Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 676
  • 751
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 199
Да се посмеете малко, да ви покажа на мен как ми опаковаха подаръка преди време.

 Joy

# 556
  • Мнения: 3 819
В България има ли тези продукти за коса на Aussie в Дм?
https://www.dm.de/aussie-haarkur-miracle-moisture-p4084500618053.html

Видях, че са го заредили в Лили, но там са прекалили с надценката за богатите българи.

# 557
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
В България има ли тези продукти за коса на Aussie в Дм?
https://www.dm.de/aussie-haarkur-miracle-moisture-p4084500618053.html

Видях, че са го заредили в Лили, но там са прекалили с надценката за богатите българи.
Не, няма ги!

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017

ShikeR, ако беше го опаковала сама сигурно по-добре щеше да се получи Grinning Аз съм доволна от опаковането, миналата година покрай Коледа имаха много симпатични хартии с коледни мотиви. Утре сигурно ще отида да ми опаковат подаръците.

# 559
  • Мнения: 3 199
Да, аз го опаковах наново, няма да се излагам. Иначе то си зависи от служителя, дали по принцип му се отдава да го прави Simple Smile Момичето като е с две леви ръце, толкова може.

# 560
  • Мнения: 35 961
В България има ли тези продукти за коса на Aussie в Дм?
https://www.dm.de/aussie-haarkur-miracle-moisture-p4084500618053.html

Видях, че са го заредили в Лили, но там са прекалили с надценката за богатите българи.

в ензо са на доста по-прилични цени, но доставката е 6 лв
сега има някои продукти /от парфюмите видях, защото те ме интересуват/, които са с безплатна доставка, можеш да съчетаеш, ако намериш нещо подходящо за себе си
произволен пример - средният вариант носи безплатна доставка

# 561
  • Мнения: 3 819
Мерси бубанка   bouquet
Видях ги в енцото, но не ми се плаща доставка.
Проблемът е, че в чужбина са доста по-евтини, а тук за нас "богаташите" надценката е олеле мале.
В Австрия съм виждала продуктите на Aussie и в супермаркетите на цени далеч от тези, на които се опитват да продават в България.
Ще си поръчам отново на Афоджи, въпреки че са по-скъпи и въпреки че исках да сменя малко, няма да купя Aussie, докато цените не станат реални, а не изкуствено надути.

# 562
  • Мнения: X
Тези продукти (на Aussie) добри ли са? Преди доста време бях чела разни review-та по чуждоезични сайтове за "3 minute miracle"...

# 563
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
За мен са средна хубост, ползвах 2 вида олио за коса и маска за коса-3 минутната. Не са нещо невиждано. Повече ми харесва кокосовата вода на ogx.

# 564
  • Мнения: 2 621
Аз съм много доволна от балсама на Aussie за къдрава коса, но не съм го купувала от България. За мен е по-добър от останалите дрогерийни (а съм ползвала много). Тук, в България, обаче, малко се се изхвърлили с надценката. На мен ми струваше 3-4 евро.

# 565
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Някой ползвал ли е водата за гладене? Улеснява ли гладенето, имам някои ризи, които адски ттудно се гладят и много се мачкат. Ще ми помогне ли тази водица с този проблем?

# 566
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз я ползвам. Мисля,че си е обикновена дестилирана вода. Не ми улеснява гладенето, но поне не ми се задръства ютията с котлен камък както, когато сипвам чешмяна вътре.

# 567
  • София
  • Мнения: 3 845
Поредният продукт,  който спряха,  е 2-минутната маска  на Балеа за боядисана коса. Единственият евтин продукт,  който беше перфектен  за моята дълга а чуплива коса. Оформяше къдрицате,  даваше блясък и мекота. Струваше към 3 лв. Обиколих няколко магазина в София,  никъде няма. Не е от професионалната серия на Балеа.

# 568
  • Русе
  • Мнения: 7 058
А тази мицеларна вода с активен въглен на Балеа, която е намалена в каталога дали е хубава? Яд ме е, че не я забелязах  по-рано, за да си я взема с 15% отстъпка рожденик.

# 569
  • Плевен
  • Мнения: 584
Да кажа и аз за водата - съвсем обикновена, дестилирана, с лек аромат. Аз също купувам от нея, тъй като чешмяната вода е много варовита. Иначе доброто гладене си зависи от мощността на ютията.

Общи условия

Активация на акаунт