си се харесала в рокля, може пък да ди намериш по- официална Hug Hug
Гени как е Тантурче Hug Hug Heart Eyes
Събота на гости ще ми идват сватовете( те децата не са женени, но ние така си викаме), тук са по морето и ще дойдат да се видим, а иначе са от Радомир - Ади HugИ мисля меню тези дни Simple Smile Simple Smile
А снощи взех от Лидл наденички с бекон и кашкавал - ми не са нищо особено, ма нямах нищо за вечеря и да стане по- бързо Mr. Green
Днес за закуска имам пъпеш, О - нахут със зеленчуци и салата;В - таратор и салата със сиренце
Долче Hug Hug доста си се изморила вчера Heart Eyes
Кати Hug Hug и аз чакам да стане нашата царевичка в градината и да си хапна Simple Smile
Иринита дано днес е по- спокоен денят ти Hug Hug
Прекрасен ден пожелавам и всичко много ви  Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Банда, стиснете ми палци, моля! Необходима ми е подкрепа! Благодаря! Hug

# 55
  • Мнения: 487
Добро утро  bouquet !
След плодов -1 кг. остава още един и махам каченото от морето и мога да мина спокойно в почивка Laughing Sunglasses
Стрела,Мамекс,не знам какво е станало,но надявам се да изгладите нещата.Обичам ви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Вангоби,  мммммм горски ягодки!:hug: Hug
Ир,страхотно кафенце  bouquet
Заната, Laughing приятна почивка!Много сте сладки!(видях ви във фейса) Hug Hug Hug
Мими,ще мине,летен вирус е сигурно,дано днес си ок! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Juls14 ,да представиш извинителна бележка  hahaha Joy
dolce miele ,лек път!
Liya_LT,щом е от детето приготвено ,се брои за режимно  Mr. Green  Hug
жгмъц ,прибра ли се вече? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Балкай Бартокомляс,супер е ,че намираш време за четене  Hug Hug
adoration_,стискам! Hug
Инджи,Радомир ?Супер ,ако решиш ти да има идваш на гости ще се радвам да се видим,Радомир ми е на 15 мин. Hug Hug
Вики Кати,Ади,Виляна,Деси,ВСИЧКИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След малко тръгвам за София,по работа.Стискайте палци,колата да не ми спретне някой номер,че и детето ще е с мен!


# 56
  • Мнения: X
Стискам, Адорейшън.

Гени, как е детенце?

Стреличке, и аз усетих, че ти стана кофти.
Пиши обаче, няма да ни зарязваш. Simple Smile

Долче, почивай малко и вземи отиди на лекар, може да ти изпише желязо и витамини, вземи мерки.

Вангобче, Вики, Инджи, всички Kiss

ПП Мими, точно такъв вирус има в момента. Бързо да минава.

# 57
  • Мнения: 1 617
Привет, бандюги!
Мими, душо, до колко "гоблена" го докара? Още ли бродираш ☺ Оправяй се!  Hug
Стреличке, МамексчеHug
Мили мои, на всички много усмивки! ☺

# 58
  • София
  • Мнения: 4 141
Aдорейшънче,  Heart Eyes fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Инджи, Сиси, Емке и МамаМия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз забравих да ви почерпя и бързам да се поправя Mr. Green Днес е Илинден, а ние си имаме Илиан. Та любими мои приятели за негово здраве, макар и виртуално Heart Eyes


# 59
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Адорче, стискам fingerscrossed
МамаМия, стискам, всичко ще е наред вече Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Вангоби да е жив и здрав Илиян bouquet
А, добро Ютруу Hug
Дреби е с шарка Whistling Така, че тази седмица аз вкъщи, др седмица с баща си Crazy Вчера и избиха и по личицето пъпките, много е пъпчиво милото, засега не я сърби, но днес ще й купим мехлем някакъв.. Милото, играе му се, вчера на детската площадка предупредих една жена, защото Лили тичаше да си играе с нейното дете и просто не мога да е спра, онази избяга като, че ли сме прокажени (полякиня беше), а Норвежците организират партита(ние няколко пъти сме канени досега, но ей го и без парти се разболяхме Laughing), като са болни децата, в тоя ред на мисли май трябва да питам познатите ми, ако искат да си заразят децата да дойдат newsm78.... както и да е... вчера ходихме на фестивал на храната Joy Дребо умря от кеф на един трактор, ей не слезна, искаше и крава да дои, но нито аз, нито баща й знае "метода", та пропуснахме доенето (дървена крава, с виме, и доиш hahaha Joy) Пийнахме по един ЖинЖифилов шот, дребо пи едно смуути и се прибрахме Whistling

Мими, и аз се посмях на твой гръб, но сега сериозно... аз лично се радвам като започна с бродирането, че голямо прочистване пада, така че само Т в момента е проблема, явно си лепнала някой смотан вирус, бързо да се възстановяваш Hug
Ади, честито на щерката, разумен шофьор на пътя да бъде, и безаварийно каране bouquet
Стреличке, хич не се впечатлявай, Мамексита дори не е искала да те засегне, сигурна съм Hug Ти сега кажи за козметиката, че ме "човърка" още как аджеба така се подмади ти, от първата снимка която показа и сега с Жгмъци, като те видях направо щях да падна, какво ползваш за лицето Flutter

Да ви пусна едно меню, да знаете от днес съм си наумила нещо пък да видим... много съм подпухнала и бузите ми висят като на булдог, абе много зле изглеждам сякаш съм се подула, на нищо не  блъскам в главата... та меню: З- кафе със сметана(от утре ще го коригирам, замислям се да спра кафето), О-мисля омлет(3 яйца, малко шунка или сиджук) и краставица, В- протеин ( Да, да знам, малко е, но просто искам да влезна до 1200кл за деня, защото това подуване нещо не ме кефи)

Хайде отиваме на площадката, дано да няма деца, та да избегна обяснения и предупреждения.... Чао засега, мноого гуш на всичкии Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт