Ноември толкоз е далече, а бебче ни се гушка вече! (тема 3)

  • 60 769
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
Момичета, как мога да ви намеря във фейсбук? Дълго време ми беше деактивиран, а искам да следя групата и там. Благодаря Blush

# 61
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 5
Те са няколко групи  "Ноемврийски мами 2017" , "Ноемврийски БГ- мами 2017" , "Ноемврийчета 2017" ,
 "Термин ноември 2017"

# 62
  • Мнения: 85
Момичета, ние в момента сме на тема имена. Женско имаме от мнооого отдавна, но мъжко все не си харесваме и сега сме в чуденка.  Crazy Вие измислихте ли?

# 63
  • Мнения: 314
Ние и първия път едва избрахме женско име и тоя път пак момиче и вече е още по-трудно. Дано го измислим преди да родя. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 690
И аз съм малко в застой с имената. Уж последно казаха, че ще е момиче, но таткото е толкова суеверен, че дори не иска да коментира варианти за имена на този етап. На мен пък не ми е до ненужни спорове. Не смятам да го натискам, като се почувства готов, предполагам, че сам ще повдигне въпроса. Имаме време все още.

# 65
  • София
  • Мнения: 63
Нашето момче вече си има име, още като разбрахме какво ще е, мислих над това. Таткото не е ентусиаст по предложенията за каквото и да е, така че беше каквото предложа аз и се хареса и на двамата. Та не беше голяма драма всъщност. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета Simple Smile Чета ви от известно време и реших да се представя, казвам се Биляна, с термин 28 ноември и чакаме второто си момченце Simple Smile Синът ми много искаше сестричка и само говореше на корема ми, но май вече свикна с мисълта Wink
Като второ бебе повечето от покупките си ги имаме, но с името... това ще пак голям проблем и не Simple Smile не е по-лесно да се търси мъжко име, когато няма и да го кръщавате на някой конкретен човек.

Ще се радвам ако ме включите и във фейсбук групата, благодаря Simple Smile

# 67
  • Мнения: 116
Здравейте мами, има ли някой от Пловдив и дали ще ражда в Селена и при кой доктор. Аз съм при Борислав Иванов. А ходили ли сте на лекциите и как ви се струват Nerd Rolling Eyes

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Скрит текст:
Здравейте мами, има ли някой от Пловдив и дали ще ражда в Селена и при кой доктор. Аз съм при Борислав Иванов. А ходили ли сте на лекциите и как ви се струват Nerd Rolling Eyes

Здравей, Вили,
Аз съм от Пловдив, но се следя в София. Живи и здрави не знам как ще се стекат обстоятелствата и ако ще раждам в Пловдив ще е в Селената. От време на време ходя на допълнителна консултация при д-р Минев, но за жалост чакането при него е много голямо. Случвало ми се е да чакам по 5 часа за преглед, хем със записан час...И аз гледах, че се провеждат лекции и ми се стори доста интересно. Другият месец ако има може би ще ги посетя. Ти мислиш ли да идеш?

# 69
  • Мнения: 116
Скрит текст:
Здравейте мами, има ли някой от Пловдив и дали ще ражда в Селена и при кой доктор. Аз съм при Борислав Иванов. А ходили ли сте на лекциите и как ви се струват Nerd Rolling Eyes

Здравей, Вили,
Аз съм от Пловдив, но се следя в София. Живи и здрави не знам как ще се стекат обстоятелствата и ако ще раждам в Пловдив ще е в Селената. От време на време ходя на допълнителна консултация при д-р Минев, но за жалост чакането при него е много голямо. Случвало ми се е да чакам по 5 часа за преглед, хем със записан час...И аз гледах, че се провеждат лекции и ми се стори доста интересно. Другият месец ако има може би ще ги посетя. Ти мислиш ли да идеш?
Ами да доста се замислям, те сега са почивка, но септември мисля почват пак. Чувала съм, че си заслужава и май ще взема да отида да разбера нещо полезно, че колкото повече наближава само търся информация за всичко, пък там ще е от полза. При Иванов и аз доста чакам даже и с час Simple Smile

# 70
  • Мнения: 42
Момичета, ако искате да ви включим във ФБ групата ми пишете съобщение.

# 71
  • Мнения: 71
Момичета, оживено ли е много във фейсбук?

# 72
  • София
  • Мнения: 273
Момичета, оживено ли е много във фейсбук?

При нас е оживено, да,  който иска да пише на мен, или Alexisss Simple Smile

Рядко влизам тук в бг- мама, сега виждам, че има нова тема даже Simple Smile

Днес празнувам имен ден, и искам да почерпя виртуално за празника Simple Smile Нека Богородица ни закриля и да имаме прекрасни и здрави бебенца на термин Simple Smile


# 73
  • Мнения: 53
Момичета, имам един въпрос относно болничните. 45 дневният болничен ми започва на 22 септември. Проблемът е, че работя в детска градина (в момента сме във ваканция, но трябва да се завърна другата седмица) и съм цял ден на крак, навеждам се, нямам много почивки, боледувам често заради непрекъснатите настинки при малките, децата искат да ги вдигам, шумът, както можете да си представите е огромен... та, ми се иска да изляза в болничен преди така наречения 45 дневен... Мислите ли, че мога да получа такъв и ако да, от кого? АГ-то, който ми следи бременността е в отпуск до края на месеца, единственият ми вариант е от личния лекар или от ЖК. Кой според вас би ми издал толкова дълъг болничен?

# 74
  • Мнения: 71
 Може би ще се наложи да лежиш в болница за два, три дни. Знам, че е практика. Виж в Майчинството счетоводно. Там има компетентни.

Общи условия

Активация на акаунт