Алтернативни продукти за дамска хигиена 7

  • 71 796
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Няма никакъв риск. Един единствен е случаят на токсичен шок и то защото мадамата се е порязала с нокът, докато си е слагала чашата.

# 301
# 302
  • Мнения: 523
Препоръчайте ми чаша,за пръв път ще ми е Simple Smile

# 303
  • Мнения: X
Препоръчайте ми чаша,за пръв път ще ми е Simple Smile

Зависи от бюджета, с който разполагате. Аз съм много доволна от lunette, но те са по-скъпи. Като за първи път може би най-добре пробвайте с мелуна, техните чаши с с голямо разнообразие в размер, твърдост и дръжка.

# 304
  • Мнения: 6
Как избрахте размер, след раждането моята не ми е ок. Чуствам я голяма

# 305
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Как избрахте размер, след раждането моята не ми е ок. Чуствам я голяма
И мен това ме интересува, все още нямам цикъл, и все се каня да я "пробвам" да съм подготвена. Хич не ми се купува нова.

# 306
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Как избрахте размер, след раждането моята не ми е ок. Чуствам я голяма
И мен това ме интересува, все още нямам цикъл, и все се каня да я "пробвам" да съм подготвена. Хич не ми се купува нова.
Аз си взех комплекта на мелуна с два размера, като смятах, че определено съм за Л, след две раждания. Реших първо да пробвам с по-малката М и ми пасна идеално и нямам проблеми с нея.

# 307
  • Мнения: X
Много жени смятат, че като са раждали са за по-голям размер, но често по-малкият пасва по-добре. Зависи изцяло от височината на цервикса и силата на мускулите на тазовото дъно.

# 308
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 278
Миналия  месец изгубих моята Мелуна. Забравих къде я сложих, някой я е изхвърлил 😣 Чудя се пак ли същата да взема или друга.

# 309
  • Мнения: 6 993
И аз затрих някъде мойта Лунет, ама тя си навърши 10 годинки, така че...време и беше  и без това Grinning
За първи път ползвам през цялото време Лили Къп Компакт и се притеснявах, но няма за какво. Удобна си е, малко по-трудно я сложих първия път, много по-мека е от Лунет. Но няма фалове, всичко е тип-топ. Мислех да поръчвам нова Лунет, но ще поизчакам...още 10 години, ахаха Grinning

# 310
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 278
Мислих Лунет да поръчам, но сега се чудя за Лили къп. Smile

# 311
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Имам Лили къп (с ръбчето против разливане) и не съм особено доволна. Много ми е мека и трудна за поставяне, протича в по-силните дни. Карам си със старата Лунет.
Някой с мнение за Мерула ХЛ?

# 312
  • Мнения: 1 291
Аз съм с Мелуна ХL. На мен ми е голяма, среден ръст съм с три раждания. Обърнах я, за да я намаля като размер и сега е по-добре, но още ми идва по-длъжка. Взех си меката, защото смятах, че мускулите ми са слаби, но ако купувам нова, ще взема класик, не искам по-твърда, че имам проблеми с пикочния мехур. Flushed

# 313
  • Мнения: X
Аз пък много си обичам моята Лили (имам Lily Cup р-р B). Нея най-лесно я поставям, общо взето сама си се намества. Не ми протича и нощно време. Имам и Лунет, към нея посягам много рядко, само когато нямам друга чиста.

С това исках да кажа, че всичко е мнооого индивидуално и за съжаление няма как да знаеш, коя чашка ще ти пасне, без да си я пробвала. Tired

# 314
  • Варна
  • Мнения: 1 752
За Merula XL питах, но благодаря за отговора Simple Smile ето тази https://femininewear.co.uk/collections/menstrual-cups/products/m … ual-cups-xl?ls=en
Определено всичко е индивидуално и всеки трябва да си пробва, за да се ориентира.

Общи условия

Активация на акаунт