Лятото е към своя край - ДЕКЕМВРИЙЧЕТА раздават ритници безкрай! ТЕМА 5

  • 41 405
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 368
Момичета, много сте мили Heart
Сега ми звъннаха от Токуда и ме записаха при някаква лекарка която е в черния списък на лекарите ( сега чета в нета многооо недоволни) и няма да отида. Аз ще съм в Бг само съб, неделя и малко от понеделник и ми трябва някой, който работи в събота или неделя. Дези, твоята бачка денонощно Wink може ли при нея да опитам за 23ти?
Много искам и Сигридов, но няма да успея, мерси много Simple Smile
Тонче, нещо не се е публикувало едно съобщение. Твоята беба е пораснала много Simple Smile)) бебо от изварата много дръпна при мен Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 8 652
Стратиева е другата добра лекарка в Св.Петка, където е Сигридов. Тя беше работила също някъде из по-големите болници, чела съм и автобиографията.
В Надежда Михова е нещо като "шеф" на екипа по пренатална медицина и е добра.Панайотова е моята лекарка и също е добър специалист.Звънни им на телефона на рефистратурата, може да намерят час.
В Щерев е Чавеева. Билчев ме е гледал на първата фетална(ранният скрининг в 12 седмица), той е много мил и внимателен, но сякаш не бих се доверила за по-късна фетална. Не знам там кой друг хвалят освен Чавеева.

# 122
  • Мнения: 215
Свободен час при Чавеева е огромна рядкост, не знам какво трябва да се случи, за да има такъв, но все пак пробвайте.

# 123
  • Мнения: 2 340
За Чавеева събота и неделя няма да стане.. Опитай при денонощните по-добре Heart

# 124
  • Мнения: 368
Момичета, досега въртях шайбата-остана ми само Св. Петка, че бяха изключени телефоните от сайта. Панайотова чак за октомври имала часове, Чавеева може да ме види около термина, хахааа, никакви часове в близкия месец, че и повече Simple Smile Дяволов дали преглежда в понеделник, Оля имаш ли представа? Ако се сетите за други добри лекари пишете да се пробвам и при тях Simple Smile))
Все някъде трябва да успея

# 125
  • Мнения: 215
Алме - Ако искаш мога да ти дам кординати, на които да се свържеш с него в понеделник? Защото не знам преглежда ли тогава или е в отделението.

# 126
  • Мнения: 2 406
Аз на ФМ бях в Щерев при др Виолета Стратиева, добра е. Мисля че работи и в бившата Тина Киркова.
Аз обмислям варианта в 3ти триместър да се следя и на частно. Следя се по ЗК.
Как стоят нещата с частните прегледи? Бихте ли споделили? На преглед ли се заплаща или се купува пакет за следене?

# 127
  • Мнения: 215
Спешъл - В Св. Петка имат пакет по ЗК с талон 3 - 420лв. или частно 620лв., но това е за цялата бременност, според мен ще ти излезе по-добре да си плащаш на преглед в твоя случай.  За другите клиники не знам как е. 

# 128
  • София
  • Мнения: 8 652
По-добре отделни прегледи, няма смисъл за абонамент.
Но то има смисъл най-вече ако ще раждаш при конкретния лекар, за да те опознае преди раждането.

# 129
  • Мнения: 112
Най-добре ще е за теб да се преглеждаш веднъж месечно платено при доктора, при който смяташ да раждаш. Няма смисъл вече от платени пакети. Аз се следя при Др Мария Янкова в МЦ Света Петка. 650 лв е,независимо с талон или не, преглед всеки месец и изследвания 3-4 пъти. Но реално прегледите ми досега са два-17,26- та седмица. 13-та и 22- ра ми прави фетална морфология, платена допълнително, разбира се...

# 130
  • Мнения: 167
Алма, аз се следя и си правя морфологиите при Веселина Славкова и съм много доволна - обяснява подробно, ведра и усмихната е. От понеделник до четвъртък преглежда във Фемина, а петък - във Вита Wink

# 131
  • Мнения: 368
Момичета, най-накрая успях да запазя и изчислих седмиците, че става за фетална тогава и директно във Фемина записах, тогава ще съм в края на 29та, д-р Икономова, преглежда в събота, което ми е супер, защото в понеделник летя за Виена Simple Smile от вълнение забравих да питам колко пари да приготвя, но колкото и да е знам, че ще е минимум наполовина на тукашните цени Simple Smile
Купих си компресорни чорапи за полета, че ще съм в края на седми да стегна малко вените Simple Smile дойдоха от амазон, многооо стегнато държат.

# 132
  • Мнения: 2 406
Мерси за отговорите. Все още обмислям къде да раждам.Живот и здраве, най вероятно това ще се случи в Света София, без избор на екип. Но там имам позната акушерка, което ще рече с избор само на акушерка.
Имам още малко време да помисля. Тя работи и в Щерев, но там раждането е доста по-скъпо.

# 133
  • Мнения: 882
Алма, точно щях да ти пиша, че във Фемина имат лекар и в събота. Аз там бях на БХС в 12 седмица и после на междинна ФМ в 16 седмица. Единия път при Икономова, другия при Цолова. И от двете останах много доволна, прегледите си бяха по 40-50 мин и гледаха много подробно всичко. После ходих при Сигридов, който не препоръча ФМ в 30 седмица, но аз все пак мисля да ида във Фемина, най-малкото да видим бебка отблизо още веднъж.  Peace

Be_Special, и според мен няма смисъл от пакет. Аз също от миналия месец започнах да ходя и на частно при лекаря, който съм си избрала за раждането. Ще си плащам всеки преглед и така. Те няма да са безкрайно много, останаха ни около 3 месеца.  Crazy

# 134
  • Мнения: 2 406
Много хубави отзиви давате за Фемина. Аз живея на две преки от нея, но досега не бях чувала мнения.

Общи условия

Активация на акаунт