МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 139
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 588
И палитрите на Too faced бяха по-евтини преди време. Вдигнали са цените на всичките им продукти.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
Сетих се да питам нещо – някой знае ли дали в Sephora предлагат CHANEL Les Beiges Retractable Kabuki Brush? И ако "да", на каква цена?
Знам, че в Pretty Shop я имат, но нямам представа дали се предлага и другаде.

# 707
  • Мнения: 128
И палитрите на Too faced бяха по-евтини преди време. Вдигнали са цените на всичките им продукти.
Определено - аз пък забелязах, че цената на Нейкид 1 палитрата на Urban Decay от 78лв. е 99лв., такъв прогрес за около 3г.

# 708
  • Мнения: 7 588
Прогресът е само при нас в Сефора, цените в Европа и Америка не са мръднали.

# 709
  • Мнения: 2 562
В Италианската Сефора от доста време са с увеличени цени Нейкед 53€, по спомен бяха 44-45. Палитрата Heat е 51 €, явно е някаква политика.

# 710
  • Мнения: X
В немската Сефора преди месец бяха по 45 евро Нейкид.

# 711
  • Мнения: 7 588
Хм, аз пазарувам главно от Англия, там няма Сефора, но цените на УД и ТФ палитрите от край време са си £39 там. Даже този уикенд имаше 30% намалиние на всички Нейкид палитри без Heat. Бяха намалени на 27 лири.

# 712
  • София
  • Мнения: 4 776
Сетих се да питам нещо – някой знае ли дали в Sephora предлагат CHANEL Les Beiges Retractable Kabuki Brush? И ако "да", на каква цена?
Знам, че в Pretty Shop я имат, но нямам представа дали се предлага и другаде.

92 лева беше в Сефора.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
esmeralda23, не е много по темата, но от кои английски сайтове най-често пазаруваш?

Благодаря! bouquet
Току-що звъннах в Sephora в The Mall – казаха, че не я предлагат. Може би се е изчерпала. Жалко, защото мислих да я взема сега, както има намаление на всичко. Confused

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 20:46 от Blаck Cat

# 714
  • Мнения: 4 423
Вдигането на цените и аз съм го забелязала, примерно Cocoa Contour на Too Faced я купувах на 75 или 78, този порядък, сега е над 80. Better than sex си я спомням 45 лева, сега е 52.
Но друго ми направи впечатление на мен - конкретно за палитрата Color Wonderland на Sephora. Миналата година я купих за 88 лева, тази беше толкова също - по-миналата седмица. Днес етикетът беше 99. Това е много тъпа спекулация заради намалението...

# 715
  • Мнения: X
По стара българска традиция намаленията се предшестват от увеличения. То иначе си е жива загуба.

# 716
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой може ли да ми каже телефона на Сефора в Paradice mall?

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
Този – 0894 429 537?

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси.
2 пъти звънях на този и никой не вдига. Ще пробвам пак по-късно.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
Може би са много претоварени. И аз, като звъня на BZ / Douglas / Sephora, не всеки път вдигат, което е дразнещо, но...

Общи условия

Активация на акаунт