Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 798
  • 616
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 61
Ползвали сме дентокинд при никнене на зъбки, много добър продукт, дормикинд- при неспокоен сън-невероятен резултат!

# 391
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте! Ползвала съм Дентокинд при никнене на зъбките на детето от 7-мия месец до 2 годишна възраст и съм много доволна от резултата, защото намали неспокойството и болката и синът ми спеше по-спокойно. Важно за мен беше, че това е хомеопатично лекарство и няма противопоказания.
Весели празници!

# 392
  • София
  • Мнения: 1 894
С коликите при малкия ми син се справихме успешно с Коликинд.

# 393
  • София
  • Мнения: 8 400
Лекар по дентална медицина съм и препоръчвам Дентокинд на пациентите ми, които имат бебета и им никнат млечните зъбчета. Отзивите са много добри! Поздравления за Мама Натура и цялата гама от продукти за мъничетата.Simple Smile

# 394
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Здравейте!

Ползвала съм "Дентокинд" за зъбките, когато децата бяха малки.Simple Smile

# 395
  • Мнения: 281
Здравейте изписаха ми  хомеопатични лекарства  за бактерия в Гърлото Стафилококи ауреус?  Мъж на 26 г.
СТАФИЛОКОКИНУМ 15 СН
СТРЕПТОКОКЦИНУМ 15 СН
ТОНЗИЛОТРЕН ТАБЛ. * 60

 как да ги пия ? на гладно или след хранене ? с вода ило без вода ? ИЛИ ДА ГИ СМУЧА ПОД ЕЗИКА ?

Последна редакция: чт, 28 дек 2017, 22:38 от waynubg

# 396
  • Мнения: 1 001
Използвали сме Дентокинд за каката, когато започнаха да изникват кътниците. Доволна съм и при необходимост бих го използвала след време и за бебето.

# 397
  • Мнения: 13
Единственото нещо което ни помогна при коликите беше Коликинд, много съм доволна от него.

# 398
  • Мнения: 3
Някой пробвал ли е с ММС ?

# 399
  • Мнения: 311
Давала съм Дентокинд на детето, когато му никнеха зъби, а сега дава Имунокинд за повишаване на имунитета. Доволна съм от двата продукта

# 400
  • Мнения: 427
Ползвали сме продукта за стомашни неразположения, от който бяхме много доволни, когато синът ми беше по_малък.

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,имам въпрос,дано все още да отговаряте в темата.
Моят син има главоболие,ходихме на детски невролог и след ЕЕГ диагнозата е мигрена,лечението-Нурофен.
Но в книжките,които ми изпратихте видях,че Шуслерова сол 7облекчава мигрена и купих.При криза как се дава?На всеки час по таблетка ли?

И в същите книжки видях комбинация шуслерови соли 2,5 и 7.За укрепване на нерви и искам да я пробвам,но солите съдържат пшенично нишесте.Пише,че не е опасно за хора с глутенова ентеропатия,но малко се притеснявам.Безопасни ли са наистина?

Много ви благодаря за книжките,излекувах сина ми от грип с Шуслерова сол номер 3 и един хомеопатичен препарат на Боарон.Изключително леко го изкара,а аз съм на антибиотици и още бухукам,поне вече съм по-добре.

# 402
  • Мнения: 144
Здравейте изписаха ми  хомеопатични лекарства  за бактерия в Гърлото Стафилококи ауреус?  Мъж на 26 г.
СТАФИЛОКОКИНУМ 15 СН
СТРЕПТОКОКЦИНУМ 15 СН
ТОНЗИЛОТРЕН ТАБЛ. * 60

 как да ги пия ? на гладно или след хранене ? с вода ило без вода ? ИЛИ ДА ГИ СМУЧА ПОД ЕЗИКА ?

Здравейте. Тонзилотрен се приема 15-30 мин. преди или след хранене, за да е чиста устната лигавица и да се усвои лекарството по-добре. За оптимален ефект поставяйте таблетката да се разтвори под езика.

# 403
  • Мнения: 144
Здравейте,имам въпрос,дано все още да отговаряте в темата.
Моят син има главоболие,ходихме на детски невролог и след ЕЕГ диагнозата е мигрена,лечението-Нурофен.
Но в книжките,които ми изпратихте видях,че Шуслерова сол 7облекчава мигрена и купих.При криза как се дава?На всеки час по таблетка ли?

И в същите книжки видях комбинация шуслерови соли 2,5 и 7.За укрепване на нерви и искам да я пробвам,но солите съдържат пшенично нишесте.Пише,че не е опасно за хора с глутенова ентеропатия,но малко се притеснявам.Безопасни ли са наистина?

Много ви благодаря за книжките,излекувах сина ми от грип с Шуслерова сол номер 3 и един хомеопатичен препарат на Боарон.Изключително леко го изкара,а аз съм на антибиотици и още бухукам,поне вече съм по-добре.

Здравейте. Не става ясно дали искате да приложите на детето комбинацията от Шуслерови соли №2, 5 и 7 и дали то има непоносимост към глутена или вие? Молим за повече информация, за да можем да бъдем точни в препоръките си.

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,на детето смятам да давам само сол номер 7.
Комбинация със соли 2,5,7,смятам да пия аз.Детето ми няма глутенова ентеропатия,аз имам.Мислех,че съм с улцерозен колит,бях в София в университетска болница,почти са сигурни,че не е улцерозен колит,а хранителни непоносимости.Направих си кръвни изследвания-антиглиадинови антитела,уви,положителна съм за глутенова ентеропатия,от дете съм с проблеми,но тогава тази диагноза не е била много известна.
Имам и още един въпрос ако е удобно-Шуслеровите соли предизвикват ли оздравителни кризи?

Общи условия

Активация на акаунт