Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 285
  • 3 701
  •   2
Отговори
# 1 800
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А аз мисля, че никой от номинираните няма да изгонят, защото и тримата са "колоритни", покрай тях има проблеми или поне сложни отношения със съквартирантите и все оща са нужни на шоуто.
Мисията на близначките ще бъде разкрита и си отиват те двечките.
Това ми се струва най-логично.

# 1 801
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 506
Плоско бе това със солта в боба.Можеха разхлабително да добавят,после ББ да сложи лимит на тоалетната хартия.

# 1 802
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Пък Бай Брадър какво се тутка, все го почват твърде късно и го дават рядко. Толкова материал има вече.

# 1 803
  • Мнения: 2 742
Плоско бе това със солта в боба.Можеха разхлабително да добавят,после ББ да сложи лимит на тоалетната хартия.
😂😂😂

# 1 804
  • Мнения: 5 776
Плоско бе това със солта в боба.Можеха разхлабително да добавят,после ББ да сложи лимит на тоалетната хартия.

Сакън! Миналогодишния д****гейт ми е достатъчен за поне два живота напред, чак съдебно дело спретнаха тогава!

# 1 805
  • Мнения: 13 082

Шеф Петров май няма да е изгонен. Има още много хляб в него. До края ще се изпокара с всички, а като излезе ще дойде тука и на нас да ни се кара, че не ставаме за нищо.
Дано! Ще е незабравимо изживяване. Joy

Ще те питам като дойде тука великия Шеф и ти се скара. Ще ти ограничи достъпа до реномираният му фюжън ресторант и няма да можеш да опиташ деконструирания му таратор никогаш! 😂 И само да не ревеш! Предупредила съм те, че няма да е забавно. 😜

# 1 806
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
деконструирания му таратор

Още една черна точка - беше салата Снежанка  Laughing Не си слушала внимателно лекцията и ти!

Маргарита обаче много плоско го раздава - нищо звездно няма в нея. Все едно баба ми са вкарали вътре, и тя щеше да е същата - да си се накуса с бобец, да се загърне добре с жилетката да не настине и сакън някой да не я прекъсне, докато си поспива следобед.

Кака Жлъчка беше фурия сравнено с нея.

# 1 807
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Няма се дам на шефа! Да идва, чакам го!  smile3540
Такива като него много ги обичам.  Mr. Green
Бих се сдърпала и с Мегз, тя ще се разстрои, ще започне да каканиже както обикновено, когато хептем нищо не ѝ се разбира, по средата на разговора ще извади телефон и ще започне да снима как някаква кокошка я обидила, е, няма да е равносилно на това да ти ударят Г класата /дано цитирам правилно/, а ти да ревеш за една перука, но хайде, от мен да мине. Laughing

# 1 808
  • Мнения: 6 417
Плоско бе това със солта в боба.Можеха разхлабително да добавят,после ББ да сложи лимит на тоалетната хартия.
Да, да, дрисливи истории не ми се гледат.

# 1 809
  • Мнения: 2 716
Алфонсо каза нещо много странно - дъщеря ми е фенка на Мегз.


Тя е на мойта дъщеря лювимия.

Като го слушах, си мислех колко тъп трябва да си, за толкова години да не научиш езика на поне разбираемо ниво.

# 1 810
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Учудването ми не е за начина на изказване, а на смисъла. Как едно дете разбира коя е Мегз, става й фен на (не знам кое), приема я за идол, подкрепя я и така...

Равносметката от днес - белите имат застрашен цар, черните - и цар, и кон  Laughing

# 1 811
  • Мнения: 13 082
Верно не съм слушала внимателно. Айде и за мен без достъп до ресторанта!  Нека ми е като не слушам!
Мегз ми е меко казано смешна. Движиш с Г класа, много си велика, ама не те е срам да се мазотиш с ония китайски реплики на Kуlie, че даже и да ги пробутваш безсрамно на тийнеджърките. Поне друга козметика да предлагаше, а тя  баш тази, за която толкова много хора знаят, че не се внася в БГ и че едно червило не струва 3 кинта.

# 1 812
  • Варна
  • Мнения: 3 360

Равносметката от днес - белите имат застрашен цар, черните - и цар, и кон  Laughing

Конят май в ничий отбор не е , състезава се самостоятелно  Peace

# 1 813
  • Мнения: 9 082
Най-накрая си намерих фаворит!Тотката,кефи ме отвсякъде Simple Smile

# 1 814
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Конят май в ничий отбор не е , състезава се самостоятелно  Peace

На мен ми оставя впечатление на първа консуматорка на шеВския мастърпийс. Още повече сега, когато Мара е с Антон.

Общи условия

Активация на акаунт