Майска пъпка слънцето разпука,евробебе на вратата чука!

  • 15 161
  • 237
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
vvenkova,разбира се,че не е нужно да оставиш мъжа си "на сухо".Ние първият път не сме се и замисляли даже.Една седмица след като разбрах,че съм бременна ни беше сватбата и веднага след това-на море.А там-пясък,вълни,романтика и...луд секс.Нищо не ми е ставало/и слава богу/!Сега също го правим,само,че по-нежно и внимателно.Не се срамувай,питай гинеколога си,той ще ти обясни.Стига да нямаш негативни усещания-действайте!А на мен гаденето ми попремина и си хапвам,да не ми е уроки,такова прасенце ще стана,аз и без това цял живот се боря с кантара.Като се върне мъжа ми от Пловдив може да дойдем до Търново,ама ще ти пиша на лични да се разберем.
Stiliana1,извини ме,душко,станала съм голям заплес-хем говорихме за дъщеряти и аз пак... dohАбе,от хормоните ще да е,ама сега ни е простено...Тук се лее дъжд като из ведро Wear Umbrella и още почве ми се доспива...Леле,ще си проспя младините...  sleepuu

# 31
  • Мнения: 871
mari_eta не се притеснявай, разсеяността е типична за бременеещите Wink Прощавам ти най-тържествено Hug
vvenkova що се отнася до секса, напълно подкрепям mari_eta - ако ти е приятно действайте, няма страшно вече е изпробвано Laughing пък и води само до позитивни неща.  Joy. Ние с първата ми бременност си правихме секс буквално до 9-ия месец.
Чао ви. До скоро

# 32
  • София
  • Мнения: 6 797
 Laughing
Много рано сутринта захванахте темата за секса, нещо... newsm78
 LaughingШегувам се! И ние правихме секс до кая на 9тия месец, мисля последно 3-4 дни преди раждането. Не сме се ограничавали и в първите месеци, ако е нежно и вниматено, не мился, че може да има някакъв поблем.

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хммм,айде стига за секса,че мъжлето ми го няма под ръка -да не ме вкарате в прегрешение с някой съсед! Mr. Green
 newsm36 oops
А сега сериозно-май се увеличаваме-чакаме скоро и Ним да се присъедини сред нас smile3521!
Покрай тоя 24 май в училище ми е пламнала главата af и все мен юркат по разни задачи-сега ще търча покани да правя...А така ми се спи,така ми се почива,ама никой незнае и чинно си изпълнявам задълженията,да не ме погне министеро,че както сме трън в очите на цялата държава... #2gunfire
Аз Добито исках да питам мери ли си още температурата,щото моята тази сутрин едва 37,1 и бая се уплаших-да взема да го изхвърля този термометър-15 ден закъснение ми е и 3 положителни теста имам,ама все нещо ме човърка-дали всичко е наред newsm78?

# 34
  • Мнения: 871
Божее толкова работа имах днес, че направо забравих че съм си бременна Cry Ама и вие мами хич не сте активни днес ThinkingКъде сте се изпокрили? Ним, добре дошла в нашата скромна тайфа, но и ние скоро ще станем мнозинство Hug Mari_eta ти още ли не си ходила на лекар???

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
А сега сериозно-май се увеличаваме-чакаме скоро и Ним да се присъедини сред нас smile3521!

Ето ме!  Grinning Аз днес видях 2-те чертички и епопеята ми е надълго описана тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100534.0
Даже още и таткото не знае! А аз нищо не усещам, освен болка ниско долу като пред М. Замислям сценарий как довечера да съобщя на гордия татко и понеже този месец въобще не очаквах да е станало, съм доста шашната, но и мноооого щастлива. Чертичката е бледа, но е там!

На всички желая спокойствие и здрави бебчовци догодина. Между другото кога за пръв път ходихте на лекар? Аз мисля да си запиша час към края на другата седмица.

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
stiliana1,Ним,моят час е за 25 май и сигурно ще откача дотогава-има толкова много време още...Ним,кога ти беше последния цикъл?

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами ПРМ - 13 април. Трябваше да ми дойде миналия четвъртък - 11 май. Втората чертичка е бледа, но е там! Категорично. През 5 минути си го гледкам теста в чантата тайно-тайно от колегите!

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз моите съм си ги прибрала за поколението.Още си пазя теста на Калоян.Такааа,значи към 20 януари си чакай бебешочето...Айде,успех,и да разкажеш как е минало довечера!  bouquet

# 39
  • Мнения: 871
Мари_ета къде ще ходиш на лекар??
Аз ходя в Гургулят при д-р Венкова. Някой ходил ли е при нея или поне чувал ли е за нея?
Ним и мойта чертичка беше бледа, но си беше там.....така че мисли как ще казваш на татенцето довечера. Първа бременност ли ти е??

# 40
  • София
  • Мнения: 6 797
Ние сме в петък на чичо докто, да видим всичко ли е ОК. Този път хич не ми се ходи,като знам с дъщеря ми как кажи-речи всяка седмица киснех на преглед да гледам бебето...тои път нещо не ми е такова нетъпеливо. Wink

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами аз не съм от София... Laughing

# 42
  • Мнения: 871
Мари_ета ето че и аз се разсеях, а прекрасно знам че си от Пловдив Blush Sorry, хормони Wink

# 43
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тц-тц,от Горна Оряховица съм...Ми това е-хормони... hahaha Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним и мойта чертичка беше бледа, но си беше там.....така че мисли как ще казваш на татенцето довечера. Първа бременност ли ти е??
Първа ми е, да!   Simple Smile Малко ме е страх още да се зарадвам, още повече, че въобще не ми го асимилира главата, ама хич, макар че бебето си е напълно желано и чакано!

По повод термина - аз с календара на бг-мама го изчислих, че би трябвало да е 18.01.2007 (да чукам на дърво всичко да е наред!) а моят рожден ден е 22.01! Извод - ще стискам и ще трайкам и ще се опитам да си докарам подарък за 25-тия си РД!  Mr. Green  Wink

Ох, дано само всичко да е наред, моля се този път да се закрепи!  Praynig Успех на всички!

ПП - вие как казахте на татенцето? Аз май нищо романтично не измислих! Просто ще го изтърся, като очаквам да няма идея двете чертички за кво са и май ще трябва и упътването да му дам!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт