Кога започнахте с първите покупки за бебчо?

  • 1 772
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 040
Когато се роди детето - тогава купихме всичко ..
От суеверие или не, просто така бях решила  Peace

# 61
  • Мнения: 113
Когато бях бременна със сина си (2000 г. ) всичките баби нищо не ми дадоха да си купя и аз страшно съжалявах после защото нищп не беше каквото исках, даже бяха взели бархетни пелени ако не искам да ползвам памперси newsm78. Тайничко аз бях взела един комплект дрешки и една много сладка бибка още в първите месеци. Обаче сега... Stop няма да повторя грешката. Хич не мисля да им се заслушвам на бабините съветчета Naughty. Макар засега само да планувам евентуална втора бременност имам вече някои покупки! Laughing Може да е прибързано но сега мога, сега си харесах и сега ми душа иска!
 Леко бременеене и раждане , и майчинство и покупки и ....каквото ти се падне!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 87
Аз сам в осмия месец и тепърва започвам с покупките.Чесно да си кажа и аз съм малко суеверна,но предпочитам всичко аз да си избера отколкото да ми купуват бабите.Мъжо ми е доста ангажиран човек и не ни остава време да излезем двамата да набележим каквото и да е.Така че започвам лека полека да купувам по-необходимите неща с бабите.Е,за тежичките ще трябва и той да се включи.Нама как.  love001

# 63
  • софия
  • Мнения: 25 460
От 5тия месец. Предпочитам аз да си избера нещата, а освен това мисля, че на всички близки ще им бъде много по-приятно, когато се роди бебка, вместо да търчат като луди калинки по магазините, спокойно и радостно да празнуват и ни чакат да се приберем вкъщи. Освен това и на семейния бюджет се отразява по-леко всеки месец да отделяме по малка сума за купуване на неща, отколкото за 1 месец да трябва да извадим най-малко 1000 лв.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 13:46 от zvanche

# 64
  • Мнения: 4 362
От 5-ти 6-ти месец започнах по малко да купувам

Общи условия

Активация на акаунт