Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 85 899
  • 724
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 080
Обиколих аптеките ни и няма никакъв продукт с бензоил пиридоксин Thinking  Какво ползвате вие плюс лосиона и скинорен?  Мислех да го комбинирам с бактробан,  защото имах много успешно лечение на акне по гърди и гръб с правен лосион /чиято рецепта вече загубих / и тази маз.
Та. ..какво се продава вече в Бг с бензоил пиридоксин?

# 391
  • София
  • Мнения: 1 758
Тъй като темата е за естетични корекции,а и на усмивката също правим такива,бихте ли препоръчали добра дентална клиника в София за поставяне на порцеланови фасети и евентуално брекети.
Мисля си за ЕО дент. newsm78Гледам в сайта им,че е доста модерна и че доста звезди и правят реклама(не че това означава нещо),а и ми е на удобна локация. Peace
Може и на лично да ми пишете,за да не правим реклама.

# 392
  • Мнения: 3 023
Това за хомеопатията и мобилните телефони, има ли го някъде доказано ?

Знам, че има специална тема , но ползвали ли сте уреди за домашна мезотерапия ? Харесах един за около 200лв., пригоден за масовия потребител .
Ако сте ползвали ще се радвам да чуя отзиви и дали въобще има смисъл да дам 200лв ?
Аз си купих такъв уред, но беше по скъп. Ползвах го зимата 1-2 пъти седмично. Лятото ме мързи  Grinning

# 393
  • Мнения: 3 023
Тъй като темата е за естетични корекции,а и на усмивката също правим такива,бихте ли препоръчали добра дентална клиника в София за поставяне на порцеланови фасети и евентуално брекети.
Мисля си за ЕО дент. newsm78Гледам в сайта им,че е доста модерна и че доста звезди и правят реклама(не че това означава нещо),а и ми е на удобна локация. Peace
Може и на лично да ми пишете,за да не правим реклама.
Аз съм много доволна от клиника Естетико в София. Д-р Калин Георгиев, лицево челюстен хирург е, работи и в Пирогов.
Заведох малкия ми син, заради дълбока захапка. Даде му шина, с която да спи, още на втория месец започнаха да се прибират зъбите. Та точно за естетиката е страхотен, като човек също.

# 394
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Това за хомеопатията и мобилните телефони, има ли го някъде доказано ?


Вероятно е доказано, но не съм се обременявала с търсене на доказателства. Доверих се човека който ми обърна внимание.

Знам, че има специална тема , но ползвали ли сте уреди за домашна мезотерапия ? Харесах един за около 200лв., пригоден за масовия потребител .
Ако сте ползвали ще се радвам да чуя отзиви и дали въобще има смисъл да дам 200лв ?

Според мен каквото и да правят - няма нищо общо с ефекта от големите апарати в линиките. Имам чувството, че просто заемат някаква пазарна ниша. Единственият видим ефект, който аз видях - беше, че при подкожна пъпка - по-бързо я разбива Simple Smile



Обиколих аптеките ни и няма никакъв продукт с бензоил пиридоксин Thinking  Какво ползвате вие плюс лосиона и скинорен?  Мислех да го комбинирам с бактробан,  защото имах много успешно лечение на акне по гърди и гръб с правен лосион /чиято рецепта вече загубих / и тази маз.
Та. ..какво се продава вече в Бг с бензоил пиридоксин?

Лекарството, което на мен ми изписа е Epiduo Gel. Тук не се внася, купува се от чужбина, напр. Гърция. Но аз ровейки в Гугъл го видях в един сайт и поръчах, ест. оказа се, че сайтът го внася от Гърция http://bg-fitness.com/epiduo-gel-za-akne-vulgaris.html

# 395
  • Мнения: 2 728
http://naturalbs.bg/shop/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%B4%D1 … D0%B0%D1%81%D0%BA
%D0%B0/

Отзиви за тази процедура и за Natyrals като цяло ?

# 396
  • Мнения: 525

Аз съм във възторг от Венус Легаси. До тук имам две процедури с видимо стягане на контура и ефект върху двойната брадичка, която намаля още с първата процедура. Като цяло кожата е много по-стегната и тонизирана.

# 397
  • Мнения: 2 728
www.hydrafacial.bg
Между нея и тази избирам.
atallaya, ти къде ги правиш и на каква цена?

# 398
  • Мнения: 525
Правя ги в Нирвана, на Павлово. 3 процедури за 480 лв. Преди първата процедура, жената първо ми почисти лицето, не й харесаха веждите,  оправи ги и тях чак тогава започна самата процедура, която е доста приятна. Всичко завърши с доста силен масаж на лице и деколте.

# 399
  • Мнения: 442
Относно разкрасителните уреди за домашна употреба аз съм доста предубедена. Най-добре си е всяко нещо да се прави при специалист. Иначе човек може да си причини дори вреда.

~Akasha, чак да не хване упойката и аз не вярвам. Но това е нещо ужасно, бях гледала един епизод на Клънцни - срежи, където пациентката не я беше хванала упойката и усещаше всяко нещо по време на операцията. Има такива случаи, но са рядкост.




# 400
  • Милано
  • Мнения: 951
От седмица вече ползвам само третиноин, след разрешение на д-р Ванеска. Ако се появи някоя пъпка третирам само нея с лосиона на Биотрейд и отгоре мацвам малко бензоил преоксид. Надявам се, че като напредна с третиноина, няма да имам нужда от другите неща.

Внимавай много с третиноина особено сега, когато слънцето все още е силно.

Въвеждай го бавно.

Аз така и не се разбрах с него. Изглеждах като страдаща от кожно заболяване.
И аз не се разбрах с него-вдигна чернодробните ми ензими до небето...след като преустановиха употребата му всичко влезе в норми...

# 401
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Имам проблем с назолабиалните бръчки. Не знам с какво ще е най ефикасно да се попълнят и при кого да отида? Искам ефекта да е дълготраен. Ще се радвам да ме посъветвате bouquet
 За София да ми препоръчате лекар Peace

# 402
  • Мнения: 315
Правили ли сте почистване на лицето с ултразвук? Другото което ме интересува, някой правил ли е IPL фотоподмладяване, за по-възрастна жена се интересувам. Syn, назолабиалните бръчки казват, че с филър се запълват, но вече има и много терапии. Като лекар, Каляшева  препоръчвам.

# 403
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Правили ли сте почистване на лицето с ултразвук? Другото което ме интересува, някой правил ли е IPL фотоподмладяване, за по-възрастна жена се интересувам. ...

Почистването с ултравик не е травмиращо.  IPL фотоподмладяване за по-възрастна жена не ми се вярва да има видим ефект.

# 404
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, някоя да е правила от вас устни в Скин Системс ? Чудя се дали са добри, защото не намирам мнения за тази интервенция конкретно там...
Др.Крахтова прави страхотна форма на устните,Но не слагай промоционалния им филър-Perfectha. Peace
Аз го сложих преди време там и той се разгради за 3 седмици,явно е много слаб.

Много благодаря! Flowers Hibiscus Аз именно с ваучер исках да ги посетя.., за филър Перфекта.. А Филоргата на каква цена е 1мл?

Общи условия

Активация на акаунт