Отношения и доверие

  • 14 916
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 121

По правописа ли го разкри? Laughing

# 151
  • Мнения: 1 760
Не знам какво се е писало прдните страници, обаче авторката да се погрижи малко за страха си от отхвърляне. Другото което е, мъжкият индивид достатъчно неудобрение е получавал преди, за да очкваш от него да действа мъжи и да те накара да го искаш всяка вечер по няколко пъти в себе си.... една жена освен, че трябва да е скромна трябва да  бъде и предизвикателна за мъжа, не може да седиш и да се правиш, че искаш нещо а междувременно да седиш отсгтрани, прикривайки за пред себе си, че си толкова заета, че не можеш да обърнеш внимание на удоволствията, да спреш да бъдеш дърво и да живееш, работата цял живот се върши, не може в края на живота си да кажеш достойно служих и се въздържах,,,, пак ще си в същата почва като другите!

Ох, очите ме заболяха от правописТните грешки, запуших си носа заради "прдните" страници, стомаха ми се сви от словореда. За брилянтната мисъл-думи нямам. Отивам да се лекувам.

# 152
  • Мнения: 10
Успешно излекуване!

# 153
  • Мнения: 10
Успешно излекуване!

# 154
  • София
  • Мнения: 16 194
"Удобрение" на руски значи тор. Оборска тор. А на български думата е "Одобрение".

# 155
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Това е писано от някого, бил в момента на откровението на кило и канче Simple Smile)

# 156
  • Мнения: 10
Така беше, досетливи сте. Въпреки това, в основата си поста е доста точен предвид ситуацията, колкото и хаотичен да се чете.

# 157
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
.... една жена освен, че трябва да е скромна трябва да  бъде и предизвикателна за мъжа ...
hahaha Трябвало. А къде пише, че трябва? Хем скромна (предполагам, за останалите мъже), хем и предизвикателна (предполагам, за партньора си). Като имате някои толкоз претенции към жените, не мога да разбера що не се ориентирате към жени с раздвоение на личността? Хем вие ще сте горди и спокойни и ще се чувствате страшни мъжкари, че си имате хем скромна, послушна и сгодна женица, хем и предизвикателна тигрица, хем и ще спрете да плямпате назидателно на останалите жени какви трябвало да бъдат според вашите разбирания. Трябвало, хайде бе. НЕ трябва която и да било жена да живее според и да се съобразява нонстоп с егото и измислените стереотипи на някой мъж.

# 158
  • Мнения: 7
Аз бих ти дала един савет влез в вапросния саит под някакъв псевдоним и започни чат с него без дасе разкриваш и ще получиш много одговори на вапросите си.и тогава ще разбереш дали си заслужава

# 159
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз бих ти дала един савет влез в вапросния саит под някакъв псевдоним и започни чат с него без дасе разкриваш и ще получиш много одговори на вапросите си.и тогава ще разбереш дали си заслужава

Марийке, влез в поста си и пусни проверката за правопис!
Бива неграмотност, ама твоето е отврат! #Cussing out

# 160
  • Мнения: 2 617
Аз бих ти дала един савет влез в вапросния саит под някакъв псевдоним и започни чат с него без дасе разкриваш и ще получиш много одговори на вапросите си.и тогава ще разбереш дали си заслужава

Марийке, влез в поста си и пусни проверката за правопис!
Бива неграмотност, ама твоето е отврат! #Cussing out
Все повече си мисля, че за достъп до писане във форум се налага да се прави елементарен тест за правопис.

# 161
  • Мнения: 25 737
Аз бих ти дала един савет влез в вапросния саит под някакъв псевдоним и започни чат с него без дасе разкриваш и ще получиш много одговори на вапросите си.и тогава ще разбереш дали си заслужава

Марийке, влез в поста си и пусни проверката за правопис!
Бива неграмотност, ама твоето е отврат! #Cussing out
Марчето, ако е от махлата, тя до форум се е добрала, вие ще я учите на правопис... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 162
  • Мнения: 7
Един вапрос.до товали стигнахте до моя правопис.можеби несъм сложила очилата а ида щях да забравя дави кажа чесъм циганка

# 163
  • Мнения: 25 737
Един вапрос.до товали стигнахте до моя правопис.можеби несъм сложила очилата а ида щях да забравя дави кажа чесъм циганка
ДушА, и без очила може да се ползва проверка правопис. Peace

# 164
  • Мнения: 7
Викаи на баба си душа

Общи условия

Активация на акаунт