Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 589
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 17 779
Няма за какво да се извиняваш  bouquet
Беше предложение към всички, за да сме си по- полезни.

# 301
  • Мнения: 6 001
Благодаря ви Flowers Hibiscus
Моите са твърди, пробвах да дръпна, но са късички и отделно не излизат.
Просто другата седмица заминаваме на почивка и искам или не ще трябва да ги избръсна, а исках да видя как ще се повлияят.

# 302
  • Мнения: 10 264
Сега ги остави така до другата седмица, вечерта преди да тръгнете ги обръсни. Остави ги до тогава ще почнат да се измъкват. Но ти и сега да ги махнеш, те за ден два пак ще избият, така че пак ще имаш време да видиш какво точно се случва.

# 303
  • Мнения: 6 001
Да, до другия петък съм решила да ги оставям, и без това е зима имам възможност Grinning
Едно врастнало ми се появи, което е моя най-голям страх, предвид това, че правя лазерна епилация, за да избегна точно такива косми. Дано е било единично.

# 304
  • Мнения: 10 264
ясно, според мен и врасналото ще се махне, ако лазера му е прицелил корена, няма как да уживее.

# 305
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Искам да направя лазерна епилация на горна устна. Кое студио бихте препоръчали в София? Мислех си за Версус?

# 306
  • Мнения: 5 872
Здравейте! Искам да направя лазерна епилация на горна устна. Кое студио бихте препоръчали в София? Мислех си за Версус?

Няма как да бъде отговорено на този въпрос, защото всеки ще препоръча студиото, в което ходи, тъй като няма опит с други центрове, за да каже дали са по-добри. Simple Smile Малко са дамите тук, в темата, ако изобщо има такива, които са посещавали повече от 1-2 студиа. Аз самата от отдавна се каня да обиколя повечето читави центрове в София, за да направя адекватно сравнение, и все отлагам.

И, все пак, за да съм по темата - добри места за лазерна епилация се водят: "Борекс", 'Skin Line', 'Versus', "Лазер Център" - като за последното е малко относително, защото в темата е имало и негативни отзиви за него.

# 307
  • София
  • Мнения: 934
Аз имам опит с малко квартално салонче и не съм доволна от резултата. За това въпросът ми е по-скоро към тези, които са направили необходимия брой процедури и имат ефект, който е останал във времето.
Имаче да поясна, че кожата ми не е светла, космите черни, но не дебели.

# 308
  • Мнения: 300
Привет от мен, момичета! Включвам се в темичката, споделяйки жалък опит с фотоепилация ръце. Преди време започнах да правя тези процедури, защото от колата маска се врастваха ужасно и ми се получавах едни пъпки, които през лятото няма как да замаскираш. Започнах да правя фотоепилация, но не издържах на болката- явно прага ми е и нисък и така спрях след петата процедура. Сега ме хваща яд на мене, защото давах по 60 лева за двете ръце и спрях насред нищото, защото ми беше неприятна интервенцията. После взех да се навивам за лазерна епилация, мислейки си че при нея не боли, но уви. Оказва се, че и там имало болка. Моля някой да сподели много ли боли, защото лятото наближава, а не мога с кола маска или бръснене да премахна космите, това са супер остарели методи.

# 309
  • Мнения: 663
Tsveta_D, не се притеснявай. Болка при лазерната епилация няма, когато се прави с подходяща апаратура и от професионалисти. При мен дори нямаше никакво раздразнение на кожата след процедурата.. все едно не съм ходила на епилация.  Peace Ти само ръце ли искаш да третираш?

# 310
  • Мнения: 6 001
Съвсем никаква болка не бих казала, че няма с лазерна епилация.
При различните части на тялото е различно, но определено има известен дискомфорт. Не е нещо непоносимо и постоянно, но си усещаш лазера.
Аз стисках зъби само около глезените и сгъвките на коленете.
Абе, търпимо е, давай смело.
Моите косъмчета взеха да падат.

# 311
  • Мнения: 300
Мисля да започна от ръцете, защото те са ми по-проблемна зона. Иначе имам и мустачки, които засега и тях отстранявам с кола маска. Наскоро забелязх, че под брадичката са ми излезнали буквално три-четири черни косъмчета, които мисля да дръпна с пинсетка. Rolling Eyes Една приятелка сподели, че я боляло от лазерна та затова се питам дали да се хващам на хорото въобще.

# 312
  • Мнения: 10 264
Болката си е доста голяма, в зависимост от областта която третираш. Мен с един и същ лазер ме обезкосмяват – под мишници и крака не усещам нищо, абсолютно нищо. Но горна устна и интим е някакъв ад. Ръце не съм обезкосмявала и нямам идея каква би била болката там. Имай го в предвид. Не си вземай пакети. Върви, пробвай, ако не можеш да търпиш не знам как ще продължиш ако си си взела пакет, а едва ли ще искат да ти връщат пари.

# 313
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Последно на сесията операторката реши да пробва дали мога да понеса следващата потенция. Малеее, сълзи ми текнаха изпод очилата, докато успея да й кажа да намали! ДОбре, че светна само 1-2 пъти, ужасно ме заболя. Иначе си е търпимо, а и с разреждането на космите става още по- леко, предполагам( поне за лицето съм убедена, че е така, а мишници изобщо не усещам като ме щракат).

# 314
  • Мнения: 300
Значи все пак боли тази лазерна епилация? Ужас. А всъщност каква е цената на лазерна епилация ръце?

Общи условия

Активация на акаунт