Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 599
  • 616
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 144
Не знам не съм давала заедно може ли да давам дормикинд и дентокинд.Как се дават може ли информация.
Дормикинд по 4 таблетки на ден, Дентокинд по 6 таблетки на ден.
Държим на №2 и №7, защото правят зъбите здрави, грижат се за костите, а №7 много релаксира и успокоява. Давали ли сте соли досега?

# 241
  • Мнения: 668
Давала съм само сол номер 3

# 242
  • Мнения: 668
А колко дълго можем да ги използваме?

# 243
  • Мнения: 144
А колко дълго можем да ги използваме?

Кое?

# 244
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Сол номер 3 на едногодишни бебе за подсилване на имунитета при наличен вече проблем (зачервено гърло) ОК ли е? 3х1 ли е правилната дозировка?

Преди ме бяхте посъветвали покрай зъбоникненето да давам и 2,5,7 за здрав сън и спокойствие. Те как се дозират?

Благодаря предварително за отделеното време!

# 245
  • Мнения: 144
Сол номер 3 на едногодишни бебе за подсилване на имунитета при наличен вече проблем (зачервено гърло) ОК ли е? 3х1 ли е правилната дозировка?

Преди ме бяхте посъветвали покрай зъбоникненето да давам и 2,5,7 за здрав сън и спокойствие. Те как се дозират?

Благодаря предварително за отделеното време!
Имате ли солите?

# 246
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
В момента само 3!

# 247
  • Мнения: 668
Дентокинд и Дормикинда.Имам и по галям син на 3години искам да давам профилактично сол 3 колко месеца се дава.

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 10:29 от bubanka

# 248
  • Мнения: 144

Трябват веднага №3 и №4 на всеки час по таблетка от всяка 8 пъти на ден. Добавете и Имунокинд по таблетка 3 пъти на ден и така цяла зима. Солите са с логото на DHU и се продават само в аптеките. В момента е важно детето да се оправи. След това ще мислите за други комбинации, но забележете, ако давате Имунокинд и соли №3, №6, №7 се грижите и за имунитета, и за съня на детето. Действайте, важно е да не се губи никакво време сега. От първата аптека вземете и №4!

# 249
  • Мнения: 144
А колко дълго можем да ги използваме?

Кое?
Дентокинд и Дормикинда.Имам и по галям син на 3години искам да давам профилактично сол 3 колко месеца се дава.
Дават се с месеци, ако трябва, няма привикване, няма вредни действия. На каква възраст е по-голямото дете?

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 10:28 от bubanka

# 250
  • Мнения: 668
Скрит текст:
А колко дълго можем да ги използваме?

Кое?
Дентокинд и Дормикинда.Имам и по галям син на 3години искам да давам профилактично сол 3 колко месеца се дава.
Дават се с месеци, ако трябва, няма привикване, няма вредни действия. На каква възраст е по-голямото дете?
Благодаря ви за отговорите голямото дете ще стане на 3год след два месеца.

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 10:28 от bubanka

# 251
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
И аз благодаря за отговорите за солите! Снощи късно прочетох поста и нямах възможност да реагирам със сол 4, но днес вече давам и двете!
Само не разбрах - да продължа на всеки час по едно от двете 8 пъти дневно през целия зимен сезон, така ли? Или да намаля дозата? И това е за добър имунитет?

# 252
  • Мнения: 677
Трябва да купя на детето от тези за хиперактивни,,, Може ли да се комбинира с някой модел от шуслерови соли соли- нещо за концентрация,съсредоточаване?

# 253
  • Мнения: 144
И аз благодаря за отговорите за солите! Снощи късно прочетох поста и нямах възможност да реагирам със сол 4, но днес вече давам и двете!
Само не разбрах - да продължа на всеки час по едно от двете 8 пъти дневно през целия зимен сезон, така ли? Или да намаля дозата? И това е за добър имунитет?

Не, комбинацията за солите е за лечение. Пишете ни как е детето и след това ще започнете комбинацията за имунитет. Засега давате по този начин.

# 254
  • Мнения: 144
Трябва да купя на детето от тези за хиперактивни,,, Може ли да се комбинира с някой модел от шуслерови соли соли- нещо за концентрация,съсредоточаване?

Какви са проблемите първо уточнете?

Общи условия

Активация на акаунт