В какво се влюбихте в половинката си? Или той във вас?

  • 13 217
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 683
...от разказите на потребителките се вижда, че има и свестни мъже, които харесват нещо повече в човека до себе си, освен самата идея да имат жена, семейство, гарантиран секс и слугуване.
Ако се опитате се да лишите мъжете до себе си от гореизброеното, резултата изобщо няма да ви хареса.

# 31
  • Мнения: 2 780
Джулая, мигар сексът не е това заради което двама души стават гаджета?

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ей, наскачаха мъжете hahaha Къде съм написала, че трябва да има лишения от споменатите блага?! Ама пък само тези неща да са в една връзка и единственото, заради което една жена да бъде харесвана....Да, сексът събира, ама по тая логика може да се чаластрим с който ни падне. Но не го правим, защото търсим нещо повече, нали?! Не се правете на застреляни Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 780
Ти собствено какво повече търсиш в един мъж? От любопитство питам. Кои са нещата, които ъпгрейдват секса и колко приоритетен е той когато двама вземат, че се оженят?

# 34
  • Мнения: 19 854
А, то ако чакам само на секс да се задържа с някого, ще ми писне точно след първата година. И ако искам секс, защо да се ангажирам дългосрочно с някой мъж. Нонсенс.

# 35
  • Мнения: 3 683
Ей, наскачаха мъжете hahaha Къде съм написала, че трябва да има лишения от споменатите блага?! Ама пък само тези неща да са в една връзка и единственото, заради което една жена да бъде харесвана....Да, сексът събира, ама по тая логика може да се чаластрим с който ни падне. Но не го правим, защото търсим нещо повече, нали?! Не се правете на застреляни Mr. Green
Исках да кажа, че изброените неща са ВАЖНИ. Без тях няма как да съществува нормална връзка/семейство.

# 36
  • Мнения: 3 683
А, то ако чакам само на секс да се задържа с някого, ще ми писне точно след първата година. И ако искам секс, защо да се ангажирам дългосрочно с някой мъж. Нонсенс.
За вас, жените е ясно, че секса не ви е водещ, но за мъжете е. Ако няма секс в една връзка, то тя е обречена. Поне аз така мисля, поправете ме ако греша.

# 37
  • България
  • Мнения: 6 210
Re: В какво се влюбихте в половинката си? Или той във вас?
Влюбих се в очите му  Heart Eyes.

# 38
  • Мнения: 19 854
А, то ако чакам само на секс да се задържа с някого, ще ми писне точно след първата година. И ако искам секс, защо да се ангажирам дългосрочно с някой мъж. Нонсенс.
За вас, жените е ясно, че секса не ви е водещ, но за мъжете е. Ако няма секс в една връзка, то тя е обречена. Поне аз така мисля, поправете ме ако греша.
Поправям ви.
Започнахме с луд секс.
Сега сексът е изместен от това да се чувстваме заедно чудесно без някой да очаква нещо от другия.
Сексът е важен за една връзка, но никак не е достатъчен, ако човек вижда малко по-далеч от носа си. Физическата близост е естествено продължение на нещо по-висше като усещане. Създава интимност и спокойствие в двойката. Но зависи кой какво търси в отношенията. Wink

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Просто ще отговоря, че за мен би било обидно след като аз съм 100% сбор от качества, характерни черти, мироглед, вкусове и т.н., то един мъж да се спре на мен заради 50% от тях или даже за по-малко и то най-вече заради базовите, които изредих. В този случай аз не съм уникална за него, защото същите неща може да му ги даде и друга жена. За това се радвам, че съществуват мъже, които могат да надскочат санитарния си минумум и не се налага да ми задават въпроси като по-горните, че и да ми обясняват като на 12 годишна, кое е важно за един мъж и без кое не може една връзка Grinning

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 00:17 от Джулая

# 40
  • Мнения: 46 515
Еее, едей така. По-скоро имат предвид, че някои хора забелязват нещо конкретно (очи, коса, усмивка) и т.н., което привлича погледа, а вече привлечен е ясно, че остава там и заради всичко в съвкупност Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 780
Джулая, тия 50 процента са структуроопределящи, това се опитваме да ти кажем. Никой няма да се интересува от останалите 50 ако в леглото си кръгла нула. Пък ти си имай мироглед и вкусове. Тва е положението.

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Еее, едей така. По-скоро имат предвид, че някои хора забелязват нещо конкретно (очи, коса, усмивка) и т.н., което привлича погледа, а вече привлечен е ясно, че остава там и заради всичко в съвкупност Simple Smile
Ами всъщност пиша от опит и то не особено приятен, а и съм си говорила с някои женени мъже....Наистина има случаи, в които мъжа...как да кажа...не подбира много. Разбира се на по-късен етап останалите 50%, дето ги е неглижирал, започват да пречат Mr. Green

Джулая, тия 50 процента са структуроопределящи, това се опитваме да ти кажем. Никой няма да се интересува от останалите 50 ако в леглото си кръгла нула. Пък ти си имай мироглед и вкусове. Тва е положението.
Господ здраве да ти дава, че ми отвори очите. Аз тия неща хич не ги предлолагах Joy  Явно нещо се губим в превода... аз какво пиша, мъжете в темата какво разбирате Laughing

# 43
  • Мнения: 1 756
Харесва ми и мъжката гледна точка - поднесена е приятно и интелигентно. Мъжът не бива да излиза от вкъщи гладен с пълни ••••• Това е златно правило. Аз се влюбих в съвършените му уши и космите по ръцете и гръдта. Кафевите му очи са слабост, но пък аз ги компенсирам Simple Smile

# 44
  • Мнения: 46 515
Мъжът не бива да излиза от вкъщи гладен...
Защо, ще иде при любовницата да му врътне една мусака ли?

Скрит текст:
Извинявай, не се сдържах  Hug

Общи условия

Активация на акаунт