Game of Thrones 27- Enough with the clever plans!

  • 39 467
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 493
Е коя серия бяха казали че драконите не могат да летят повече от .... час май беше и че ако тръгне да напада ще трябва да спира.... нещо такова ми се върти... от този сезон беше.

# 706
  • Мнения: 9 991
Скрит текст:
с ледения дракон на Церсей трябва да се види сметката, за да има справедливост, но това е Гейм ОФ тронс, не се знае. Джайм няма ли да започне да я отсвирва най-накрая. Мисля не случайно го направиха симпатичен за нас.
Скрит текст:

# 707
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Eй ги Ромео и Жулиета

Скрит текст:

Аз съм страшна романтичка и клишетата ми влияят, та се умилих. Yum

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 712

Кога Джендри се е осъзнал като Баратеон,сигурно докато е гребал.   ooooh!

Irena, извинявай, че го вадя от контекста , но не мога да се въздържа.

Джендри се осъзна като Баратеон в сцената с пиявиците и 5-те минути преди и след това!!!!:imp:
Само с хубавото се свиква бързо! Wink

# 709
  • Мнения: 4 042
На няколко места чета коментари за зависимостта на Санса от Кутрето заради армията му, та се замислих. Това всъщност е армията на онова сукалче Робин Арин, на който Кутрето е настойник. Но Арин са един от главните родове, пазители на Изтока, така както Ланистър са на Запада, Тирел на Юга, Старк на Севера. Това Аринче, или пък Кутрето, как така Церсей не ги е задърпала още? Прекалено големи и важни ми се струват, за да минават между капките. Кралицата се готви за война, всички ресурси би следвало да мобилизира. Много нелогично обаче се случва във филма, седи си настойника на гаранта на Изтока през това време в Зимен Хребет със все армията, и си крои някакви си негови планове...

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Eй ги Ромео и Жулиета

Скрит текст:

Аз съм страшна романтичка и клишетата ми влияят, та се умилих. Yum

Ако е измръзнал от кръста надолу .... кучета го яли!:))))
Оп, извинявам се ... с повече инпатия .... ще го съживят орган по орган! хахахаха

# 711
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
JoyJoyJoy ама бил малък хаха,но пък ще е любов.Той ще я предаде и убие бла бла

Д2не знаят явно какво да правят с Арин. Майтап да го сватосат с Аря хаха

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 229
На няколко места чета коментари за зависимостта на Санса от Кутрето заради армията му, та се замислих. Това всъщност е армията на онова сукалче Робин Арин, на който Кутрето е настойник. Но Арин са един от главните родове, пазители на Изтока, така както Ланистър са на Запада, Тирел на Юга, Старк на Севера. Това Аринче, или пък Кутрето, как така Церсей не ги е задърпала още? Прекалено големи и важни ми се струват, за да минават между капките. Кралицата се готви за война, всички ресурси би следвало да мобилизира. Много нелогично обаче се случва във филма, седи си настойника на гаранта на Изтока през това време в Зимен Хребет със все армията, и си крои някакви си негови планове...

Проблема й на Церсей в една евентуална разправия с Арините е самата география на Долината. Има един вход - пред Кървавата порта - показаха я, когато Хрътката водеше Аря при лелчето, и е на практика непревземаема - Долината е превземана само веднъж - с дракон и то безкръвно.
Церсей просто няма нужните ресурси да нападне Долината - това е единия вариант.
Другия е, че Церсей може и да смята, че Кутрето е на нейна страна, нали в миналия сезон той прави разни телепорти до КЧ и обратно. Не се знае и какви гарвани са летели напред-назад, може да го има за троянски кон в ЗХ.

# 713
  • Мнения: 143
Eй ги Ромео и Жулиета

Скрит текст:

Аз съм страшна романтичка и клишетата ми влияят, та се умилих. Yum

Ох, моето сърце явно е кораво. Тази гледка ме ужасява.  Sick Joy

# 714
  • Мнения: 4 042
Скрит текст:
На няколко места чета коментари за зависимостта на Санса от Кутрето заради армията му, та се замислих. Това всъщност е армията на онова сукалче Робин Арин, на който Кутрето е настойник. Но Арин са един от главните родове, пазители на Изтока, така както Ланистър са на Запада, Тирел на Юга, Старк на Севера. Това Аринче, или пък Кутрето, как така Церсей не ги е задърпала още? Прекалено големи и важни ми се струват, за да минават между капките. Кралицата се готви за война, всички ресурси би следвало да мобилизира. Много нелогично обаче се случва във филма, седи си настойника на гаранта на Изтока през това време в Зимен Хребет със все армията, и си крои някакви си негови планове...

Проблема й на Церсей в една евентуална разправия с Арините е самата география на Долината. Има един вход - пред Кървавата порта - показаха я, когато Хрътката водеше Аря при лелчето, и е на практика непревземаема - Долината е превземана само веднъж - с дракон и то безкръвно.
Церсей просто няма нужните ресурси да нападне Долината - това е единия вариант.
Другия е, че Церсей може и да смята, че Кутрето е на нейна страна, нали в миналия сезон той прави разни телепорти до КЧ и обратно. Не се знае и какви гарвани са летели напред-назад, може да го има за троянски кон в ЗХ.

Мина ми през ум и това, не е изключено. 

# 715
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Едни белтъци все се хвърлят хаха

# 716
  • Мнения: 4 042
Едни белтъци все се хвърлят хаха
Джони много магнетичен поглед вкарва, всъщност има много красиви черни очи, малко като на Джони Деп. Но за съжаление не е толкова пластичен актьор, пробваха го и в игрален филм, ама... не става май само с поглед  Simple Smile Това дето го мислим за негова роля в GoT май си му е стереотип на човека. Не можа да ни изненада в "Помпей" с нещо ново.

# 717
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да така е, аз друг тип мъже харесвам , но защото много обичам книжния Джон и този си ми харесва, нищо, че е бузачно. Но аз обичам и книжната Дани и Санса Grinning

# 718
  • Мнения: X
Скрит текст:
Някакви зорки очи видели, че по време на битката на островчето вълкът от меча на Джон бил отворил очи. Уж Бран гледал.

Само бъзици за този Бран... "Изглеждаше много красив, докато те ръфаха зомбитата"... "Изглеждаше много красива, докато драконът ти умираше". Crazy Grinning hahaha

# 719
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
HAHAHAH Глупости хахахахаха

Общи условия

Активация на акаунт