Идея за "добавка" към латино-костюм

  • 1 293
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Може би малко късно се намесвам,но трико копувах зимата ог Борово.Намира се на самия пазар,на сергия в горната част.Триката са памучни,Български,цветове имаше много.Цената не си спомням точно,между 10-15лв.
А не става ли детско боди?Имаме такова,което прилича на трико.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А не става ли детско боди?

Някак си не ми се връзва с боди...
То е....едно потниче до над пъпа с една презрамка и пола полупрозрачна  Mr. Green Баща и като я видя не можа да каже нищо от удивление. Той обикновено реагира доста бурно на такива одежди, но сега нали е за концерт...нали е униформа... Laughing...нищо не може да каже, човека:)

Просто се надявам да е топло, пък и да настине...това е то, спорта иска жертви:)
Само чорапогащника остана...Ан Мери, ако видиш някъде такова нещо ще е супер!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
  Пак се включвам.
 Хубави трика има на Пиротска срещу халите. Имало и по-обикновени и луксозни от 20 лв до 50 лв. Също така в спортният магазин в Люлин 4.
Инфото го получих сега от една приятелка, която е купувала на дъщеря си. Довечера сме на пазар Grinning
  Reza вчера обикалях за чорапогащници и действително има достатъчно разнообразни цветове. На Графа имаше и оранжеви, и зелени, и сини, и шампанско, и жълти, абе всякакви(цени между 1.50 и 2 лв). Аз изчаках с покупката докато купя трикото, защото не знаех какъв цвят ще намеря и да не ми се наложи да комбинирам чорапогащника с трикото.
  Elan не е късно - аз имам приятелки и в Борово Wink
Намерихме и аксесоар за косата със същите турско сини пайети. Абе кича да е пълен Mr. Green
  Stella недей! Ще е много тъжна. А и тогава вече ще е хубаво времето.Щерката и тя ще има тържество на 23 май в двора на детската и ще е солистка (вече ни наду главите - не си представям да не отиде).

  Събитието е в петък, после ще кажа как е минало.

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

ЗЛАТО си ти!!!
Къде точно на Графа??

# 19
  • Мнения: 245
На ул."Коста Лулчев" (улицата зад хотел Плиска) има специализиран магазин за балетни работи и има и трика, много хубави са.
Обаче не съм поглеждала за цени.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421

ЗЛАТО си ти!!!
Къде точно на Графа??

Ами аз ходих в отсечката между Шишман и Евлоги Георгиев. Има няколко детски магазина и имаше във почти всичките. В единият, който е близо до Шишман имаше и оранжев и зелен.
Днес мисля да стигна и до Славейков, там със сигурност има подколоните.

Общи условия

Активация на акаунт