Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 594
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 17 780
Ами да, моите представи са малко странни. Но точно между лакътя и рамото визирам, че е мъх- тънки, късички и депигментирани някак (не руси).
Аз за себе си съм сигурна, че би се вмошила картинката, ако тръгна да епилирам мъхчетата. Защото на ръцете от лакътя надолу ми се попромениха, когато тръгнах да ги епилирам. Нямаше чак наложителна нужда, но все пак ги опатках и самата ми кожа леко се влоши, защото е чувствителна.

# 556
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Моят опит с краката сочи категорично, че космите се разреждат, и то много, с епилатор. Почти 20 години ползвам епилатор( долна половина на краката) и с просто око се вижда колко е разредено окосмяването.
Епилирам и предмишници, обмислям лазер и там, та да се свършва. Над лакътя не съм пипала никога досега. Корем правя само линията, но по вашите описания смятам, че не е зле и малко повече да пипна Simple Smile

# 557
  • Мнения: 6 003
Тарт, късметлийка си ти, при мен епилатора нанесе сериозни вреди на краката ми. Минаха години докато се оправят.

Иначе и аз махам цял корем, но при козметичка. И кръста също Rolling Eyes Мата космата съм аз Grinning

# 558
  • Мнения: 5 874
И аз съм сред тези, които нямат проблем с ползването на епилатор, но само като се сетя колко време ми отнема, за да мина целите си крака, направо се изприщвам. Laughing

# 559
  • София
  • Мнения: 17 780
Мисля, че съм го писала в темата за епилаторите. Не ми се смейте, махам с 2бр. Просто дълго време мислех, че ми се прецаква зъбното колелце и си взимах нов, а то се оказа кабелът и като го поправих- вече имам 2-3. Синхронизирам си движенията и общо взето почти на половина времето. Laughing
Но аз доста от дейностите мога да ги върша и с лява ръка почти толкова добре, колкото с дясна. Може и да има значение, не знам.

# 560
  • Мнения: 10 265
И  аз съм от 20+ години ползвател на епилатор Simple Smile. Останали са по 20 -30 косъма по краката (де от епилатор, де от годинките), но не ми се занимава май вече с него и за това се реших на лазер. Сега и от лазера пак остават по няколко и явно край няма да има. Надявах се да ги изтребя до един, но явно докато е жив човек косми ще никнат.

# 561
  • Мнения: 5 874
Надявах се да ги изтребя до един, но явно докато е жив човек косми ще никнат.

Да си дойдем на думата. Mr. Green Laughing

# 562
  • Мнения: 10
И аз преди време ползвах епилатор, но явно кожата ми се оказа доста чувствителна и преминах на бръснене, което също не беше оптимално, защото много изсушава кожата. Най-доволна съм от кола маска и тази година пробвах фотоепилация, която също се очертава да е с доста добри резултати. За 3 процедури доста голяма част от косъмчетата ги няма Simple Smile Но не е оптимално за лятото, защото преди и след процедурите кожата не трябва да се излага на слънце.

# 563
  • Софето
  • Мнения: 622
Здравейте, някой да си е правил лазерна в клиниката на др. Денкова?

# 564
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,насочиха ме за лазерна епилация в салон ''Нирвана''.Моля ви , ако някой го е посещавал да напише отзиви.Преди 1г. ходих на фото епилация 9 пъти,но ефект никакъв.Имам доста силно окосмяване почити навсякъде.Нямам здравословен проблем.Вече 2 пъти посещавах специалисти.Мисля да опитам епилация на цяло тяло.Сега ги махам с кола маска на лицето и краката,а на ръцете с епилатор,но ми отнема много време и нерви.Моля ви някой опитвал ли е на цяло тяло епилация.

# 565
  • Мнения: 478
Здравейте момичета,насочиха ме за лазерна епилация в салон ''Нирвана''.Моля ви , ако някой го е посещавал да напише отзиви.Преди 1г. ходих на фото епилация 9 пъти,но ефект никакъв.Имам доста силно окосмяване почити навсякъде.Нямам здравословен проблем.Вече 2 пъти посещавах специалисти.Мисля да опитам епилация на цяло тяло.Сега ги махам с кола маска на лицето и краката,а на ръцете с епилатор,но ми отнема много време и нерви.Моля ви някой опитвал ли е на цяло тяло епилация.
По-добре отначало ще опитайте на 1-2 зони за да видите дали има ефектът от процедурата. Аз правя не цяло тяло обаче много различни зони. При мен ефектът е добър. Също нямам здравословни проблеми.

# 566
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 694
Здравейте момичета,насочиха ме за лазерна епилация в салон ''Нирвана''.Моля ви , ако някой го е посещавал да напише отзиви.Преди 1г. ходих на фото епилация 9 пъти,но ефект никакъв.Имам доста силно окосмяване почити навсякъде.Нямам здравословен проблем.Вече 2 пъти посещавах специалисти.Мисля да опитам епилация на цяло тяло.Сега ги махам с кола маска на лицето и краката,а на ръцете с епилатор,но ми отнема много време и нерви.Моля ви някой опитвал ли е на цяло тяло епилация.

Аз правя лазер на лице в Нирвана. Доволна съм. За други зони не мога да съм полезна.

# 567
  • Мнения: 54
Между лзерните процедури махате ли си космите(ако ви излиизат). Дъщеря ми ходи през 40-50дни и до сега между процедурите не си ги е махала. Не, че има нещо , но все пак излизат последните 2 седмици и иска крачетата да са и гладки.

# 568
  • Мнения: 6 003
Махам ги и аз.

# 569
  • Мнения: 5 874
Трябва само да се бръснат или подрязват с ножичка - не е позволено да се полза епилатор, т.е. космите да се изтръгват от корен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт