Малчугани- набор 1999г.

  • 3 013
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте мили моличета! Hug

Айде и ние да се запишем - Калоян навърши 7 на 11. 01 и вече го записах ученик в 81 -во  училище. Междувременно се обзаведохме и с братче (всички искахме едни хубави момичешки опашки - ама изглежда не ги раздават вече  Crossing Arms) та сега се чудя   Thinking на кой по- напред да обръщам внимание - приоритетите са следните - живи и здрави да растем и поетапно да се учим да четем!  bowuu  Засега е това - наесен ще му мислим! Hug

Хубав ден! Hug

# 46
Здравейте!Синът ми е роден на 10-02-1999 и вече завърши първи клас

# 47
  • Мнения: 2 013
Здравейте!Синът ми е роден на 10-02-1999 и вече завърши първи клас

Той е тръгнал на 6 на училище. Как се справяше? Аз малко се притеснявам за сина си в първи клас - струва ми се не особено готов. Родени са на 10.12.1999 г.

# 48
  • гр.София
  • Мнения: 47
Здравейте, всички!
Моят Виктор ще навърши 7 в неделя - 23.07. Сега сме в трескава подготовка на празника - торти, гирлянди, фойерверки....
А наесен с ... песен. В 01 СОУ. Много съм напрегната и притеснена, незнам какво ни чака. Надявам се всичко да тръгне гладко и без инциденти...
Засега моето гардже се справя отлично. Вече направи първи стъпки в учението в Алианс-а и съм обнадеждена! Дай боже късмет! Пожелавам на всички успех!

# 49
  • Мнения: 1 671
И моята Ралица е от набора!
Мили мами, изпълва ме такова умиление, като чета как всички се гордеете с децата си - изтъквайки големите за "крехката" им възраст постижения! Май всички са толкова напред "с материала", че другите ще има да ни догонват  Simple Smile
Моето момиче ще учи в ОУ "Княз Александър І-ви", гр. Пловдив! Дали ще намерим приятелчета тук?

Вили, всъщност ОУ "Княз Александър Първи" е сегашното име бившето на "Димитър Благоев". Значи децата ни ще учат заедно.

# 50
  • Мнения: 1 937
Ей, най-накрая!  Grinning
Коала, казвай коя е госпожата и бързичко да организираме срещата!   bouquet

# 51
  • Мнения: 227
Здравеъте!!! моят Александър също ще е ученик от тази есен - много се вълнува надявам се да е старателен!!! Успех на всички бъдещи ученици!!! smile3529, а до тогава весела ваканция!!! 1swing 1swing

# 52
  • Мнения: 3 164
А аз вече купих костюм на моя първолак bowuu(не официален, а спортно-гъзарски Sunglasses) сега чакаме и подходяща ризка.

# 53
  • Мнения: 2 768
Ей, че се зарадвах, че има тема и за нашия набор!
На 15.11 ще навърши 7г дъщеря ми Кристина, ще е ученичка в 8СОУПЧЕ А.С.Пушкин, Варна. Сега ни тресат приготовления (нищо, че я тръшна летния вирус), избираме чанти, несесери... Униформата вече е поръчана, ще е готова август. Не може още да чете, но не ме притеснява този факт. Все пак успешно издържа изпита при приема, теста й е много добър, учителката каза, че ще е много добра ученичка (блестяща даже каза).

# 54
  • Мнения: 1 671
Ей, най-накрая!  Grinning
Коала, казвай коя е госпожата и бързичко да организираме срещата!   bouquet

Вили, не знам, не съм питала при коя госпожа е, но можем пак да се видим, ако искаш.
Ще използвам тази тема, за да те поканя на една пловдивска среща на "Настоящи и бъдещи майки" с ГЕРБ, в петък от 10 ч. в офиса на ГЕРБ на бул. Княгиня Мария Луиза 29. Това е големият блок срещу църквата "Света Петка".
Момичета, извинете за офф-а Confused

# 55
  • Мнения: 1 937
Съжалявам Коала, в петък пътуваме за морето.
Все още дължа извинение и на mili.m, защото събрах купчина дрехи и играчки и още стоят вкъщи!
Не успях да се включа в акциите на пловдивските мами...засега!

Нашата г-жа се казва Йонка Парапулска.
Все още си нямам и идея какво ни чака, освен многото км., които моето момиче ще трябва да изминава всеки ден, за да ходи на училище!

# 56
  • Мнения: 1 671
Вили, приятно море. Като се върнете, сигурно вече ще съм научила ние при кого сме. В кой квартал живеете, че ще пътува с километри Раличка?

# 57
  • Мнения: 1 937
18 км. от Пловдив, според табелите  Simple Smile

Ще ви помагам с каквото мога! Ентусиазмът ви е заразителен....

Общи условия

Активация на акаунт