Успешна бременност с помощта на.....

  • 4 301
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 669
Записвам се и аз да следя. Вече станаха 6 години опити. Преди 4 години бях забременяла /спонтанно/ за последно. След като открихме, че ембриончето е с хромозомна аномалия и се наложи прекъсване, повече не съм забременявала. От тогава 3 инсеминации, 1 ИКСИ, чакаме и за фонда. Уж всичко е наред, а всеки преглед ме изкарва извън релси за дълго време. А мина време и мисля, че вече съм спокойна, преживях го и т.н. А може би не?...
През това време съм ходила на различни места, манастири, пещери, почивки, релакс, с мъжа ми, с приятелки, медитации, йога. Мисля си, че преди като забременявах, макар и неуспешно, бях с 10 кг по-малко, правех по-често йога и бях спряла временно млечните продукти...

# 16
  • Мнения: 516
Записвам се и аз да следя. Вече станаха 6 години опити. Преди 4 години бях забременяла /спонтанно/ за последно. След като открихме, че ембриончето е с хромозомна аномалия и се наложи прекъсване, повече не съм забременявала. От тогава 3 инсеминации, 1 ИКСИ, чакаме и за фонда. Уж всичко е наред, а всеки преглед ме изкарва извън релси за дълго време. А мина време и мисля, че вече съм спокойна, преживях го и т.н. А може би не?...
През това време съм ходила на различни места, манастири, пещери, почивки, релакс, с мъжа ми, с приятелки, медитации, йога. Мисля си, че преди като забременявах, макар и неуспешно, бях с 10 кг по-малко, правех по-често йога и бях спряла временно млечните продукти...



Аз все още не знам дали работи в полза за успешна бременност в началото сме,но ми направи впечатление на това което изчетох и след като я приложих.Става въпрос за ''Пайда Ладжин''.Това което ми направи впечатление е че всъщност са запушени меридиани и от там идва целият проблем .Другото което също мисля е за ша поне аз съм пълна със нея,а си мислих че добре съм си пречистила,но се оказа съвсем очевидно друго.И другото което оказва се че това е единственият начин за изкарване на токсини,всичко друго не действа,това го виждаш с очите си как излиза.Но знам че токсини пречат на бременност.Отнема доста време но е безплатно.Хубаво е който иска да се пробва трябва да прочете книгата задължително тя не е голяма.

# 17
  • Мнения: 39 325
Клечах над една картичина и отпушвах тръби с вряла зелка.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 165
Клечах над една картичина и отпушвах тръби с вряла зелка.
и чак сега споделяш  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 516
Клечах над една картичина и отпушвах тръби с вряла зелка.


Успя ли да ги отпушиш?

# 20
  • Мнения: 39 325
 smile3521

Бамба, не е ставало на въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт